'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

937 stemmen
'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

Na een tegenvallend seizoen wil KRC Genk tabula rasa maken. Dimitri de Condé lijkt dan ook van plan om Thorsten Fink van heel wat vers bloed te voorzien. Al dreigt het Head of Football wel naast een van zijn toptargets te grijpen.

De afgelopen weken geraakte bekend dat Genk op zoek is naar versterking diep in de punt, waar zowel Andi Zeqiri als Tolu Arokodare eventueel mogen beschikken. Bovenaan de verlanglijst in de Cegeka Arena staat naar verluidt Hyeon-Gyu Oh, een 23-jarige Zuid-Koreaan die momenteel bij Celtic aan de slag is.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Onderhandelingen over Oh

Zelf hintte Oh recent alvast op een vertrek uit Glasgow, waarmee hij de deur richting Genk wagenwijd leek te zetten. Hier en daar werd er intussen zelfs al gewag gemaakt van een akkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Dat wil weliswaar nog niet zeggen dat de Limburgers hun slag al hebben thuisgehaald.

Tenslotte is er op clubniveau nog geen sprake van een overeenkomst. Genk onderhandelt volgens Het Belang van Limburg wel nog steeds met Celtic over een transfer van Oh, die er goed was voor 12 goals in 47 optredens en nog tot medio 2028 vastligt. Zijn marktwaarde wordt op net geen twee miljoen geschat.

Focus op Fernández?

Amper anderhalf jaar geleden legden de Schotten echter nog een miljoen meer op tafel voor de spits, en dus verlangen ze boter bij de vis. Oh zijn prijskaartje zou minstens een vijftal miljoen bedragen. Dan valt alternatief Roberto Fernández goedkoper op te pikken. Voorlopig althans, want hij verkeert in bloedvorm.

In de play-offs in de derde Spaanse afdeling trof de 21-jarige Spanjaard in drie matchen al maar liefst vijf keer raak voor Malaga. Vermits er bij Oh weinig schot in de zaak zit kan De Condé dus misschien maar best snel doorschakelen. Hoe dan ook is het nog volgens HBVL "nog even wachten op een nieuwe spits".

Wie lijkt u een betere spits voor Genk?

Meest recent

Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

63
63
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

36
36
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

316
316
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

52
52
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

243
243
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

39
39
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

69
69
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

123
123
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

249
249
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

73
73
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

791
791
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

211
211
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

283
283
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

427
427
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

88
88
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

531
531
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

109
109
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

292
292
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

156
156
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

296
296
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

88
88
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

71
71

Meer sportnieuws