'Verrassende wending: middenvelder terug naar Antwerp'

door
'Verrassende wending: middenvelder terug naar Antwerp'

Antwerp FC wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een gunstig Europees ticket en daarnaast ook zijn titel in de Croky Cup met succes verdedigen. Het beloven dus nog drukke weken te worden voor de Great Old. Toch wordt achter de schermen ook al richting komend seizoen gewerkt.

Het belooft namelijk een woelige zomer te worden op de Bosuil. Allereerst zal de uitredende landskampioen duidelijkheid moet scheppen over de positie van Mark van Bommel. De succestrainer ligt in principe nog tot medio 2025 onder contract. Maar in de voorbije weken doken steeds meer geruchten op over een vroegtijdig vertrek.

Zodra de situatie van de hoofdtrainer bepaald is, kan de sportieve leiding zich gaan toeleggen op het vormen van de selectie voor volgend seizoen. Geen gemakkelijke opdracht. Zo zal Antwerp het moeten doen zonder de expertise en connecties van sportieve baas Marc Overmars, die nog enkele maanden geschorst is.

Zomerse vertrekkers

Nochtans zou een Overmars goed van pas zijn gekomen. RAFC dreigt immers opnieuw enkele belangrijke spelers te verliezen. Mandela Keita wordt bijvoorbeeld gelinkt aan een nieuwe stap hogerop, terwijl de overeenkomsten met verschillende huurspelers na het seizoen aflopen. En zij moeten op gepaste wijze vervangen worden.

Eén uitgaande transfer leek alvast in de maak. Zo meldde SudPresse onlangs dat RWDM van plan is om de aankoopoptie op middenvelder Pierre Dwomoh te lichten. De middenvelder zou voor zo'n anderhalf miljoen euro definitief overstappen naar de Brusselse club.

Deadline gemist

Maar het dossier kent nu een verrassende wending. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt namelijk dat RWDM tot 31 maart de tijd om beroep te doen op de aankoopoptie, maar die deadline niet gehaald heeft. De holding achter de club zou de optie te hoog hebben gevolgd. Bijgevolg zal Dwomoh na het seizoen dus moeten terugkeren naar zijn moederclub.

Daar zou hij zijn contract, dat normaal gezien afloopt in de zomer, verlengen met één seizoen. Voorlopig is niet duidelijk of hij ook een nieuwe kans zal krijgen op de Bosuil. Door de verlenging horen zowel een nieuwe huurbeurt als een permanente transfer weer tot de opties.

POLL: Antwerp moet Dwomoh een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

42
42
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

16
16
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

145
145
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

68
68
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

160
160
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

216
216
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

127
127
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

38
38
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1304
1304
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

119
119
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

380
380
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

137
137
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

244
244
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

72
72
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

95
95
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

71
71
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

94
94
'Schokkende wending rond Roméo Lavia'

Donderdag gaat Chelsea op zoek naar een ticket voor de finale van de Conference League. De Blues ...

149
149
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de ...

324
324
Twee blunders Anderlecht: Kindermans doet boekje open

Donderdag gaat Anderlecht op bezoek bij Antwerp en dat is voor Jean Kindermans nog altijd een ...

597
597

Meer sportnieuws