'Genk zoekt spitsen: volgend target op verlanglijst bekend'

door
'Genk zoekt spitsen: volgend target op verlanglijst bekend'

Na nieuwe hoofdcoach Thorsten Fink stelde KRC Genk met Jarne Steuckers ook al een eerste zomeraanwinst voor. Daarmee is de honger in de Cegeka Arena uiteraard nog lang niet gestild. In zowat alle linies speurt Dimitri de Condé naarstig naar versterking.

Zo staat vers bloed achterin, waar de spoeling op alle posities momenteel bijzonder dun is, bovenaan de verlanglijst. Al blijken de Limburgers terwijl ook al druk in de weer met de zoektocht naar een of meerdere nieuwe spitsen. Nochtans zijn daar wél voldoende opties voorhanden.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Genk wil Fernández

Voorlopig althans, want naar verluidt mogen zowel Tolu Arokodare als Andi Zeqiri deze zomer eventueel beschikken. Zelfs indien zij allebei alsnog op post blijven acht Genk extra opties in het aanvallend compartiment geen overbodige luxe. En dus werd er al een shortlist opgesteld.

Daarvan lekken steeds meer namen uit, want behalve de Zuid-Koreaan Hyeon-gyu Oh is volgens Het Laatste Nieuws ook Roberto Fernández nadrukkelijk in beeld. De 21-jarige Spanjaard was in de lokale derde klasse dit seizoen goed voor 18 goals in 36 wedstrijden voor Malaga.

Goedkoper dan Oh

Daar gaat het voormalig jeugdproduct van Sevilla, die ook even bij het B-elftal van Barcelona vertoefde, zijn aatste contractjaar in. Vermits zijn marktwaarde slechts op ruim een half miljoen wordt geschat zal een beperkte transfersom wellicht dus al volstaan om hem los te weken.

Afwachten dus of Dimitri de Condé, die nog volgens HLN "op meerdere borden schaakt in de jacht op een nieuwe nummer negen", besluit om door te duwen. Ten opzichte van Oh zou Fernández alvast een pak goedkoper uitvallen. Mogelijk sluit de ene spits de andere niet uit.

Wie lijkt u de beste optie voor Genk?

Meest recent

Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

33
33
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

45
45
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

41
41
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

11
11
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

173
173
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

31
31
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

31
31
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

64
64
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

89
89
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

191
191
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

429
429
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

199
199
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

350
350
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

223
223
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

132
132
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

363
363
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

596
596
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

238
238
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

268
268
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

116
116
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

171
171
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

422
422
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

746
746
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

372
372
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

134
134

Meer sportnieuws