'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

door
'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

Volgend weekend worden de laatste wedstrijden van het seizoen in het clubvoetbal afgewerkt. Maar de meeste clubs zijn inmiddels al volop bezig met de voorbereidingen op de komende jaargang. En ook de trainerscarrousel draait op volle toeren.

Zoals jaarlijks opnieuw het geval, werd ook dit seizoen weer lustig van trainer gewisseld bij de ploegen uit de Jupiler Pro League. Bij een aantal teams pakte die ingreep goed uit, bij andere clubs bleven de effecten beperkt. En ook naar volgend seizoen toe worden weer de nodige wissels verwacht in de dug-outs.

Minstens de helft van de ploegen uit de Champions' Play-Offs bijvoorbeeld, heeft officieel gezien nog geen hoofdtrainer voor de komende jaargang. En ook bij verschillende minder grote clubs is de T1-positie nog vaccant. Dat is onder meer bij KV Mechelen het geval.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Geslaagde trainerswissel

Malinwa begon aan het seizoen met Steven Defour als hoofdtrainer, maar die werd vervangen door Besnik Hasi wegens teleurstellende resultaten. Onder Hasi leefde KVM helemaal op en greep het ei zo na naast een plek in de Champions' Play-Offs.

De club wou dan ook graag verder met hem, maar vond aanvankelijk geen akkoord. Afgelopen week raakte echter bekend dat Hasi alsnog in aanmerking kwam voor een verlengd verblijf in het AFAS-stadion. Ondertussen is echter een flinke concurrent opgedoken.

STVV springt in de dans

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat ook STVV een poging zal ondernemen om Hasi te strikken. De Truienaars hebben met Thorsten Fink nochtans een goede T1, maar de Duitser lijkt op weg naar KRC Genk. Vertegenwoordigers van de club zouden weldra een onderhoud hebben met Hasi om hem te overtuigen voor het Limburgs-Japanse project. Ondertussen blijft KV Mechelen ook aan zijn mouw trekken. 

Welke club is volgens u het interessants voor Hasi?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

95
95
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

96
96
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

64
64
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

139
139
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

57
57
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

88
88
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

52
52
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

126
126
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

217
217
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1262
1262
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

65
65
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

181
181
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

375
375
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

192
192
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

97
97
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

362
362
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws