'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

door
'KRC Genk moet diep in buidel tasten voor nieuwe spits'

Het zijn drukke tijden voor KRC Genk. Met Thorsten Fink vonden de Limburgers wel al een nieuwe trainer, die meteen ook met Jarne Steuckers een eerste aanwinst voor de spelersgroep meeloodste. Genk wil zich echter op nog verschillende andere posities gaan versterken.

Het is de bedoeling dat na Fink en Steuckers ook Matte Smets nog de overstap zal maken van STVV, al krijgt Genk in zijn dossier de nodige concurrentie. Daarnaast bevestigde sportief directeur Dimitri de Condé ook nog dat Genk op zoek is naar een nieuwe spits.

LEES OOK: Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk zoekt een spits

Het voorbije seizoen beschikte Genk op die positie over Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar vooral die laatste kon niet helemaal overtuigen. Voor beide aanvallers zou een vertrek ook niet uitgesloten zijn en dus zal een extra optie voorin zeker nog welkom zijn.

Daarvoor zou Genk zijn oog laten vallen hebben op Oh Hyeon-gyu. De 23-jarige Zuid-Koreaan is sinds anderhalf jaar aan de slag bij Celtic, maar daar slaagde hij er niet in om een basisplaats te veroveren. Hij scoorde in totaal twaalf keer in 47 wedstrijden voor de Schotse kampioen.

Oh moet minstens 4 miljoen kosten

Genk zal desondanks diep in de buidel moeten tasten voor zijn komst. Celtic betaalde in januari 2023 nog 2,8 miljoen euro om Oh weg te plukken bij Suwon Bluewings en wil volgens de Daily Record absoluut winst maken op dat bedrag.

Genk zou daarom meer dan 4 miljoen euro moeten neertellen om Oh uit Glasgow weg te halen. Dat is toch een stevige som voor een bankzitter. De Condé zal wellicht nog stevig moeten onderhandelen om een deal uit de brand te slepen, want Celtic wil het onderste uit de kan halen.

Moet Genk aan de eisen van Celtic voldoen?

Meest recent

Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

42
42
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

106
106
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

91
91
Brecel ontploft online: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

12
12
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

79
79
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

34
34
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

34
34
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

82
82
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

315
315
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

244
244
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

149
149
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

262
262
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

303
303
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

74
74
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

486
486
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

40
40
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

198
198
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

336
336
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

144
144
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

109
109
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

19
19
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

578
578
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

567
567
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

310
310

Meer sportnieuws