'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

door
'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Met Thorsten Fink vonden de Limburgers wel al een nieuwe trainer, die meteen ook met Jarne Steuckers een eerste aanwinst voor de spelersgroep meeloodste. Genk wil zich echter op nog verschillende andere posities gaan versterken.

Het is de bedoeling dat na Fink en Steuckers ook Matte Smets nog de overstap zal maken van STVV, al krijgt Genk in zijn dossier de nodige concurrentie. Daarnaast bevestigde sportief directeur Dimitri de Condé ook nog dat Genk op zoek is naar een nieuwe spits.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Genk zoekt een spits

Het voorbije seizoen beschikte Genk op die positie over Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar vooral die laatste kon niet helemaal overtuigen. Voor beide aanvallers zou een vertrek ook niet uitgesloten zijn en dus zal een extra optie voorin zeker nog welkom zijn.

Daarvoor zou Genk zijn oog laten vallen hebben op Oh Hyeon-gyu. De 23-jarige Zuid-Koreaan is sinds anderhalf jaar aan de slag bij Celtic, maar daar slaagde hij er niet in om een basisplaats te veroveren. Hij scoorde in totaal twaalf keer in 47 wedstrijden voor de Schotse kampioen.

Oh moet minstens 4 miljoen kosten

Genk zal desondanks diep in de buidel moeten tasten voor zijn komst. Celtic betaalde in januari 2023 nog 2,8 miljoen euro om Oh weg te plukken bij Suwon Bluewings en wil volgens de Daily Record absoluut winst maken op dat bedrag.

Genk zou daarom meer dan 4 miljoen euro moeten neertellen om Oh uit Glasgow weg te halen. Dat is toch een stevige som voor een bankzitter. De Condé zal wellicht nog stevig moeten onderhandelen om een deal uit de brand te slepen, want Celtic wil het onderste uit de kan halen.

Moet Genk aan de eisen van Celtic voldoen?

Meest recent

Taravel doet boekje open over Hazard en Sikan

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

5
5
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

16
16
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

378
378
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

61
61
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

49
49
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

121
121
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

132
132
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

83
83
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

98
98
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

380
380
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

95
95
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

268
268
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

404
404
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

332
332
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

212
212
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

332
332
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

153
153
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

101
101
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

101
101
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

72
72
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

300
300
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

279
279
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

115
115

Meer sportnieuws