'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

617
'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Met Thorsten Fink vonden de Limburgers wel al een nieuwe trainer, die meteen ook met Jarne Steuckers een eerste aanwinst voor de spelersgroep meeloodste. Genk wil zich echter op nog verschillende andere posities gaan versterken.

Het is de bedoeling dat na Fink en Steuckers ook Matte Smets nog de overstap zal maken van STVV, al krijgt Genk in zijn dossier de nodige concurrentie. Daarnaast bevestigde sportief directeur Dimitri de Condé ook nog dat Genk op zoek is naar een nieuwe spits.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Genk zoekt een spits

Het voorbije seizoen beschikte Genk op die positie over Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar vooral die laatste kon niet helemaal overtuigen. Voor beide aanvallers zou een vertrek ook niet uitgesloten zijn en dus zal een extra optie voorin zeker nog welkom zijn.

Daarvoor zou Genk zijn oog laten vallen hebben op Oh Hyeon-gyu. De 23-jarige Zuid-Koreaan is sinds anderhalf jaar aan de slag bij Celtic, maar daar slaagde hij er niet in om een basisplaats te veroveren. Hij scoorde in totaal twaalf keer in 47 wedstrijden voor de Schotse kampioen.

Oh moet minstens 4 miljoen kosten

Genk zal desondanks diep in de buidel moeten tasten voor zijn komst. Celtic betaalde in januari 2023 nog 2,8 miljoen euro om Oh weg te plukken bij Suwon Bluewings en wil volgens de Daily Record absoluut winst maken op dat bedrag.

Genk zou daarom meer dan 4 miljoen euro moeten neertellen om Oh uit Glasgow weg te halen. Dat is toch een stevige som voor een bankzitter. De Condé zal wellicht nog stevig moeten onderhandelen om een deal uit de brand te slepen, want Celtic wil het onderste uit de kan halen.

Moet Genk aan de eisen van Celtic voldoen?

Meest recent

Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

11
11
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

29
29
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

27
27
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

78
78
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

7
7
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

62
62
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

153
153
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

76
76
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

74
74
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

676
676
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

133
133
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

80
80
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

361
361
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

392
392
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

378
378
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

360
360
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

83
83
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

348
348
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

117
117
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

48
48

Meer sportnieuws