'KRC Genk dicht bij zomertransfer: deal van 5 miljoen'

678 stemmen
'KRC Genk dicht bij zomertransfer: deal van 5 miljoen'

Bij KRC Genk draaien de voorbereidingen op het nieuwe seizoen inmiddels op volle toeren. Vorige week werd bijvoorbeeld Thorsten Fink gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach in de Cegeka Arena. En ondertussen is de club ook al druk in de weer op de transfermarkt.

Bij de evaluatie van het seizoen, kan het Genkse bestuur niet anders dan oordelen dat de club in de voorbije maanden heeft gefaald. Zo was de Europese campagne ronduit ondermaats. In de beker werd Genk dan weer gewipt door tweedeklasser KV Oostende. En in de competitie werd uiteindelijk naast een Europees ticket gegrepen.

Daarbovenop werd ook nog eens vroegtijdig afscheid genomen van hoofdcoach Wouter Vrancken. Kortom: een mislukt seizoen. Ondertussen is de blik echter weer op de nabije toekomst gericht. Zo werd Fink officieel aangekondigd als opvolger voor Vrancken. De Duitser tekende een contract voor onbepaalde duur.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Versterking voor Fink

Fink zal zijn goede werk van bij STVV moeten doortrekken in de Cegeka Arena. In Sint-Truiden liet hij zijn ploeg al aantrekkelijk voetbal brengen, terwijl bij Genk toch meer intrinsieke kwaliteiten aanwezig zijn. Bovendien wordt er ook volop werk gemaakt van extra versterking voor de Duitse trainer.

Zo krijgt Fink ook volgend seizoen de beschikking over Jarne Steuckers, die voor een bescheiden som werd overgenomen van STVV. Met Matte Smets en Mathias Delorge zijn nog twee Kanaries in beeld. De Zuid-Amerikanen Sergio Palacios en Adrian Palacios worden eveneens genoemd. Maar de eerstvolgende aanwinst lijkt een spits te worden.

Persoonlijk akkoord

Eerder deze week raakte immers bekend dat Genk doordrukt voor de komst van Hyeon-gyu Oh. De Zuid-Koreaan moet de overstap maken van Celtic FC. En volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is zijn komst nabij. Zo zouden de Limburgers inmiddels een persoonlijk akkoord hebben gevonden met Oh over een langdurig contract. De onderhandelingen op clubniveau lopen nog volop. Genk zou ervan overtuigd zijn dat het de deal kan sluiten met een transfersom van zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met verdere bonussen.

🚀

Genk speelt komend seizoen weer mee om de titel ...

Meest recent

Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

8
8
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

348
348
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

119
119
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

56
56
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

102
102
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

32
32
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

652
652
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

114
114
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

119
119
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

88
88
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

435
435
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

381
381
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

411
411
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

254
254
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

370
370
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

704
704
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

523
523
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

279
279
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

821
821
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

375
375
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

471
471
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

302
302

Meer sportnieuws