'Europese grootmacht hengelt Boniface én Zirkzee binnen'

door
'Europese grootmacht hengelt Boniface én Zirkzee binnen'

Victor Boniface en Joshua Zirkzee hebben allebei een verleden in de Jupiler Pro League, maar doen nu van zich spreken in het buitenland. Dat is verschillende grote Europese clubs niet ontgaan.

Boniface brak helemaal door bij Union SG, waarmee hij onder meer een knappe campagne in de Europa League afwerkte. Daar wekte hij de interesse op van Bayer Leverkusen, dat net geen 22 miljoen op tafel legde voor de Nigeriaan. In Duitsland ontpopte Boniface zich met veel goals tot een sensatie en hielp hij Xabi Alonso en co aan de titel.

LEES OOK: 'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Zirkzee schittert bij Bologna

Joshua Zirkzee deed het dan weer uitstekend op huurbasis bij RSC Anderlecht. Hij scoorde 18 goals voor Paars-Wit en deelde ook 13 assists uit. Bayern verkocht hem daarop aan het Italiaanse Bologna, en daar trok de Nederlander de goede lijn gewoon door.

Zirkzee was dit seizoen goed voor 12 goals en 7 assist voor Bologna en had daarmee een groot aandeel in het veroveren van een historisch CL-ticket voor de club. Het levert hem grote interesse op uit Italië en daarbuiten.

Juventus wil zowel Boniface als Zirkzee

Volgens Fichajes, dat Tuttosport aanhaalt als bron, zou Juventus geïnteresseerd zijn in zowel Boniface als Zirkzee. De Oude Dame wacht al even op een nieuwe titel en wil vers bloed toevoegen aan haar aanval.

Boniface zou de vervanger kunnen zijn van Milik of Moise Kean, die op vertrekken zouden staan. Een transfer zou wel samenhangen met de toekomst van Dusan Vlahovic. Zirkzee zou dan weer een aanvalsduo kunnen gaan vormen met de Serviër. Het is afwachten of Juve zijn slag thuis haalt.

Wie zal Juve kunnen halen?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

74
74
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

29
29
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

52
52
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

47
47
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

82
82
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

225
225
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

182
182
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

309
309
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

55
55
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

367
367
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

160
160
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

149
149
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

119
119
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

296
296
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

959
959
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

395
395
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

801
801
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

228
228
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

749
749
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

500
500
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1072
1072

Meer sportnieuws