'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

door
'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

Volgend weekend worden de laatste wedstrijden van het seizoen in het clubvoetbal afgewerkt. Maar de meeste clubs zijn inmiddels al volop bezig met de voorbereidingen op de komende jaargang. En ook de trainerscarrousel draait op volle toeren.

Zoals jaarlijks opnieuw het geval, werd ook dit seizoen weer lustig van trainer gewisseld bij de ploegen uit de Jupiler Pro League. Bij een aantal teams pakte die ingreep goed uit, bij andere clubs bleven de effecten beperkt. En ook naar volgend seizoen toe worden weer de nodige wissels verwacht in de dug-outs.

Minstens de helft van de ploegen uit de Champions' Play-Offs bijvoorbeeld, heeft officieel gezien nog geen hoofdtrainer voor de komende jaargang. En ook bij verschillende minder grote clubs is de T1-positie nog vaccant. Dat is onder meer bij KV Mechelen het geval.

LEES OOK: Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

Geslaagde trainerswissel

Malinwa begon aan het seizoen met Steven Defour als hoofdtrainer, maar die werd vervangen door Besnik Hasi wegens teleurstellende resultaten. Onder Hasi leefde KVM helemaal op en greep het ei zo na naast een plek in de Champions' Play-Offs.

De club wou dan ook graag verder met hem, maar vond aanvankelijk geen akkoord. Afgelopen week raakte echter bekend dat Hasi alsnog in aanmerking kwam voor een verlengd verblijf in het AFAS-stadion. Ondertussen is echter een flinke concurrent opgedoken.

STVV springt in de dans

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat ook STVV een poging zal ondernemen om Hasi te strikken. De Truienaars hebben met Thorsten Fink nochtans een goede T1, maar de Duitser lijkt op weg naar KRC Genk. Vertegenwoordigers van de club zouden weldra een onderhoud hebben met Hasi om hem te overtuigen voor het Limburgs-Japanse project. Ondertussen blijft KV Mechelen ook aan zijn mouw trekken. 

Welke club is volgens u het interessants voor Hasi?

Meest recent

Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

8
8
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

109
109
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

101
101
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

111
111
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

165
165
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

60
60
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

301
301
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

69
69
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

212
212
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

281
281
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

128
128
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

329
329
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

184
184
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

637
637
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

124
124
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

114
114
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

420
420
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

157
157
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

284
284
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

206
206
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

51
51
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

127
127
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

119
119

Meer sportnieuws