Tateishi prikkelt Genk én kondigt transfervuurwerk aan

door
Tateishi prikkelt Genk én kondigt transfervuurwerk aan

STVV kende al een stevig mercato. Jarne Steuckers tekende voor KRC Genk, net als Thorsten Fink. Christian Lattanzio werd de nieuwe trainer. CEO Takayuki Tateishi sprak via de clubkanalen over de mercato van de Kanaries.

LEES OOK: Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Christian Lattanzio

"We maakten een lijstje van trainers met een gelijkaardig profiel als Fink. We keken met een goed gevoel terug op het voetbal dat we vorig seizoen speelden. Komend seizoen willen we opnieuw vertrekken vanuit balbezit en positief voetbal brengen”, zei Tateishi. “Die doelstelling was richtinggevend bij het opstellen van een lijst met mogelijke kandidaten. Het moest een coach zijn die ook jonge spelers kansen durft geven."

"Kwalificatie voor de Europe Play-Offs is een eerste doelstelling, maar op termijn willen we voor de Champions’ Play-Offs meespelen. Voor volgend seizoen is dat allicht nog te vroeg”, verklaart hij. 

Mercato van STVV

STVV zag Jarne Steuckers en Matte Smets naar KRC Genk vertrekken. "De spelers zullen eigen drijfveren wel gehad hebben. STVV is als club vastbesloten om een sterk team te bouwen dat niet voor Genk onderdoet. Dit motiveert ons om de strijd met hen aan te gaan."

Er is versterking op komst. "Tijdens de transferperiode zullen er allicht nog spelers komen en gaan. Maar ik beloof jullie dat we met een sterk team aan het seizoen zullen starten. Heb geduld en vertrouwen."

"We overleggen intensief met onze nieuwe coach. Het is belangrijk dat we op dezelfde lijn zitten qua spelstijl en type spelers. We willen ons op korte termijn versterken. Laat je echter niet ongerust maken door de transfergeruchten."

Gaat STVV weer schitteren komend seizoen?

Meest recent

'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge momenteel vooral naar direct inzetbare ...

0
0
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

17
17
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

259
259
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

189
189
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

102
102
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

448
448
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

349
349
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

529
529
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

225
225
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

406
406
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

323
323
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

510
510
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

324
324
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

97
97
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

212
212
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

295
295
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

71
71
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

473
473
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

435
435
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147

Meer sportnieuws