'Genk zoekt spitsen: volgend target op verlanglijst bekend'

door
'Genk zoekt spitsen: volgend target op verlanglijst bekend'

Na nieuwe hoofdcoach Thorsten Fink stelde KRC Genk met Jarne Steuckers ook al een eerste zomeraanwinst voor. Daarmee is de honger in de Cegeka Arena uiteraard nog lang niet gestild. In zowat alle linies speurt Dimitri de Condé naarstig naar versterking.

Zo staat vers bloed achterin, waar de spoeling op alle posities momenteel bijzonder dun is, bovenaan de verlanglijst. Al blijken de Limburgers terwijl ook al druk in de weer met de zoektocht naar een of meerdere nieuwe spitsen. Nochtans zijn daar wél voldoende opties voorhanden.

LEES OOK: Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

Genk wil Fernández

Voorlopig althans, want naar verluidt mogen zowel Tolu Arokodare als Andi Zeqiri deze zomer eventueel beschikken. Zelfs indien zij allebei alsnog op post blijven acht Genk extra opties in het aanvallend compartiment geen overbodige luxe. En dus werd er al een shortlist opgesteld.

Daarvan lekken steeds meer namen uit, want behalve de Zuid-Koreaan Hyeon-gyu Oh is volgens Het Laatste Nieuws ook Roberto Fernández nadrukkelijk in beeld. De 21-jarige Spanjaard was in de lokale derde klasse dit seizoen goed voor 18 goals in 36 wedstrijden voor Malaga.

Goedkoper dan Oh

Daar gaat het voormalig jeugdproduct van Sevilla, die ook even bij het B-elftal van Barcelona vertoefde, zijn aatste contractjaar in. Vermits zijn marktwaarde slechts op ruim een half miljoen wordt geschat zal een beperkte transfersom wellicht dus al volstaan om hem los te weken.

Afwachten dus of Dimitri de Condé, die nog volgens HLN "op meerdere borden schaakt in de jacht op een nieuwe nummer negen", besluit om door te duwen. Ten opzichte van Oh zou Fernández alvast een pak goedkoper uitvallen. Mogelijk sluit de ene spits de andere niet uit.

Wie lijkt u de beste optie voor Genk?

Meest recent

'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

17
17
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

12
12
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

59
59
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

188
188
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

66
66
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

45
45
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

228
228
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

128
128
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

34
34
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

340
340
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

84
84
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

95
95
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

477
477
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

101
101
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

488
488
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

145
145
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

442
442
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

502
502
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

204
204
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

230
230
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

189
189
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

635
635
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

330
330
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

98
98
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

80
80

Meer sportnieuws