'Juventus serveert Belgisch toptalent helemaal af'

door
'Juventus serveert Belgisch toptalent helemaal af'

Juventus wil na een tegenvallend jaar komend seizoen weer aanknopen met succes. Er wordt daarom drastisch ingegrepen in de ploeg. Met Thiago Motta kwam er al een nieuwe trainer en hij zal ook de nodige versterkingen krijgen. Met Douglas Luiz, Khéphren Thuram en Michele Di Gregorio streek er al het nodige vers bloed neer.

Daar zal het echter niet bij blijven, want Juventus lijkt op nog verschillende transfers te azen. Achterin mag er bijvoorbeeld nog wel iets bij. De namen van Jakub Kiwior (Arsenal), Maxence Lacroix (Wolfsburg) en Clément Lenglet (FC Barcelona) vielen daarbij al. Maar Juventus lijkt een andere topprioriteit te hebben.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Juventus zet zijn zinnen op Todibo

Jean-Clair Todibo zou immers bovenaan hun verlanglijstje staan. De 24-jarige Fransman maakte de voorbije seizoenen indruk bij OGC Nice en is daardoor grof wild. Manchester United wou hem eerder deze zomer al binnenhalen, maar dat mocht niet van de UEFA omdat INEOS bij aandeelhouder is bij beide clubs en die volgend seizoen ook allebei in de Europa League uitkomen.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Todibo nu ook zijn zinnen gezet hebben op een overstap naar Turijn, alleen zullen de clubs nog een akkoord moeten vinden. Nice eist een transfersom van 40 miljoen euro en dat vinden ze bij Juventus te gortig. Daarom zou de Oude Dame één of meerdere spelers in de deal willen betrekken.

Nonge als pasmunt in de deal betrokken

Ze zouden eraan denken om Joseph Nonge als pasmunt te gebruiken. Daarmee lijkt onze 19-jarige landgenoot stilaan definitief afgeserveerd te worden bij Juve. De jeugdinternational mocht vorig seizoen aansluiten bij de A-kern na de zware schorsingen van Fagioli en Pogba en maakte ook zijn debuut.

Hij mocht vier keer invallen in de A-ploeg, tot hij in maart een dramatische invalbeurt kende tegen Napoli. Nonge viel een kwartier voor tijd in, veroorzaakte een penalty en werd prompt weer naar de kant gehaald. Sindsdien kreeg hij geen kansen meer en die lijken er ook niet meer te gaan komen.

Intussen keerde Fagioli immers terug uit schorsing en werd het middenveld met de komst van Douglas Luiz en Thuram grondig versterkt. Mogelijk moet Nonge dus dan maar proberen om zijn carrière te lanceren in de Franse Ligue 1.

Moet Nonge nog bij Juventus blijven?

Meest recent

Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

9
9
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

37
37
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

143
143
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

378
378
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

170
170
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

73
73
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

78
78
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

69
69
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

215
215
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

107
107
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

158
158
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

74
74
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

264
264
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

233
233
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

271
271
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

385
385
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

319
319
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

147
147
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

186
186
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

207
207
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

446
446
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

268
268
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

172
172
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

167
167

Meer sportnieuws