'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

937 stemmen
'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

Na een tegenvallend seizoen wil KRC Genk tabula rasa maken. Dimitri de Condé lijkt dan ook van plan om Thorsten Fink van heel wat vers bloed te voorzien. Al dreigt het Head of Football wel naast een van zijn toptargets te grijpen.

De afgelopen weken geraakte bekend dat Genk op zoek is naar versterking diep in de punt, waar zowel Andi Zeqiri als Tolu Arokodare eventueel mogen beschikken. Bovenaan de verlanglijst in de Cegeka Arena staat naar verluidt Hyeon-Gyu Oh, een 23-jarige Zuid-Koreaan die momenteel bij Celtic aan de slag is.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Onderhandelingen over Oh

Zelf hintte Oh recent alvast op een vertrek uit Glasgow, waarmee hij de deur richting Genk wagenwijd leek te zetten. Hier en daar werd er intussen zelfs al gewag gemaakt van een akkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Dat wil weliswaar nog niet zeggen dat de Limburgers hun slag al hebben thuisgehaald.

Tenslotte is er op clubniveau nog geen sprake van een overeenkomst. Genk onderhandelt volgens Het Belang van Limburg wel nog steeds met Celtic over een transfer van Oh, die er goed was voor 12 goals in 47 optredens en nog tot medio 2028 vastligt. Zijn marktwaarde wordt op net geen twee miljoen geschat.

Focus op Fernández?

Amper anderhalf jaar geleden legden de Schotten echter nog een miljoen meer op tafel voor de spits, en dus verlangen ze boter bij de vis. Oh zijn prijskaartje zou minstens een vijftal miljoen bedragen. Dan valt alternatief Roberto Fernández goedkoper op te pikken. Voorlopig althans, want hij verkeert in bloedvorm.

In de play-offs in de derde Spaanse afdeling trof de 21-jarige Spanjaard in drie matchen al maar liefst vijf keer raak voor Malaga. Vermits er bij Oh weinig schot in de zaak zit kan De Condé dus misschien maar best snel doorschakelen. Hoe dan ook is het nog volgens HBVL "nog even wachten op een nieuwe spits".

Wie lijkt u een betere spits voor Genk?

Meest recent

'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

23
23
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

98
98
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

61
61
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

91
91
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

39
39
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

64
64
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

164
164
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

66
66
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

147
147
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

387
387
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

130
130
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

93
93
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

205
205
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

208
208
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

97
97
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

210
210
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

241
241
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

100
100
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

440
440
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

473
473

Meer sportnieuws