Still vindt nieuwe uitdaging, slecht nieuws voor Anderlecht

door
Still vindt nieuwe uitdaging, slecht nieuws voor Anderlecht

Op het einde van het seizoen werd Will Still opzijgezet bij Stade Reims, ondanks dat onze 31-jarige landgenoot er anderhalf jaar lang hoge ogen gegooid had. Hij was echter in onmin geraakt met het clubbestuur, dat onder meer niet opgezet was met zijn opzichtige geflirt met een overstap naar Engeland.

Still had bijvoorbeeld meermaals verklaard dat hij op termijn droomt van de Premier League, maar dat hij op dit moment ook zou openstaan voor een ambitieuze club uit de Championship. Hij zou vorig seizoen ook al met Sunderland gesproken hebben en dus verwachtte iedereen dat de trainer deze zomer naar Engeland zou trekken.

Will Still voorgesteld bij Lens

Maar uiteindelijk blijft Still toch in Frankrijk. Hij werd maandag immers officieel voorgesteld als nieuwe trainer bij RC Lens. Daar wordt hij de opvolger van Franck Haise, die de club de voorbije jaren van de Ligue 2 naar de subtop loodste en nu overstapte naar OGC Nice.

Er wacht Still dus een zware erfenis in het Stade Félix Bollaert. Lens werd een jaar geleden nog vice-kampioen en speelde daardoor afgelopen seizoen in de Champions League. In de Ligue 1 liep het wel iets minder met 'slechts' een zevende plaats in de eindafrekening.

Broers Nicolas en Edward worden zijn assistenten

Still tekende een contract voor drie jaar bij Lens. De club bevestigde het nog niet officieel, maar L'Equipe weet wel zeker dat ook zijn broers Nicolas en Edward als assistenten mee de overstap maken. Nicolas was ook bij Reims al de rechterhand van zijn broer.

Edward probeerde dan weer een carrière als hoofdtrainer uit te bouwen na enkele jaren als T2 van Ivan Leko bij onder meer Club Brugge en Antwerp. Hij was coach bij Charleroi, AS Eupen en KV Kortrijk, maar daar werd hij telkens snel ontslagen. Nu wordt hij dus weer assistent en dat is slecht nieuws voor Anderlecht, want zij hadden Edward graag als nieuwe coach van RSCA Futures aangesteld.

Zal Still het ook bij Lens goed doen?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

217
217
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

177
177
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

184
184
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

287
287
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

390
390
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

249
249
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

575
575
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

199
199
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

33
33
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

550
550
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

297
297
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1327
1327
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

438
438
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

419
419
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

398
398
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

294
294
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

523
523
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

209
209
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

367
367
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

403
403
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3113
3113
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

799
799
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

485
485
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

368
368

Meer sportnieuws