'KRC Genk dicht bij zomertransfer: deal van 5 miljoen'

678 stemmen
'KRC Genk dicht bij zomertransfer: deal van 5 miljoen'

Bij KRC Genk draaien de voorbereidingen op het nieuwe seizoen inmiddels op volle toeren. Vorige week werd bijvoorbeeld Thorsten Fink gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach in de Cegeka Arena. En ondertussen is de club ook al druk in de weer op de transfermarkt.

Bij de evaluatie van het seizoen, kan het Genkse bestuur niet anders dan oordelen dat de club in de voorbije maanden heeft gefaald. Zo was de Europese campagne ronduit ondermaats. In de beker werd Genk dan weer gewipt door tweedeklasser KV Oostende. En in de competitie werd uiteindelijk naast een Europees ticket gegrepen.

Daarbovenop werd ook nog eens vroegtijdig afscheid genomen van hoofdcoach Wouter Vrancken. Kortom: een mislukt seizoen. Ondertussen is de blik echter weer op de nabije toekomst gericht. Zo werd Fink officieel aangekondigd als opvolger voor Vrancken. De Duitser tekende een contract voor onbepaalde duur.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Versterking voor Fink

Fink zal zijn goede werk van bij STVV moeten doortrekken in de Cegeka Arena. In Sint-Truiden liet hij zijn ploeg al aantrekkelijk voetbal brengen, terwijl bij Genk toch meer intrinsieke kwaliteiten aanwezig zijn. Bovendien wordt er ook volop werk gemaakt van extra versterking voor de Duitse trainer.

Zo krijgt Fink ook volgend seizoen de beschikking over Jarne Steuckers, die voor een bescheiden som werd overgenomen van STVV. Met Matte Smets en Mathias Delorge zijn nog twee Kanaries in beeld. De Zuid-Amerikanen Sergio Palacios en Adrian Palacios worden eveneens genoemd. Maar de eerstvolgende aanwinst lijkt een spits te worden.

Persoonlijk akkoord

Eerder deze week raakte immers bekend dat Genk doordrukt voor de komst van Hyeon-gyu Oh. De Zuid-Koreaan moet de overstap maken van Celtic FC. En volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is zijn komst nabij. Zo zouden de Limburgers inmiddels een persoonlijk akkoord hebben gevonden met Oh over een langdurig contract. De onderhandelingen op clubniveau lopen nog volop. Genk zou ervan overtuigd zijn dat het de deal kan sluiten met een transfersom van zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met verdere bonussen.

🚀

Genk speelt komend seizoen weer mee om de titel ...

Meest recent

'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

14
14
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

48
48
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

28
28
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

82
82
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

273
273
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

29
29
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

275
275
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

84
84
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

257
257
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

146
146
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

310
310
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

428
428
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

431
431
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

100
100
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

516
516
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

175
175
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

56
56
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

630
630
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

311
311
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

311
311
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

517
517
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

101
101
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

115
115

Meer sportnieuws