'Anderlecht maakt vol werk van dubbele contractverlenging'

door
'Anderlecht maakt vol werk van dubbele contractverlenging'

Anderlecht stoomt zich momenteel op stage in Portugal klaar voor het nieuwe seizoen, maar daarbij kan Brian Riemer nog niet rekenen op een volledige kern. Het is nog wachten op definitief uitsluitsel over de toekomst van jongens als Schmeichel, Vertonghen en Delaney, die nog op vakantie zijn na het EK. Daarnaast zijn er ook nog vraagtekens over een aantal spelers die wel mee zijn.

Zo is er bijvoorbeeld Alexis Flips, die zich weer mocht melden na een uitleenbeurt aan Ankaragücü van zes maanden. De Fransman krijgt voorlopig weer zijn kans en wil die ook grijpen, maar het is nog niet zeker of hij ook effectief in de plannen van Riemer zal passen.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Anderlecht wil Sardella langer aan zich binden

Daarnaast is er ook nog het dossier van Killian Sardella. De rechtsachter ontplofte vorig seizoen helemaal en werd de voorbije weken al gelinkt aan Werder Bremen. De 22-jarige begint aan zijn laatste contractjaar en dus moet Anderlecht de knoop over zijn toekomst doorhakken.

Het Laatste Nieuws weet dat het in ieder geval wel de intentie is van Anderlecht om langer met Sardella verder te gaan. De onderhandelingen over een contractverlenging zijn volop aan de gang. Al zullen die wel snel een akkoord moeten opleveren, want anders zal Anderlecht hem wellicht alsnog verkopen.

Ook gesprekken met Leoni lopen al

Naast Sardella wil Anderlecht overigens nog een product van Neerpede langer aan zich binden. Ook met Theo Leoni wordt er gesproken over een nieuw contract. Die gesprekken zijn ook al een hele tijd gaande, maar zijn ook minder urgent. De middenvelder ligt immers nog vast tot 2026.

Paars-Wit gelooft dus duidelijk nog in de 24-jarige, ook al moest die in de tweede helft van afgelopen seizoen vaak vrede nemen met een plaats op de bank. Komend seizoen moet Leoni wel een vaste basisplaats zien af te dwingen op het middenveld.

Moet Anderlecht Sardella bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

12
12
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

24
24
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

20
20
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

66
66
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

110
110
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

309
309
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

223
223
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

216
216
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

179
179
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

157
157
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

134
134
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

87
87
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

272
272
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

432
432
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

175
175
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

211
211
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

292
292
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

474
474
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

277
277
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

93
93
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

889
889
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

245
245
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

278
278
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

246
246
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

113
113

Meer sportnieuws