'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

door stemmen
'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

Bij Club Brugge zit de voorbereiding er helemaal op. Afgelopen zaterdag trapte de landskampioen zijn nieuwe seizoen op gang met een nederlaag in de Supercup tegen Union SG. Komende vrijdag wacht dan weer de eerste competitiematch, maar ondertussen is Club nog niet klaar met het ontrollen van zijn transferplannen.

De nederlaag in de Supercup was een soort van wake up-call voor Blauw-Zwart, achteraf liet coach Nicky Hayen ook verstaan dat iedereen voor de spiegel moet staan. Al is er ook geen reden tot paniek. Pas in het najaar, wanneer de vernieuwde Champions League van start gaat, moet Club er helemaal staan.

Door het gebrek aan Europese voorrondes heeft Hayen in de komende weken alvast voldoende tijd om bepaalde zaken verder te finetunen. Bovendien wordt zijn selectie er enkel sterker op. Internationals als Andreas Skov Olsen, Joel Ordoñez en Ardon Jashari moeten bijvoorbeeld nog aansluiten.

LEES OOK: UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Hopen op Siquet

Daarnaast werken geblesseerden als Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe hard aan hun rentree, al lijkt dat niet meteen voor morgen. Tot slot is de kans groot dat Hayen er nog wat extra vers bloed bij krijgt. Hoewel Club al een viertal directe aanwinsten aantrok, wordt namelijk nog meer versterking verwacht.

Na het vertrek van Denis Odoi en gezien de blessuregevoeligheid van Sabbe en Meijer, zou Blauw-Zwart nog een extra (rechts)back willen aantrekken. Daarvoor is het vizier op Hugo Siquet gericht. De eenmalige Rode Duivel is terug bij SC Freiburg na zijn huurbeurt aan Cercle Brugge, maar kan daar opnieuw beschikken.

Pech voor Et-Taïbi

Siquet zou zelf alvast openstaan voor een verhuis naar de Belgische kampioen. En het lijkt Club ook menens. Volgens Het Laatste Nieuws is het bijvoorbeeld de algemene verwachting dat Siquet weldra zal aansluiten op het basecamp te Westkapelle, ondanks de veelbelovende prestaties van de jonge Amine Et-Taïbi. Aan transferverantwoordelijke Dévy Rigaux dus om snel een akkoord te vinden met Freiburg.

Club moet vol voor Siquet gaan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

1
1
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

46
46
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

125
125
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

386
386
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

299
299
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

129
129
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

102
102
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

67
67
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

179
179
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

331
331
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

92
92
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

235
235
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

260
260
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

411
411
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

390
390
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

268
268
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

44
44
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

155
155
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

135
135
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

189
189
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

91
91
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

379
379

Meer sportnieuws