'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

door
'Club Brugge drukt door: volgende topaanwinst onderweg'

Bij Club Brugge zit de voorbereiding er helemaal op. Afgelopen zaterdag trapte de landskampioen zijn nieuwe seizoen op gang met een nederlaag in de Supercup tegen Union SG. Komende vrijdag wacht dan weer de eerste competitiematch, maar ondertussen is Club nog niet klaar met het ontrollen van zijn transferplannen.

De nederlaag in de Supercup was een soort van wake up-call voor Blauw-Zwart, achteraf liet coach Nicky Hayen ook verstaan dat iedereen voor de spiegel moet staan. Al is er ook geen reden tot paniek. Pas in het najaar, wanneer de vernieuwde Champions League van start gaat, moet Club er helemaal staan.

Door het gebrek aan Europese voorrondes heeft Hayen in de komende weken alvast voldoende tijd om bepaalde zaken verder te finetunen. Bovendien wordt zijn selectie er enkel sterker op. Internationals als Andreas Skov Olsen, Joel Ordoñez en Ardon Jashari moeten bijvoorbeeld nog aansluiten.

LEES OOK: ‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Hopen op Siquet

Daarnaast werken geblesseerden als Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe hard aan hun rentree, al lijkt dat niet meteen voor morgen. Tot slot is de kans groot dat Hayen er nog wat extra vers bloed bij krijgt. Hoewel Club al een viertal directe aanwinsten aantrok, wordt namelijk nog meer versterking verwacht.

Na het vertrek van Denis Odoi en gezien de blessuregevoeligheid van Sabbe en Meijer, zou Blauw-Zwart nog een extra (rechts)back willen aantrekken. Daarvoor is het vizier op Hugo Siquet gericht. De eenmalige Rode Duivel is terug bij SC Freiburg na zijn huurbeurt aan Cercle Brugge, maar kan daar opnieuw beschikken.

Pech voor Et-Taïbi

Siquet zou zelf alvast openstaan voor een verhuis naar de Belgische kampioen. En het lijkt Club ook menens. Volgens Het Laatste Nieuws is het bijvoorbeeld de algemene verwachting dat Siquet weldra zal aansluiten op het basecamp te Westkapelle, ondanks de veelbelovende prestaties van de jonge Amine Et-Taïbi. Aan transferverantwoordelijke Dévy Rigaux dus om snel een akkoord te vinden met Freiburg.

Club moet vol voor Siquet gaan ...

Meest recent

Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

24
24
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

38
38
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

56
56
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

64
64
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

39
39
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

12
12
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

41
41
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

15
15
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

151
151
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

127
127
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

75
75
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

140
140
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

272
272
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

250
250
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

59
59
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

118
118
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

217
217
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

129
129
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

192
192
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

190
190
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

424
424
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

368
368
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

173
173

Meer sportnieuws