'Club Brugge onder stoom: vijfde zomeraanwinst nabij'

door
'Club Brugge onder stoom: vijfde zomeraanwinst nabij'

Club Brugge verloor zaterdag met 1-2 in de Supercup tegen Union SG, maar die nederlaag kan snel worden doorgespoeld. Vrijdag volgt namelijk al de eerste competitiematch tegen KV Mechelen. Ondertussen is de landskampioen echter ook nog op de transfermarkt actief.

Blauw-Zwart pakte vorig seizoen de titel na een onwaarschijnlijke remonte in de Play-Offs, maar men beseft al te goed dat zo'n comeback eerder uitzonderlijk is. Komend seizoen willen de Bruggelingen er dan ook staan in de reguliere competitie. Daarnaast wil men een goede beurt maken in de vernieuwde Champions League.

De hervormingen in het Europese voetbal zorgen wel voor al minstens twee extra wedstrijden. En dus wordt het programma in het najaar wel heel erg druk. De sportieve leiding liet er tijdens de zomermercato dan ook geen gras over groeien. Zo haalde Club inmiddels al een viertal directe aanwinsten in huis.

LEES OOK: Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Concurrent voor Sabbe

Met Gustaf Nilsson werd geanticipeerd op het vertrek van Igor Thiago. Zaid Romero is op zijn beurt een versterking voor de defensie, terwijl van Ardon Jashari één en ander op het middenveld wordt verwacht. Christos Tzolis moet dan weer een extra optie in de aanvalslinie bieden. Maar daar blijft het niet bij.

Zo raakte inmiddels bekend dat Club ook nog een rechtsachter zoekt. Iemand die na het vertrek van Denis Odoi de concurrentie kan aangaan met Kyriani Sabbe, die momenteel ook nog eens in de lappenmand ligt. Om die vacature in te vullen, is het vizier gericht op Hugo Siquet.

Positieve onderhandelingen

De eenmalige Rode Duivel is na zijn geslaagde huurbeurt aan Cercle Brugge weer bij moederclub SC Freiburg, maar mag/moet daar beschikken. En het begint er steeds meer op te lijken dat ook zijn toekomst in Brugge liggen, weliswaar in het blauw-zwarte gedeelte. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de onderhandelingen tussen Club en Freiburg goed opschieten. De algemene verwachting is dat de betrokken partijen weldra tot een definitief akkoord komen.

Club heeft momenteel de sterkste selectie in België ...

Meest recent

Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

33
33
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

101
101
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

228
228
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

214
214
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

169
169
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

220
220
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

190
190
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

279
279
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

337
337
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

504
504
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

241
241
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

300
300
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

331
331
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

410
410
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

262
262
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

350
350
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

657
657
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

461
461
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

156
156
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

904
904
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

390
390
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

85
85
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

361
361

Meer sportnieuws