Kampioen PSV door het slijk gehaald: "Dit kan je nu niet maken"

door
Kampioen PSV door het slijk gehaald:

PSV kroonde zich enkele speeldagen geleden al tot kampioen in Nederland en dat mag gevierd worden. De topclub uit Eindhoven gaf haar spelers daarom de toestemming om een tripje te organiseren naar Ibiza. Alleen moet er dit weekend wel nog gevoetbald worden. 

Dit weekend speelt PSV haar laatste competitiewedstrijd van 2023-24 tegen RKC Waalwijk in eigen huis. Waalwijk is nog volop verwikkeld in de strijd om behoud tegen Excelsior en moet stunten in Eindhoven om volgend seizoen nog te mogen aantreden in de Eredivisie. De thuisploeg en kersverse kampioen gaf haar spelers dan weer de toestemming om op vakantie te gaan deze week. 

"Dit kan je niet maken"

Het hele verhaal werd besproken in de Nederlandse talkshow Vandaag Inside. Daar haalde René van der Gijp stevig uit naar de beslissing van PSV. "Ik vind dat het niet kan als je tegen een club speelt waar het er nog toe doet. Als je tegen Almere of Sparta gespeeld had, ga dan lekker naar Ibiza, maar nu kan je het niet maken."

Ook Valentijn Driessen snapt er helemaal niets van en trad Van der Gijp bij. "Ze wilden zo graag die records hebben. Ze hebben het tegen NEC al laten lopen en tegen FC Utrecht. Als je dan nu ook nog de eindstand van de competitie gaat bepalen, want RKC is gewoon een zwakke ploeg. Luuk de Jong moet topscorer van Nederland worden, dus die moet er sowieso drie of vier maken. Daar kan Excelsior wel van profiteren en dat hoort niet nee."

RKC Waalwijk en Excelsior staan respectievelijk 15de en 16de in de Eredivisie met allebei 29 punten. Excelsior neemt het op de laatste speeldag nog op tegen Feyenoord. De ploeg die als 16de eindigt, speelt nog play-offs om degradatie. 

Ben jij het eens met Van der Gijp?

Meest recent

Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

15
15
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

32
32
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

16
16
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

20
20
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

53
53
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

83
83
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

248
248
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

44
44
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

254
254
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

872
872
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

58
58
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

113
113
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

195
195
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

536
536
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

551
551
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

395
395
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

534
534
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

160
160
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

510
510
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

650
650
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

50
50
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

122
122
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

187
187
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

41
41

Meer sportnieuws