'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

937 stemmen
'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

Na een tegenvallend seizoen wil KRC Genk tabula rasa maken. Dimitri de Condé lijkt dan ook van plan om Thorsten Fink van heel wat vers bloed te voorzien. Al dreigt het Head of Football wel naast een van zijn toptargets te grijpen.

De afgelopen weken geraakte bekend dat Genk op zoek is naar versterking diep in de punt, waar zowel Andi Zeqiri als Tolu Arokodare eventueel mogen beschikken. Bovenaan de verlanglijst in de Cegeka Arena staat naar verluidt Hyeon-Gyu Oh, een 23-jarige Zuid-Koreaan die momenteel bij Celtic aan de slag is.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Onderhandelingen over Oh

Zelf hintte Oh recent alvast op een vertrek uit Glasgow, waarmee hij de deur richting Genk wagenwijd leek te zetten. Hier en daar werd er intussen zelfs al gewag gemaakt van een akkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Dat wil weliswaar nog niet zeggen dat de Limburgers hun slag al hebben thuisgehaald.

Tenslotte is er op clubniveau nog geen sprake van een overeenkomst. Genk onderhandelt volgens Het Belang van Limburg wel nog steeds met Celtic over een transfer van Oh, die er goed was voor 12 goals in 47 optredens en nog tot medio 2028 vastligt. Zijn marktwaarde wordt op net geen twee miljoen geschat.

Focus op Fernández?

Amper anderhalf jaar geleden legden de Schotten echter nog een miljoen meer op tafel voor de spits, en dus verlangen ze boter bij de vis. Oh zijn prijskaartje zou minstens een vijftal miljoen bedragen. Dan valt alternatief Roberto Fernández goedkoper op te pikken. Voorlopig althans, want hij verkeert in bloedvorm.

In de play-offs in de derde Spaanse afdeling trof de 21-jarige Spanjaard in drie matchen al maar liefst vijf keer raak voor Malaga. Vermits er bij Oh weinig schot in de zaak zit kan De Condé dus misschien maar best snel doorschakelen. Hoe dan ook is het nog volgens HBVL "nog even wachten op een nieuwe spits".

Wie lijkt u een betere spits voor Genk?

Meest recent

Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

5
5
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

37
37
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

94
94
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

51
51
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

226
226
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

15
15
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

57
57
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

60
60
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

243
243
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

62
62
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

179
179
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

578
578
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

236
236
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

480
480
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

38
38
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

94
94
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

127
127
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

29
29
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

601
601
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

219
219
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65

Meer sportnieuws