'Code rood in Anderlecht: basisploeg Riemer fel verzwakt'

1023
'Code rood in Anderlecht: basisploeg Riemer fel verzwakt'

Mogelijk barst het transfergeweld straks helemaal los, maar vooralsnog blijft het wachten op versterking bij Anderlecht. Een tweetal weken voor de competitiestart dreigt Brian Riemer dan ook met een fel gehavend elftal aan het seizoen te moeten beginnen.

Tenslotte vond er op uitgaand vlak wél al het nodige verkeer plaats in het Lotto Park. Zeno Debast vertrok naar Sporting Lissabon, terwijl Riemer momenteel ook niet meer op de huurlingen Ludwig Augustinsson, Thomas Delaney en Federico Gattoni noch Kasper Schmeichel kan rekenen.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Kopzorgen voor Riemer

Dat eerste duo hoopt Jesper Fredberg wel nog altijd definitief vast te leggen, net zoals Jan Vertonghen overigens. De aanvoerder zou wel geneigd zijn om zijn contract nog met een jaar te verlengen, maar dan nog ziet het er niet naar uit dat hij tijdig klaargestoomd zal geraken voor STVV.

Na het EK heeft Vertonghen, die het sowieso wat kalmer aan wil doen, tenslotte nog nood aan vakantie. En dus zit Riemer vooral achterin met kopzorgen. Het Nieuwsblad merkt op dat de Brusselaars de openingsspeeldag daarom alvast met een onuitgegeven defensie zullen aanvatten.

RSCA met nooddefensie?

Daarin zouden Killian Sardella en Théo Leoni, wiens contracten Paars-Wit wil openbreken, centraal achterin zowaar een duo vormen. Al valt het niet uit te sluiten dat Riemer de kaart van de jeugd trekt door bijvoorbeeld Amando Lapage, die op de deur klopt, meteen al zijn kans te gunnen.

Op de backs mogen Louis Patris en Moussa N'Diaye zich dan weer proberen te herpakken. Tussen de palen lijkt Colin Coosemans voorlopig de nummer één, op het middenveld hoeft het verlies van Delaney geen onoverkomelijk probleem te vormen. Voorin is Thorgan Hazard nog lang out.

Klok tikt voor Fredberg

"Het staat wel buiten kijf dat er aanwinsten moeten bijkomen. Wat nu al zeker is: de ploeg op speeldag 1 zal net zoals vorig seizoen nog niet klaar zijn", besluit de krant. Déjà vu dus in Neerpede, waar men dit keer wel reeds op 22 augustus aan de bak moet in de Europa League-voorronde.

De huidige 11 volgens HNB: Coosemans ; Patris, Sardella, Leoni, N'Diaye ; Rits, Stroeykens, Verschaeren ; Dreyer, Amuzu, Dolberg

Met deze 11 finisht Anderlecht volgens mij op plaats ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

35
35
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

153
153
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

121
121
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

147
147
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

35
35
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

202
202
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

75
75
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

29
29
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

25
25
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

81
81
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

30
30
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

33
33
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

122
122
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

252
252
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

107
107
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

83
83
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

76
76

Meer sportnieuws