'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

door
'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

Bij Club Brugge zit de voorbereiding er helemaal op. Afgelopen zaterdag trapte de landskampioen zijn nieuwe seizoen op gang met een nederlaag in de Supercup tegen Union SG. Komende vrijdag wacht dan weer de eerste competitiematch, maar ondertussen is Club nog niet klaar met het ontrollen van zijn transferplannen.

De nederlaag in de Supercup was een soort van wake up-call voor Blauw-Zwart, achteraf liet coach Nicky Hayen ook verstaan dat iedereen voor de spiegel moet staan. Al is er ook geen reden tot paniek. Pas in het najaar, wanneer de vernieuwde Champions League van start gaat, moet Club er helemaal staan.

Door het gebrek aan Europese voorrondes heeft Hayen in de komende weken alvast voldoende tijd om bepaalde zaken verder te finetunen. Bovendien wordt zijn selectie er enkel sterker op. Internationals als Andreas Skov Olsen, Joel Ordoñez en Ardon Jashari moeten bijvoorbeeld nog aansluiten.

LEES OOK: Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Hopen op Siquet

Daarnaast werken geblesseerden als Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe hard aan hun rentree, al lijkt dat niet meteen voor morgen. Tot slot is de kans groot dat Hayen er nog wat extra vers bloed bij krijgt. Hoewel Club al een viertal directe aanwinsten aantrok, wordt namelijk nog meer versterking verwacht.

Na het vertrek van Denis Odoi en gezien de blessuregevoeligheid van Sabbe en Meijer, zou Blauw-Zwart nog een extra (rechts)back willen aantrekken. Daarvoor is het vizier op Hugo Siquet gericht. De eenmalige Rode Duivel is terug bij SC Freiburg na zijn huurbeurt aan Cercle Brugge, maar kan daar opnieuw beschikken.

Pech voor Et-Taïbi

Siquet zou zelf alvast openstaan voor een verhuis naar de Belgische kampioen. En het lijkt Club ook menens. Volgens Het Laatste Nieuws is het bijvoorbeeld de algemene verwachting dat Siquet weldra zal aansluiten op het basecamp te Westkapelle, ondanks de veelbelovende prestaties van de jonge Amine Et-Taïbi. Aan transferverantwoordelijke Dévy Rigaux dus om snel een akkoord te vinden met Freiburg.

Club moet vol voor Siquet gaan ...

Meest recent

JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

4
4
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

64
64
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

27
27
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

39
39
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

100
100
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

90
90
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

136
136
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

411
411
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

83
83
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

395
395
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

127
127
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

182
182
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

138
138
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

18
18
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

126
126
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

347
347
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

138
138
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

591
591
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

197
197
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

233
233
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

243
243
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

136
136
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

375
375
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

215
215
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

281
281

Meer sportnieuws