'Juventus serveert Belgisch toptalent helemaal af'

door
'Juventus serveert Belgisch toptalent helemaal af'

Juventus wil na een tegenvallend jaar komend seizoen weer aanknopen met succes. Er wordt daarom drastisch ingegrepen in de ploeg. Met Thiago Motta kwam er al een nieuwe trainer en hij zal ook de nodige versterkingen krijgen. Met Douglas Luiz, Khéphren Thuram en Michele Di Gregorio streek er al het nodige vers bloed neer.

Daar zal het echter niet bij blijven, want Juventus lijkt op nog verschillende transfers te azen. Achterin mag er bijvoorbeeld nog wel iets bij. De namen van Jakub Kiwior (Arsenal), Maxence Lacroix (Wolfsburg) en Clément Lenglet (FC Barcelona) vielen daarbij al. Maar Juventus lijkt een andere topprioriteit te hebben.

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Juventus zet zijn zinnen op Todibo

Jean-Clair Todibo zou immers bovenaan hun verlanglijstje staan. De 24-jarige Fransman maakte de voorbije seizoenen indruk bij OGC Nice en is daardoor grof wild. Manchester United wou hem eerder deze zomer al binnenhalen, maar dat mocht niet van de UEFA omdat INEOS bij aandeelhouder is bij beide clubs en die volgend seizoen ook allebei in de Europa League uitkomen.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Todibo nu ook zijn zinnen gezet hebben op een overstap naar Turijn, alleen zullen de clubs nog een akkoord moeten vinden. Nice eist een transfersom van 40 miljoen euro en dat vinden ze bij Juventus te gortig. Daarom zou de Oude Dame één of meerdere spelers in de deal willen betrekken.

Nonge als pasmunt in de deal betrokken

Ze zouden eraan denken om Joseph Nonge als pasmunt te gebruiken. Daarmee lijkt onze 19-jarige landgenoot stilaan definitief afgeserveerd te worden bij Juve. De jeugdinternational mocht vorig seizoen aansluiten bij de A-kern na de zware schorsingen van Fagioli en Pogba en maakte ook zijn debuut.

Hij mocht vier keer invallen in de A-ploeg, tot hij in maart een dramatische invalbeurt kende tegen Napoli. Nonge viel een kwartier voor tijd in, veroorzaakte een penalty en werd prompt weer naar de kant gehaald. Sindsdien kreeg hij geen kansen meer en die lijken er ook niet meer te gaan komen.

Intussen keerde Fagioli immers terug uit schorsing en werd het middenveld met de komst van Douglas Luiz en Thuram grondig versterkt. Mogelijk moet Nonge dus dan maar proberen om zijn carrière te lanceren in de Franse Ligue 1.

Moet Nonge nog bij Juventus blijven?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

33
33
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

22
22
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

30
30
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

91
91
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

68
68
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

51
51
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

223
223
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

340
340
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

80
80
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

130
130
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

145
145
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

111
111
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

122
122
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

205
205
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

140
140
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

692
692
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

545
545
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

173
173
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

222
222
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

297
297
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

199
199

Meer sportnieuws