Davino Verhulst heeft zich wederom onder de lat bij Sint-Truiden geknokt. De doelman hield zaterdag de nul tegen Lierse en wil zich opnieuw bewijzen aan de buitenwacht. "Ik wil opnieuw de Davino Verhulst worden die ik bij Beveren was", klinkt het bij de keeper.
In zijn eerste officiële wedstrijd voor STVV ging Verhulst tweemaal in de fout. De doelman verloor zijn plaats tussen de palen, maar werkte zich opnieuw op tot eerste doelman. "Ik wil opnieuw een volwaardige eersteklasser worden, een keeper die pakt wat hij moet en kan pakken", klinkt de ambitie van Verhulst. "Met de hulp van keeperstrainer Jos Beckx en STVV moet dat lukken."
De doelwachter kan zich aanstaande woensdag opnieuw bewijzen in de bekerwedstrijd tegen KV Kortrijk. "De competitie is voor ons belangrijker dan de beker, maar een pandoering in Kortrijk zou ons pas herwonnen vertrouwen weer aantasten. We moeten woensdag ons eigen spel spelen en net zoals tegen Lierse achterin zo weinig mogelijk weggeven", aldus Verhulst.