'Code rood in Anderlecht: basisploeg Riemer fel verzwakt'

1023
'Code rood in Anderlecht: basisploeg Riemer fel verzwakt'

Mogelijk barst het transfergeweld straks helemaal los, maar vooralsnog blijft het wachten op versterking bij Anderlecht. Een tweetal weken voor de competitiestart dreigt Brian Riemer dan ook met een fel gehavend elftal aan het seizoen te moeten beginnen.

Tenslotte vond er op uitgaand vlak wél al het nodige verkeer plaats in het Lotto Park. Zeno Debast vertrok naar Sporting Lissabon, terwijl Riemer momenteel ook niet meer op de huurlingen Ludwig Augustinsson, Thomas Delaney en Federico Gattoni noch Kasper Schmeichel kan rekenen.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Kopzorgen voor Riemer

Dat eerste duo hoopt Jesper Fredberg wel nog altijd definitief vast te leggen, net zoals Jan Vertonghen overigens. De aanvoerder zou wel geneigd zijn om zijn contract nog met een jaar te verlengen, maar dan nog ziet het er niet naar uit dat hij tijdig klaargestoomd zal geraken voor STVV.

Na het EK heeft Vertonghen, die het sowieso wat kalmer aan wil doen, tenslotte nog nood aan vakantie. En dus zit Riemer vooral achterin met kopzorgen. Het Nieuwsblad merkt op dat de Brusselaars de openingsspeeldag daarom alvast met een onuitgegeven defensie zullen aanvatten.

RSCA met nooddefensie?

Daarin zouden Killian Sardella en Théo Leoni, wiens contracten Paars-Wit wil openbreken, centraal achterin zowaar een duo vormen. Al valt het niet uit te sluiten dat Riemer de kaart van de jeugd trekt door bijvoorbeeld Amando Lapage, die op de deur klopt, meteen al zijn kans te gunnen.

Op de backs mogen Louis Patris en Moussa N'Diaye zich dan weer proberen te herpakken. Tussen de palen lijkt Colin Coosemans voorlopig de nummer één, op het middenveld hoeft het verlies van Delaney geen onoverkomelijk probleem te vormen. Voorin is Thorgan Hazard nog lang out.

Klok tikt voor Fredberg

"Het staat wel buiten kijf dat er aanwinsten moeten bijkomen. Wat nu al zeker is: de ploeg op speeldag 1 zal net zoals vorig seizoen nog niet klaar zijn", besluit de krant. Déjà vu dus in Neerpede, waar men dit keer wel reeds op 22 augustus aan de bak moet in de Europa League-voorronde.

De huidige 11 volgens HNB: Coosemans ; Patris, Sardella, Leoni, N'Diaye ; Rits, Stroeykens, Verschaeren ; Dreyer, Amuzu, Dolberg

Met deze 11 finisht Anderlecht volgens mij op plaats ...

Meest recent

'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

21
21
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

17
17
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

21
21
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

9
9
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

11
11
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

125
125
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

46
46
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

90
90
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

65
65
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

85
85
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

78
78
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

301
301
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

62
62
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

301
301
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

279
279
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

222
222
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

176
176
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

202
202
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

205
205
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

129
129
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

149
149
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0

Meer sportnieuws