'Code rood in Anderlecht: basisploeg Riemer fel verzwakt'

1023
'Code rood in Anderlecht: basisploeg Riemer fel verzwakt'

Mogelijk barst het transfergeweld straks helemaal los, maar vooralsnog blijft het wachten op versterking bij Anderlecht. Een tweetal weken voor de competitiestart dreigt Brian Riemer dan ook met een fel gehavend elftal aan het seizoen te moeten beginnen.

Tenslotte vond er op uitgaand vlak wél al het nodige verkeer plaats in het Lotto Park. Zeno Debast vertrok naar Sporting Lissabon, terwijl Riemer momenteel ook niet meer op de huurlingen Ludwig Augustinsson, Thomas Delaney en Federico Gattoni noch Kasper Schmeichel kan rekenen.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Kopzorgen voor Riemer

Dat eerste duo hoopt Jesper Fredberg wel nog altijd definitief vast te leggen, net zoals Jan Vertonghen overigens. De aanvoerder zou wel geneigd zijn om zijn contract nog met een jaar te verlengen, maar dan nog ziet het er niet naar uit dat hij tijdig klaargestoomd zal geraken voor STVV.

Na het EK heeft Vertonghen, die het sowieso wat kalmer aan wil doen, tenslotte nog nood aan vakantie. En dus zit Riemer vooral achterin met kopzorgen. Het Nieuwsblad merkt op dat de Brusselaars de openingsspeeldag daarom alvast met een onuitgegeven defensie zullen aanvatten.

RSCA met nooddefensie?

Daarin zouden Killian Sardella en Théo Leoni, wiens contracten Paars-Wit wil openbreken, centraal achterin zowaar een duo vormen. Al valt het niet uit te sluiten dat Riemer de kaart van de jeugd trekt door bijvoorbeeld Amando Lapage, die op de deur klopt, meteen al zijn kans te gunnen.

Op de backs mogen Louis Patris en Moussa N'Diaye zich dan weer proberen te herpakken. Tussen de palen lijkt Colin Coosemans voorlopig de nummer één, op het middenveld hoeft het verlies van Delaney geen onoverkomelijk probleem te vormen. Voorin is Thorgan Hazard nog lang out.

Klok tikt voor Fredberg

"Het staat wel buiten kijf dat er aanwinsten moeten bijkomen. Wat nu al zeker is: de ploeg op speeldag 1 zal net zoals vorig seizoen nog niet klaar zijn", besluit de krant. Déjà vu dus in Neerpede, waar men dit keer wel reeds op 22 augustus aan de bak moet in de Europa League-voorronde.

De huidige 11 volgens HNB: Coosemans ; Patris, Sardella, Leoni, N'Diaye ; Rits, Stroeykens, Verschaeren ; Dreyer, Amuzu, Dolberg

Met deze 11 finisht Anderlecht volgens mij op plaats ...

Meest recent

Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

19
19
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

54
54
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

45
45
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

43
43
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

446
446
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

96
96
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

61
61
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

27
27
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

303
303
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

344
344
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

311
311
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

286
286
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

324
324
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

110
110
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

306
306
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

199
199
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1184
1184

Meer sportnieuws