'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

door
'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

Na een tegenvallend seizoen wil KRC Genk tabula rasa maken. Dimitri de Condé lijkt dan ook van plan om Thorsten Fink van heel wat vers bloed te voorzien. Al dreigt het Head of Football wel naast een van zijn toptargets te grijpen.

De afgelopen weken geraakte bekend dat Genk op zoek is naar versterking diep in de punt, waar zowel Andi Zeqiri als Tolu Arokodare eventueel mogen beschikken. Bovenaan de verlanglijst in de Cegeka Arena staat naar verluidt Hyeon-Gyu Oh, een 23-jarige Zuid-Koreaan die momenteel bij Celtic aan de slag is.

LEES OOK: Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

Onderhandelingen over Oh

Zelf hintte Oh recent alvast op een vertrek uit Glasgow, waarmee hij de deur richting Genk wagenwijd leek te zetten. Hier en daar werd er intussen zelfs al gewag gemaakt van een akkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Dat wil weliswaar nog niet zeggen dat de Limburgers hun slag al hebben thuisgehaald.

Tenslotte is er op clubniveau nog geen sprake van een overeenkomst. Genk onderhandelt volgens Het Belang van Limburg wel nog steeds met Celtic over een transfer van Oh, die er goed was voor 12 goals in 47 optredens en nog tot medio 2028 vastligt. Zijn marktwaarde wordt op net geen twee miljoen geschat.

Focus op Fernández?

Amper anderhalf jaar geleden legden de Schotten echter nog een miljoen meer op tafel voor de spits, en dus verlangen ze boter bij de vis. Oh zijn prijskaartje zou minstens een vijftal miljoen bedragen. Dan valt alternatief Roberto Fernández goedkoper op te pikken. Voorlopig althans, want hij verkeert in bloedvorm.

In de play-offs in de derde Spaanse afdeling trof de 21-jarige Spanjaard in drie matchen al maar liefst vijf keer raak voor Malaga. Vermits er bij Oh weinig schot in de zaak zit kan De Condé dus misschien maar best snel doorschakelen. Hoe dan ook is het nog volgens HBVL "nog even wachten op een nieuwe spits".

Wie lijkt u een betere spits voor Genk?

Meest recent

Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

15
15
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

24
24
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

24
24
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

138
138
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

226
226
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

52
52
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

111
111
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

116
116
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

85
85
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

92
92
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

91
91
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

173
173
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

124
124
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

607
607
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

497
497
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

165
165
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

214
214
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

268
268
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

184
184
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

155
155
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

225
225
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

63
63
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

91
91

Meer sportnieuws