‘KRC Genk vindt akkoord, miljoenentransfer geeft hint’

door
‘KRC Genk vindt akkoord, miljoenentransfer geeft hint’

De transfergeruchten vliegen de deur uit, maar een definitieve transfer in Limburg lijkt enkel nog een kwestie van tijd. KRC Genk staat dicht bij de komst van Hyeon-Gyu Oh van het Schotse Celtic Glasgow.

Naar verluidt heeft KRC Genk al een persoonlijk akkoord gevonden met Oh en hoopt de Limburgse club een transfer af te ronden van vijf miljoen euro plus bonussen. Afgelopen seizoen is de Zuid-Koreaan volledig uit beeld verdwenen bij Celtic.

Sociale media

Op Instagram lijkt Oh zijn transfer al aan te kondigen. Met een foto als bijschrift ‘Op naar de volgende…’, geeft het alvast een grote hint over een transfer. Alles lijkt erop te wijzen dat de 23-jarige Zuid-Koreaan op weg is naar KRC Genk.

De elfvoudig Zuid-Koreaans international kwam in de winter van vorig jaar over van Suwon Bluewings, maar kon geen potten breken in Schotland. Bij Celtic heeft hij nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 1,8 miljoen euro.

Dure vogel

Celtic legde vorig jaar nog 2,8 miljoen euro op tafel en door de langdurige verbintenis zullen de Schotten de aanvaller niet zomaar willen laten gaan. Een bedrag rond de vijf miljoen wordt alvast genoemd. Een ferm bedrag voor een club als KRC Genk.

Dat laat ineens ook de ambities van KRC Genk zien. Na een teleurstellend seizoen en het vertrek van Wouter Vrancken slaat het een nieuwe weg in met Thorsten Fink. De oefenmeester komt over van rivaal STVV en moet de club weer naar de top zien te helpen.

Een goede speler voor KRC Genk?

Meest recent

Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

17
17
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

97
97
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

271
271
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

179
179
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

66
66
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

73
73
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

230
230
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

227
227
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

73
73
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

105
105
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

387
387
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

309
309
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

202
202
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

350
350
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

992
992
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

310
310
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

233
233
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

231
231
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

378
378
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

204
204
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

71
71
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

159
159

Meer sportnieuws