‘KRC Genk vindt akkoord, miljoenentransfer geeft hint’

door
‘KRC Genk vindt akkoord, miljoenentransfer geeft hint’

De transfergeruchten vliegen de deur uit, maar een definitieve transfer in Limburg lijkt enkel nog een kwestie van tijd. KRC Genk staat dicht bij de komst van Hyeon-Gyu Oh van het Schotse Celtic Glasgow.

Naar verluidt heeft KRC Genk al een persoonlijk akkoord gevonden met Oh en hoopt de Limburgse club een transfer af te ronden van vijf miljoen euro plus bonussen. Afgelopen seizoen is de Zuid-Koreaan volledig uit beeld verdwenen bij Celtic.

LEES OOK: 'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Sociale media

Op Instagram lijkt Oh zijn transfer al aan te kondigen. Met een foto als bijschrift ‘Op naar de volgende…’, geeft het alvast een grote hint over een transfer. Alles lijkt erop te wijzen dat de 23-jarige Zuid-Koreaan op weg is naar KRC Genk.

De elfvoudig Zuid-Koreaans international kwam in de winter van vorig jaar over van Suwon Bluewings, maar kon geen potten breken in Schotland. Bij Celtic heeft hij nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 1,8 miljoen euro.

Dure vogel

Celtic legde vorig jaar nog 2,8 miljoen euro op tafel en door de langdurige verbintenis zullen de Schotten de aanvaller niet zomaar willen laten gaan. Een bedrag rond de vijf miljoen wordt alvast genoemd. Een ferm bedrag voor een club als KRC Genk.

Dat laat ineens ook de ambities van KRC Genk zien. Na een teleurstellend seizoen en het vertrek van Wouter Vrancken slaat het een nieuwe weg in met Thorsten Fink. De oefenmeester komt over van rivaal STVV en moet de club weer naar de top zien te helpen.

Een goede speler voor KRC Genk?

Meest recent

'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

44
44
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

108
108
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

85
85
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

55
55
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

203
203
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

40
40
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

135
135
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

228
228
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

189
189
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

191
191
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

227
227
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

380
380
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

185
185
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

52
52
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

97
97
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

567
567
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

76
76
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

828
828
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

591
591
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

32
32
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

82
82
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

180
180
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

426
426
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

220
220

Meer sportnieuws