'Anderlecht maakt vol werk van dubbele contractverlenging'

door
'Anderlecht maakt vol werk van dubbele contractverlenging'

Anderlecht stoomt zich momenteel op stage in Portugal klaar voor het nieuwe seizoen, maar daarbij kan Brian Riemer nog niet rekenen op een volledige kern. Het is nog wachten op definitief uitsluitsel over de toekomst van jongens als Schmeichel, Vertonghen en Delaney, die nog op vakantie zijn na het EK. Daarnaast zijn er ook nog vraagtekens over een aantal spelers die wel mee zijn.

Zo is er bijvoorbeeld Alexis Flips, die zich weer mocht melden na een uitleenbeurt aan Ankaragücü van zes maanden. De Fransman krijgt voorlopig weer zijn kans en wil die ook grijpen, maar het is nog niet zeker of hij ook effectief in de plannen van Riemer zal passen.

LEES OOK: Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Anderlecht wil Sardella langer aan zich binden

Daarnaast is er ook nog het dossier van Killian Sardella. De rechtsachter ontplofte vorig seizoen helemaal en werd de voorbije weken al gelinkt aan Werder Bremen. De 22-jarige begint aan zijn laatste contractjaar en dus moet Anderlecht de knoop over zijn toekomst doorhakken.

Het Laatste Nieuws weet dat het in ieder geval wel de intentie is van Anderlecht om langer met Sardella verder te gaan. De onderhandelingen over een contractverlenging zijn volop aan de gang. Al zullen die wel snel een akkoord moeten opleveren, want anders zal Anderlecht hem wellicht alsnog verkopen.

Ook gesprekken met Leoni lopen al

Naast Sardella wil Anderlecht overigens nog een product van Neerpede langer aan zich binden. Ook met Theo Leoni wordt er gesproken over een nieuw contract. Die gesprekken zijn ook al een hele tijd gaande, maar zijn ook minder urgent. De middenvelder ligt immers nog vast tot 2026.

Paars-Wit gelooft dus duidelijk nog in de 24-jarige, ook al moest die in de tweede helft van afgelopen seizoen vaak vrede nemen met een plaats op de bank. Komend seizoen moet Leoni wel een vaste basisplaats zien af te dwingen op het middenveld.

Moet Anderlecht Sardella bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

26
26
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

32
32
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

25
25
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

82
82
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

68
68
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

26
26
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

95
95
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

14
14
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

332
332
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

136
136
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

42
42
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

105
105
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

231
231
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

326
326
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

565
565
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

250
250
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

231
231
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

205
205
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

155
155
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

498
498
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

296
296
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1100
1100
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

633
633
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

82
82

Meer sportnieuws