'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

2179
'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

Bij Club Brugge zit de voorbereiding er helemaal op. Afgelopen zaterdag trapte de landskampioen zijn nieuwe seizoen op gang met een nederlaag in de Supercup tegen Union SG. Komende vrijdag wacht dan weer de eerste competitiematch, maar ondertussen is Club nog niet klaar met het ontrollen van zijn transferplannen.

De nederlaag in de Supercup was een soort van wake up-call voor Blauw-Zwart, achteraf liet coach Nicky Hayen ook verstaan dat iedereen voor de spiegel moet staan. Al is er ook geen reden tot paniek. Pas in het najaar, wanneer de vernieuwde Champions League van start gaat, moet Club er helemaal staan.

Door het gebrek aan Europese voorrondes heeft Hayen in de komende weken alvast voldoende tijd om bepaalde zaken verder te finetunen. Bovendien wordt zijn selectie er enkel sterker op. Internationals als Andreas Skov Olsen, Joel Ordoñez en Ardon Jashari moeten bijvoorbeeld nog aansluiten.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Hopen op Siquet

Daarnaast werken geblesseerden als Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe hard aan hun rentree, al lijkt dat niet meteen voor morgen. Tot slot is de kans groot dat Hayen er nog wat extra vers bloed bij krijgt. Hoewel Club al een viertal directe aanwinsten aantrok, wordt namelijk nog meer versterking verwacht.

Na het vertrek van Denis Odoi en gezien de blessuregevoeligheid van Sabbe en Meijer, zou Blauw-Zwart nog een extra (rechts)back willen aantrekken. Daarvoor is het vizier op Hugo Siquet gericht. De eenmalige Rode Duivel is terug bij SC Freiburg na zijn huurbeurt aan Cercle Brugge, maar kan daar opnieuw beschikken.

Pech voor Et-Taïbi

Siquet zou zelf alvast openstaan voor een verhuis naar de Belgische kampioen. En het lijkt Club ook menens. Volgens Het Laatste Nieuws is het bijvoorbeeld de algemene verwachting dat Siquet weldra zal aansluiten op het basecamp te Westkapelle, ondanks de veelbelovende prestaties van de jonge Amine Et-Taïbi. Aan transferverantwoordelijke Dévy Rigaux dus om snel een akkoord te vinden met Freiburg.

Club moet vol voor Siquet gaan ...

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

17
17
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

42
42
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

31
31
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

93
93
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

136
136
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

65
65
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

38
38
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

163
163
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

82
82
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

152
152
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

183
183
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

352
352
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

249
249
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

202
202
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

947
947
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

375
375
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

155
155
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

280
280
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

650
650

Meer sportnieuws