'Genk zoekt spitsen: volgend target op verlanglijst bekend'

door
'Genk zoekt spitsen: volgend target op verlanglijst bekend'

Na nieuwe hoofdcoach Thorsten Fink stelde KRC Genk met Jarne Steuckers ook al een eerste zomeraanwinst voor. Daarmee is de honger in de Cegeka Arena uiteraard nog lang niet gestild. In zowat alle linies speurt Dimitri de Condé naarstig naar versterking.

Zo staat vers bloed achterin, waar de spoeling op alle posities momenteel bijzonder dun is, bovenaan de verlanglijst. Al blijken de Limburgers terwijl ook al druk in de weer met de zoektocht naar een of meerdere nieuwe spitsen. Nochtans zijn daar wél voldoende opties voorhanden.

LEES OOK: KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

Genk wil Fernández

Voorlopig althans, want naar verluidt mogen zowel Tolu Arokodare als Andi Zeqiri deze zomer eventueel beschikken. Zelfs indien zij allebei alsnog op post blijven acht Genk extra opties in het aanvallend compartiment geen overbodige luxe. En dus werd er al een shortlist opgesteld.

Daarvan lekken steeds meer namen uit, want behalve de Zuid-Koreaan Hyeon-gyu Oh is volgens Het Laatste Nieuws ook Roberto Fernández nadrukkelijk in beeld. De 21-jarige Spanjaard was in de lokale derde klasse dit seizoen goed voor 18 goals in 36 wedstrijden voor Malaga.

Goedkoper dan Oh

Daar gaat het voormalig jeugdproduct van Sevilla, die ook even bij het B-elftal van Barcelona vertoefde, zijn aatste contractjaar in. Vermits zijn marktwaarde slechts op ruim een half miljoen wordt geschat zal een beperkte transfersom wellicht dus al volstaan om hem los te weken.

Afwachten dus of Dimitri de Condé, die nog volgens HLN "op meerdere borden schaakt in de jacht op een nieuwe nummer negen", besluit om door te duwen. Ten opzichte van Oh zou Fernández alvast een pak goedkoper uitvallen. Mogelijk sluit de ene spits de andere niet uit.

Wie lijkt u de beste optie voor Genk?

Meest recent

Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

10
10
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

49
49
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

166
166
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

110
110
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

50
50
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

154
154
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

159
159
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

151
151
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

58
58
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

314
314
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

162
162
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

536
536
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

193
193
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

267
267
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

506
506
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

737
737
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

341
341
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

771
771
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

127
127
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

400
400
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

629
629
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

559
559
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

67
67
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

263
263

Meer sportnieuws