'Wijndal versiert na vertrek bij Antwerp nieuwe uitdaging'

door
'Wijndal versiert na vertrek bij Antwerp nieuwe uitdaging'

Bij Antwerp nemen ze dit seizoen een nieuwe start, met Jonas De Roeck als nieuwe trainer en wellicht ook een fel gewijzigde spelerskern. De eerste vertrekkers zijn al bekend en daar zitten ook de nodige huurlingen bij. Owen Wijndal keert bijvoorbeeld niet meer terug.

De Nederlandse linksachter werd afgelopen seizoen gehuurd van Ajax, nadat Gaston Avila eind augustus plots de omgekeerde beweging had gemaakt. Indien fit was Wijndal vrijwel altijd titularis op de Bosuil en hij kwam uiteindelijk 40 keer in actie, waarbij hij één assist leverde.

LEES OOK: STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

Wijndal voorlopig terug bij Ajax

Die prestaties waren echter niet voldoende om Ajax te overtuigen om hem een nieuwe kans te geven. Wijndal meldde zich deze week wel nog op de eerste training van de Amsterdammers, maar Nederlandse media meldden al dat hij te horen gekregen zou hebben dat hij niet in de plannen voor volgend seizoen voorkomt en dat hij dus andere oorden moet opzoeken.

Mogelijk ligt zijn toekomst nu in de Serie A. Volgens Tuttosport heeft Torino hem daar nog altijd op het verlanglijstje staan. Die club werd de voorbije maanden al meermaals aan Wijndal gelinkt en is nog steeds op zoek naar een nieuwe linksachter.

Torino blijft interesse tonen

Ajax zou ook al het prijskaartje van Wijndal bepaald hebben. De 24-jarige zou mogen vertrekken voor 5,5 miljoen euro. Dat is amper iets meer dan de helft van de 10 miljoen die ze twee jaar geleden nog betaalden om hem bij AZ weg te kunnen kapen.

Torino kan dus al bij al een koopje doen, al is het nog niet zeker dat Wijndal ook in Turijn aan de slag zal gaan. De club volgt ook nog andere pistes, zoals bijvoorbeeld die van Wellington. Dat is een 23-jarige Braziliaan die in zijn thuisland aan de slag is bij São Paulo en die iets goedkoper zou uitvallen dan Wijndal.

Had Antwerp moeten proberen om hem te houden?

Meest recent

Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

22
22
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

31
31
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

40
40
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

71
71
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

115
115
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

38
38
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

44
44
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

56
56
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

593
593
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

132
132
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

229
229
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

73
73
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

214
214
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

62
62
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

182
182
Uitblinker dankzij Hasi: "Veel vertrouwen in mij"

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen KV Mechelen. Paars-Wit won met 3-1, maar pakweg een ...

80
80
Heymans: "Daarom is dit een héél belangrijke zege"

KRC Genk recht de rug. Ze wonnen met 0-1 op het veld van KVC Westerlo, al was het zeker geen ...

95
95
‘Oplossing in chaos bij Anderlecht: Hasi vindt sleutel’

RSC Anderlecht lag de afgelopen weken zwaar onder vuur. Ook coach Besnik Hasi kreeg de wind van ...

252
252
Bayern meldt recordwinst: “Kompany brengt iets speciaals”

Bayern München was afgelopen zomermercato erg stil op de transfermarkt. De Duitse grootmacht ...

161
161
Thriller in Kuipje: Genk ontsnapt na Westerlo’s doelhoutpech

Racing Genk trok deze namiddag nipt aan het langste eind tegen een strijdvaardig Westerlo in Het ...

40
40
OHL vecht tegen vorm, Leko voert wissels door bij KAA Gent

Oud-Heverlee Leuven neemt het op tegen KAA Gent namens de 13e speeldag van de Jupiler Pro League. ...

72
72
Uppercut Anderlecht: KV Mechelen duidt grote oorzaak aan

RSC Anderlecht heeft KV Mechelen een regelrechte uppercut verkocht. Beide clubs staan op een zucht ...

239
239
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

73
73
Hasi reageert erg verrassend op uitbarsting Bertaccini

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Voor een Besnik Hasi onder druk ...

168
168
Van Dijk haalt ferm uit bij Liverpool: “Ronduit belachelijk”

Liverpool werd afgelopen seizoen landskampioen onder Arne Slot, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

43
43

Meer sportnieuws