'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

617
'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Met Thorsten Fink vonden de Limburgers wel al een nieuwe trainer, die meteen ook met Jarne Steuckers een eerste aanwinst voor de spelersgroep meeloodste. Genk wil zich echter op nog verschillende andere posities gaan versterken.

Het is de bedoeling dat na Fink en Steuckers ook Matte Smets nog de overstap zal maken van STVV, al krijgt Genk in zijn dossier de nodige concurrentie. Daarnaast bevestigde sportief directeur Dimitri de Condé ook nog dat Genk op zoek is naar een nieuwe spits.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Genk zoekt een spits

Het voorbije seizoen beschikte Genk op die positie over Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar vooral die laatste kon niet helemaal overtuigen. Voor beide aanvallers zou een vertrek ook niet uitgesloten zijn en dus zal een extra optie voorin zeker nog welkom zijn.

Daarvoor zou Genk zijn oog laten vallen hebben op Oh Hyeon-gyu. De 23-jarige Zuid-Koreaan is sinds anderhalf jaar aan de slag bij Celtic, maar daar slaagde hij er niet in om een basisplaats te veroveren. Hij scoorde in totaal twaalf keer in 47 wedstrijden voor de Schotse kampioen.

Oh moet minstens 4 miljoen kosten

Genk zal desondanks diep in de buidel moeten tasten voor zijn komst. Celtic betaalde in januari 2023 nog 2,8 miljoen euro om Oh weg te plukken bij Suwon Bluewings en wil volgens de Daily Record absoluut winst maken op dat bedrag.

Genk zou daarom meer dan 4 miljoen euro moeten neertellen om Oh uit Glasgow weg te halen. Dat is toch een stevige som voor een bankzitter. De Condé zal wellicht nog stevig moeten onderhandelen om een deal uit de brand te slepen, want Celtic wil het onderste uit de kan halen.

Moet Genk aan de eisen van Celtic voldoen?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

66
66
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

197
197
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

142
142
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

159
159
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

39
39
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

226
226
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

82
82
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

27
27
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

29
29
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

98
98
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

91
91
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

35
35
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

35
35
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

125
125
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

48
48
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

260
260
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

213
213
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

84
84
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

80
80

Meer sportnieuws