'Juventus serveert Belgisch toptalent helemaal af'

door
'Juventus serveert Belgisch toptalent helemaal af'

Juventus wil na een tegenvallend jaar komend seizoen weer aanknopen met succes. Er wordt daarom drastisch ingegrepen in de ploeg. Met Thiago Motta kwam er al een nieuwe trainer en hij zal ook de nodige versterkingen krijgen. Met Douglas Luiz, Khéphren Thuram en Michele Di Gregorio streek er al het nodige vers bloed neer.

Daar zal het echter niet bij blijven, want Juventus lijkt op nog verschillende transfers te azen. Achterin mag er bijvoorbeeld nog wel iets bij. De namen van Jakub Kiwior (Arsenal), Maxence Lacroix (Wolfsburg) en Clément Lenglet (FC Barcelona) vielen daarbij al. Maar Juventus lijkt een andere topprioriteit te hebben.

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Juventus zet zijn zinnen op Todibo

Jean-Clair Todibo zou immers bovenaan hun verlanglijstje staan. De 24-jarige Fransman maakte de voorbije seizoenen indruk bij OGC Nice en is daardoor grof wild. Manchester United wou hem eerder deze zomer al binnenhalen, maar dat mocht niet van de UEFA omdat INEOS bij aandeelhouder is bij beide clubs en die volgend seizoen ook allebei in de Europa League uitkomen.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Todibo nu ook zijn zinnen gezet hebben op een overstap naar Turijn, alleen zullen de clubs nog een akkoord moeten vinden. Nice eist een transfersom van 40 miljoen euro en dat vinden ze bij Juventus te gortig. Daarom zou de Oude Dame één of meerdere spelers in de deal willen betrekken.

Nonge als pasmunt in de deal betrokken

Ze zouden eraan denken om Joseph Nonge als pasmunt te gebruiken. Daarmee lijkt onze 19-jarige landgenoot stilaan definitief afgeserveerd te worden bij Juve. De jeugdinternational mocht vorig seizoen aansluiten bij de A-kern na de zware schorsingen van Fagioli en Pogba en maakte ook zijn debuut.

Hij mocht vier keer invallen in de A-ploeg, tot hij in maart een dramatische invalbeurt kende tegen Napoli. Nonge viel een kwartier voor tijd in, veroorzaakte een penalty en werd prompt weer naar de kant gehaald. Sindsdien kreeg hij geen kansen meer en die lijken er ook niet meer te gaan komen.

Intussen keerde Fagioli immers terug uit schorsing en werd het middenveld met de komst van Douglas Luiz en Thuram grondig versterkt. Mogelijk moet Nonge dus dan maar proberen om zijn carrière te lanceren in de Franse Ligue 1.

Moet Nonge nog bij Juventus blijven?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

22
22
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

36
36
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

39
39
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

77
77
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

102
102
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

109
109
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

84
84
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

75
75
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

367
367
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

53
53
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

196
196
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

222
222
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

300
300
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

158
158
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

448
448
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

636
636
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

150
150
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws