'Genk zoekt spitsen: volgend target op verlanglijst bekend'

door
'Genk zoekt spitsen: volgend target op verlanglijst bekend'

Na nieuwe hoofdcoach Thorsten Fink stelde KRC Genk met Jarne Steuckers ook al een eerste zomeraanwinst voor. Daarmee is de honger in de Cegeka Arena uiteraard nog lang niet gestild. In zowat alle linies speurt Dimitri de Condé naarstig naar versterking.

Zo staat vers bloed achterin, waar de spoeling op alle posities momenteel bijzonder dun is, bovenaan de verlanglijst. Al blijken de Limburgers terwijl ook al druk in de weer met de zoektocht naar een of meerdere nieuwe spitsen. Nochtans zijn daar wél voldoende opties voorhanden.

LEES OOK: Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Genk wil Fernández

Voorlopig althans, want naar verluidt mogen zowel Tolu Arokodare als Andi Zeqiri deze zomer eventueel beschikken. Zelfs indien zij allebei alsnog op post blijven acht Genk extra opties in het aanvallend compartiment geen overbodige luxe. En dus werd er al een shortlist opgesteld.

Daarvan lekken steeds meer namen uit, want behalve de Zuid-Koreaan Hyeon-gyu Oh is volgens Het Laatste Nieuws ook Roberto Fernández nadrukkelijk in beeld. De 21-jarige Spanjaard was in de lokale derde klasse dit seizoen goed voor 18 goals in 36 wedstrijden voor Malaga.

Goedkoper dan Oh

Daar gaat het voormalig jeugdproduct van Sevilla, die ook even bij het B-elftal van Barcelona vertoefde, zijn aatste contractjaar in. Vermits zijn marktwaarde slechts op ruim een half miljoen wordt geschat zal een beperkte transfersom wellicht dus al volstaan om hem los te weken.

Afwachten dus of Dimitri de Condé, die nog volgens HLN "op meerdere borden schaakt in de jacht op een nieuwe nummer negen", besluit om door te duwen. Ten opzichte van Oh zou Fernández alvast een pak goedkoper uitvallen. Mogelijk sluit de ene spits de andere niet uit.

Wie lijkt u de beste optie voor Genk?

Meest recent

'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

56
56
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

56
56
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

95
95
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

26
26
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

337
337
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

103
103
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

223
223
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

38
38
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

170
170
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

328
328
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

121
121
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

341
341
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

54
54
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

211
211
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

539
539
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1365
1365
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

138
138
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

529
529
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

503
503
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

364
364
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

296
296
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

421
421
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

537
537
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

79
79

Meer sportnieuws