'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

door
'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Met Thorsten Fink vonden de Limburgers wel al een nieuwe trainer, die meteen ook met Jarne Steuckers een eerste aanwinst voor de spelersgroep meeloodste. Genk wil zich echter op nog verschillende andere posities gaan versterken.

Het is de bedoeling dat na Fink en Steuckers ook Matte Smets nog de overstap zal maken van STVV, al krijgt Genk in zijn dossier de nodige concurrentie. Daarnaast bevestigde sportief directeur Dimitri de Condé ook nog dat Genk op zoek is naar een nieuwe spits.

LEES OOK: Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

Genk zoekt een spits

Het voorbije seizoen beschikte Genk op die positie over Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar vooral die laatste kon niet helemaal overtuigen. Voor beide aanvallers zou een vertrek ook niet uitgesloten zijn en dus zal een extra optie voorin zeker nog welkom zijn.

Daarvoor zou Genk zijn oog laten vallen hebben op Oh Hyeon-gyu. De 23-jarige Zuid-Koreaan is sinds anderhalf jaar aan de slag bij Celtic, maar daar slaagde hij er niet in om een basisplaats te veroveren. Hij scoorde in totaal twaalf keer in 47 wedstrijden voor de Schotse kampioen.

Oh moet minstens 4 miljoen kosten

Genk zal desondanks diep in de buidel moeten tasten voor zijn komst. Celtic betaalde in januari 2023 nog 2,8 miljoen euro om Oh weg te plukken bij Suwon Bluewings en wil volgens de Daily Record absoluut winst maken op dat bedrag.

Genk zou daarom meer dan 4 miljoen euro moeten neertellen om Oh uit Glasgow weg te halen. Dat is toch een stevige som voor een bankzitter. De Condé zal wellicht nog stevig moeten onderhandelen om een deal uit de brand te slepen, want Celtic wil het onderste uit de kan halen.

Moet Genk aan de eisen van Celtic voldoen?

Meest recent

Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

17
17
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

296
296
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

143
143
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

83
83
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

80
80
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

124
124
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

45
45
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

485
485
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

42
42
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

56
56
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

71
71
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

346
346
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

54
54
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

136
136
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

95
95
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

154
154
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

318
318
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

332
332
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

256
256
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

190
190
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

109
109
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

152
152
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

133
133

Meer sportnieuws