'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

682 stemmen
'KV Mechelen bibbert: eersteklasser wil Hasi kapen'

Volgend weekend worden de laatste wedstrijden van het seizoen in het clubvoetbal afgewerkt. Maar de meeste clubs zijn inmiddels al volop bezig met de voorbereidingen op de komende jaargang. En ook de trainerscarrousel draait op volle toeren.

Zoals jaarlijks opnieuw het geval, werd ook dit seizoen weer lustig van trainer gewisseld bij de ploegen uit de Jupiler Pro League. Bij een aantal teams pakte die ingreep goed uit, bij andere clubs bleven de effecten beperkt. En ook naar volgend seizoen toe worden weer de nodige wissels verwacht in de dug-outs.

Minstens de helft van de ploegen uit de Champions' Play-Offs bijvoorbeeld, heeft officieel gezien nog geen hoofdtrainer voor de komende jaargang. En ook bij verschillende minder grote clubs is de T1-positie nog vaccant. Dat is onder meer bij KV Mechelen het geval.

LEES OOK: Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Geslaagde trainerswissel

Malinwa begon aan het seizoen met Steven Defour als hoofdtrainer, maar die werd vervangen door Besnik Hasi wegens teleurstellende resultaten. Onder Hasi leefde KVM helemaal op en greep het ei zo na naast een plek in de Champions' Play-Offs.

De club wou dan ook graag verder met hem, maar vond aanvankelijk geen akkoord. Afgelopen week raakte echter bekend dat Hasi alsnog in aanmerking kwam voor een verlengd verblijf in het AFAS-stadion. Ondertussen is echter een flinke concurrent opgedoken.

STVV springt in de dans

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat ook STVV een poging zal ondernemen om Hasi te strikken. De Truienaars hebben met Thorsten Fink nochtans een goede T1, maar de Duitser lijkt op weg naar KRC Genk. Vertegenwoordigers van de club zouden weldra een onderhoud hebben met Hasi om hem te overtuigen voor het Limburgs-Japanse project. Ondertussen blijft KV Mechelen ook aan zijn mouw trekken. 

Welke club is volgens u het interessants voor Hasi?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

79
79
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

165
165
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

40
40
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

138
138
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

78
78
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

62
62
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

147
147
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

243
243
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

342
342
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

184
184
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

533
533
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

57
57
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

334
334
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

248
248
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

367
367
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

245
245
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

171
171
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

217
217
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

169
169
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

642
642
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

51
51
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

291
291
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws