'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

937 stemmen
'Druk op De Condé: Genk dreigt naast toptargets te grijpen'

Na een tegenvallend seizoen wil KRC Genk tabula rasa maken. Dimitri de Condé lijkt dan ook van plan om Thorsten Fink van heel wat vers bloed te voorzien. Al dreigt het Head of Football wel naast een van zijn toptargets te grijpen.

De afgelopen weken geraakte bekend dat Genk op zoek is naar versterking diep in de punt, waar zowel Andi Zeqiri als Tolu Arokodare eventueel mogen beschikken. Bovenaan de verlanglijst in de Cegeka Arena staat naar verluidt Hyeon-Gyu Oh, een 23-jarige Zuid-Koreaan die momenteel bij Celtic aan de slag is.

LEES OOK: Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

Onderhandelingen over Oh

Zelf hintte Oh recent alvast op een vertrek uit Glasgow, waarmee hij de deur richting Genk wagenwijd leek te zetten. Hier en daar werd er intussen zelfs al gewag gemaakt van een akkoord over zijn persoonlijke voorwaarden. Dat wil weliswaar nog niet zeggen dat de Limburgers hun slag al hebben thuisgehaald.

Tenslotte is er op clubniveau nog geen sprake van een overeenkomst. Genk onderhandelt volgens Het Belang van Limburg wel nog steeds met Celtic over een transfer van Oh, die er goed was voor 12 goals in 47 optredens en nog tot medio 2028 vastligt. Zijn marktwaarde wordt op net geen twee miljoen geschat.

Focus op Fernández?

Amper anderhalf jaar geleden legden de Schotten echter nog een miljoen meer op tafel voor de spits, en dus verlangen ze boter bij de vis. Oh zijn prijskaartje zou minstens een vijftal miljoen bedragen. Dan valt alternatief Roberto Fernández goedkoper op te pikken. Voorlopig althans, want hij verkeert in bloedvorm.

In de play-offs in de derde Spaanse afdeling trof de 21-jarige Spanjaard in drie matchen al maar liefst vijf keer raak voor Malaga. Vermits er bij Oh weinig schot in de zaak zit kan De Condé dus misschien maar best snel doorschakelen. Hoe dan ook is het nog volgens HBVL "nog even wachten op een nieuwe spits".

Wie lijkt u een betere spits voor Genk?

Meest recent

Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

15
15
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

24
24
'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

69
69
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

268
268
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

436
436
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

136
136
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

27
27
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

238
238
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

87
87
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

69
69
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

49
49
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

396
396
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

208
208
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

251
251
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

124
124
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

163
163
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

442
442
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

293
293
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

260
260
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

224
224
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

306
306
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

242
242
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

98
98
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

576
576

Meer sportnieuws