'Juventus serveert Belgisch toptalent helemaal af'

door
'Juventus serveert Belgisch toptalent helemaal af'

Juventus wil na een tegenvallend jaar komend seizoen weer aanknopen met succes. Er wordt daarom drastisch ingegrepen in de ploeg. Met Thiago Motta kwam er al een nieuwe trainer en hij zal ook de nodige versterkingen krijgen. Met Douglas Luiz, Khéphren Thuram en Michele Di Gregorio streek er al het nodige vers bloed neer.

Daar zal het echter niet bij blijven, want Juventus lijkt op nog verschillende transfers te azen. Achterin mag er bijvoorbeeld nog wel iets bij. De namen van Jakub Kiwior (Arsenal), Maxence Lacroix (Wolfsburg) en Clément Lenglet (FC Barcelona) vielen daarbij al. Maar Juventus lijkt een andere topprioriteit te hebben.

LEES OOK: 'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

Juventus zet zijn zinnen op Todibo

Jean-Clair Todibo zou immers bovenaan hun verlanglijstje staan. De 24-jarige Fransman maakte de voorbije seizoenen indruk bij OGC Nice en is daardoor grof wild. Manchester United wou hem eerder deze zomer al binnenhalen, maar dat mocht niet van de UEFA omdat INEOS bij aandeelhouder is bij beide clubs en die volgend seizoen ook allebei in de Europa League uitkomen.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Todibo nu ook zijn zinnen gezet hebben op een overstap naar Turijn, alleen zullen de clubs nog een akkoord moeten vinden. Nice eist een transfersom van 40 miljoen euro en dat vinden ze bij Juventus te gortig. Daarom zou de Oude Dame één of meerdere spelers in de deal willen betrekken.

Nonge als pasmunt in de deal betrokken

Ze zouden eraan denken om Joseph Nonge als pasmunt te gebruiken. Daarmee lijkt onze 19-jarige landgenoot stilaan definitief afgeserveerd te worden bij Juve. De jeugdinternational mocht vorig seizoen aansluiten bij de A-kern na de zware schorsingen van Fagioli en Pogba en maakte ook zijn debuut.

Hij mocht vier keer invallen in de A-ploeg, tot hij in maart een dramatische invalbeurt kende tegen Napoli. Nonge viel een kwartier voor tijd in, veroorzaakte een penalty en werd prompt weer naar de kant gehaald. Sindsdien kreeg hij geen kansen meer en die lijken er ook niet meer te gaan komen.

Intussen keerde Fagioli immers terug uit schorsing en werd het middenveld met de komst van Douglas Luiz en Thuram grondig versterkt. Mogelijk moet Nonge dus dan maar proberen om zijn carrière te lanceren in de Franse Ligue 1.

Moet Nonge nog bij Juventus blijven?

Meest recent

'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

14
14
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

26
26
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

137
137
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

82
82
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

380
380
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

707
707
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

252
252
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

269
269
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

169
169
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

496
496
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

480
480
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

255
255
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

126
126
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

189
189
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

590
590
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

380
380
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

210
210
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

355
355
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

127
127
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

310
310
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

288
288
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

113
113
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

709
709
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

292
292
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

135
135

Meer sportnieuws