'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

door
'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

Bij Club Brugge zit de voorbereiding er helemaal op. Afgelopen zaterdag trapte de landskampioen zijn nieuwe seizoen op gang met een nederlaag in de Supercup tegen Union SG. Komende vrijdag wacht dan weer de eerste competitiematch, maar ondertussen is Club nog niet klaar met het ontrollen van zijn transferplannen.

De nederlaag in de Supercup was een soort van wake up-call voor Blauw-Zwart, achteraf liet coach Nicky Hayen ook verstaan dat iedereen voor de spiegel moet staan. Al is er ook geen reden tot paniek. Pas in het najaar, wanneer de vernieuwde Champions League van start gaat, moet Club er helemaal staan.

Door het gebrek aan Europese voorrondes heeft Hayen in de komende weken alvast voldoende tijd om bepaalde zaken verder te finetunen. Bovendien wordt zijn selectie er enkel sterker op. Internationals als Andreas Skov Olsen, Joel Ordoñez en Ardon Jashari moeten bijvoorbeeld nog aansluiten.

LEES OOK: 'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

Hopen op Siquet

Daarnaast werken geblesseerden als Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe hard aan hun rentree, al lijkt dat niet meteen voor morgen. Tot slot is de kans groot dat Hayen er nog wat extra vers bloed bij krijgt. Hoewel Club al een viertal directe aanwinsten aantrok, wordt namelijk nog meer versterking verwacht.

Na het vertrek van Denis Odoi en gezien de blessuregevoeligheid van Sabbe en Meijer, zou Blauw-Zwart nog een extra (rechts)back willen aantrekken. Daarvoor is het vizier op Hugo Siquet gericht. De eenmalige Rode Duivel is terug bij SC Freiburg na zijn huurbeurt aan Cercle Brugge, maar kan daar opnieuw beschikken.

Pech voor Et-Taïbi

Siquet zou zelf alvast openstaan voor een verhuis naar de Belgische kampioen. En het lijkt Club ook menens. Volgens Het Laatste Nieuws is het bijvoorbeeld de algemene verwachting dat Siquet weldra zal aansluiten op het basecamp te Westkapelle, ondanks de veelbelovende prestaties van de jonge Amine Et-Taïbi. Aan transferverantwoordelijke Dévy Rigaux dus om snel een akkoord te vinden met Freiburg.

Club moet vol voor Siquet gaan ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

48
48
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

24
24
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

21
21
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

233
233
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

143
143
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

375
375
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

331
331
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

255
255
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

62
62
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

102
102
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

717
717
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

544
544
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

270
270
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

326
326
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

840
840
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

353
353
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

327
327
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

428
428
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

181
181
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

172
172
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

99
99
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

317
317
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

312
312
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

78
78
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

480
480

Meer sportnieuws