Verhaeghe spreekt zich uit over positie Hayen

door
Verhaeghe spreekt zich uit over positie Hayen

Club Brugge is er dan toch in geslaagd om beslag te leggen op het kampioenschap. Na een grandioze reeks in de Champions' Play-Offs wist Blauw-Zwart zijn Brusselse concurrenten uiteindelijk achter zich te houden. En daar wordt interim-coach Nicky Hayen allicht op gepaste wijze voor beloond.

Sinds Hayen het stokje overnam van Ronny Deila, staat er geen maat meer op Club. Zo leidde de interim-hoofdtrainer zijn ploeg voorbij PAOK FC naar de halve finales van de Conference League. Daarin toonde ACF Fiorentina zich nipt een maatje te groot.

Ondertussen werkte Club ook een fenomenale reeks af in de Champions' Play-Offs. Uiteindelijk verloor Blauw-Zwart geen enkele match in de nacompetitie en pakte het een straffe 24 op 30. Dat bleek, in combinatie met de puntenhalvering, voldoende om de concurrentie voor te blijven.

LEES OOK: Hayen verlekkert zich op Club-aanwinst

Maandag gesprek

Bovendien speelden de Bruggelingen opnieuw bevrijd onder Hayen, die zijn spelers van duidelijke richtlijnen en vertrouwen voorzag. Bovendien staat hij veel meer open voor overleg en voor een meer analytische benadering van het trainersvak. Elementen die binnen de club erg geapprecieerd worden.

Het heeft er dan ook alle schijn van dat Hayen weldra vast benoemd wordt. "Maandag hebben we een meeting met Nicky", verklaarde preses Bart Verhaeghe bij Het Nieuwsblad. "Hij heeft bewezen dat hij alle tools die Club aanreikt en alle mensen errond gebruikt. Als de orkestmeester verandert en hij laat al zijn spelers excelleren op hun instrument, dan krijg je dit."

Opperbeste sfeer

Verhaeghe lijkt dus tevreden van het werk van Hayen. Die wil zelf ook graag blijven als permanente T1, maar benadrukte dat er nog geen definitief akkoord is. "Maandag of dinsdag gaan we de rond de tafel zitten. Dat is altijd zo afgesproken. En dat zal wellicht in de opperbeste sfeer gebeuren. Maar er is vandaag nog niets uitgesproken", verklaarde de (interim-)trainer op de webstek van de kersverse kampioen.

Trending:

'Doorbraak bij Club Brugge: Jashari out, Stankovic in?'
'Doorbraak bij Club Brugge: Jashari out, Stankovic in?'

Hayen moet meteen een langdurig contract krijgen ...

Meest recent

‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

94
94
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

36
36
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

41
41
‘Wim De Decker verrast vriend en vijand met keuze’

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

43
43
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

290
290
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

117
117
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

148
148
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

771
771
Oude bekende naar Anderlecht? "Goede band met Coucke"

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

509
509
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

483
483
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

437
437
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

69
69
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

89
89
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

252
252
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

83
83
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1261
1261
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

188
188
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

177
177
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

618
618
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

621
621
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

100
100
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

578
578
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

645
645
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

186
186

Meer sportnieuws