'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

door
'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

Volgend weekend worden de laatste wedstrijden van het seizoen in het clubvoetbal afgewerkt. Maar de meeste clubs zijn inmiddels al volop bezig met de voorbereidingen op de komende jaargang. En ook de trainerscarrousel draait op volle toeren.

Zoals jaarlijks opnieuw het geval, werd ook dit seizoen weer lustig van trainer gewisseld bij de ploegen uit de Jupiler Pro League. Bij een aantal teams pakte die ingreep goed uit, bij andere clubs bleven de effecten beperkt. En ook naar volgend seizoen toe worden weer de nodige wissels verwacht in de dug-outs.

Minstens de helft van de ploegen uit de Champions' Play-Offs bijvoorbeeld, heeft officieel gezien nog geen hoofdtrainer voor de komende jaargang. En ook bij verschillende minder grote clubs is de T1-positie nog vaccant. Dat is onder meer bij KV Mechelen het geval.

LEES OOK: De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

Geslaagde trainerswissel

Malinwa begon aan het seizoen met Steven Defour als hoofdtrainer, maar die werd vervangen door Besnik Hasi wegens teleurstellende resultaten. Onder Hasi leefde KVM helemaal op en greep het ei zo na naast een plek in de Champions' Play-Offs.

De club wou dan ook graag verder met hem, maar vond aanvankelijk geen akkoord. Afgelopen week raakte echter bekend dat Hasi alsnog in aanmerking kwam voor een verlengd verblijf in het AFAS-stadion. Ondertussen is echter een flinke concurrent opgedoken.

STVV springt in de dans

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat ook STVV een poging zal ondernemen om Hasi te strikken. De Truienaars hebben met Thorsten Fink nochtans een goede T1, maar de Duitser lijkt op weg naar KRC Genk. Vertegenwoordigers van de club zouden weldra een onderhoud hebben met Hasi om hem te overtuigen voor het Limburgs-Japanse project. Ondertussen blijft KV Mechelen ook aan zijn mouw trekken. 

Welke club is volgens u het interessants voor Hasi?

Meest recent

Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

29
29
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

55
55
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

129
129
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

178
178
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

71
71
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

128
128
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

263
263
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

77
77
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

235
235
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

154
154
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

161
161
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

369
369
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

165
165
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

291
291
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

159
159
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

194
194
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

381
381
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

521
521
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

114
114
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

432
432
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

754
754
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

207
207

Meer sportnieuws