'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

door
'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

Volgend weekend worden de laatste wedstrijden van het seizoen in het clubvoetbal afgewerkt. Maar de meeste clubs zijn inmiddels al volop bezig met de voorbereidingen op de komende jaargang. En ook de trainerscarrousel draait op volle toeren.

Zoals jaarlijks opnieuw het geval, werd ook dit seizoen weer lustig van trainer gewisseld bij de ploegen uit de Jupiler Pro League. Bij een aantal teams pakte die ingreep goed uit, bij andere clubs bleven de effecten beperkt. En ook naar volgend seizoen toe worden weer de nodige wissels verwacht in de dug-outs.

Minstens de helft van de ploegen uit de Champions' Play-Offs bijvoorbeeld, heeft officieel gezien nog geen hoofdtrainer voor de komende jaargang. En ook bij verschillende minder grote clubs is de T1-positie nog vaccant. Dat is onder meer bij KV Mechelen het geval.

LEES OOK: De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

Geslaagde trainerswissel

Malinwa begon aan het seizoen met Steven Defour als hoofdtrainer, maar die werd vervangen door Besnik Hasi wegens teleurstellende resultaten. Onder Hasi leefde KVM helemaal op en greep het ei zo na naast een plek in de Champions' Play-Offs.

De club wou dan ook graag verder met hem, maar vond aanvankelijk geen akkoord. Afgelopen week raakte echter bekend dat Hasi alsnog in aanmerking kwam voor een verlengd verblijf in het AFAS-stadion. Ondertussen is echter een flinke concurrent opgedoken.

STVV springt in de dans

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat ook STVV een poging zal ondernemen om Hasi te strikken. De Truienaars hebben met Thorsten Fink nochtans een goede T1, maar de Duitser lijkt op weg naar KRC Genk. Vertegenwoordigers van de club zouden weldra een onderhoud hebben met Hasi om hem te overtuigen voor het Limburgs-Japanse project. Ondertussen blijft KV Mechelen ook aan zijn mouw trekken. 

Welke club is volgens u het interessants voor Hasi?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

32
32
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

138
138
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

20
20
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

165
165
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

31
31
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

375
375
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

143
143
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

154
154
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

57
57
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

312
312
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

67
67
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

189
189
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

153
153
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

80
80
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

224
224
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

247
247
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

226
226
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

39
39
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

405
405
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

136
136
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

313
313

Meer sportnieuws