Juve gaat onderuit bij Napoli, jonge Belg is de schlemiel

door
Juve gaat onderuit bij Napoli, jonge Belg is de schlemiel

Internazionale kan maandagavond zijn voorsprong als leider in de Serie A nog wat uitbreiden. De Nerazzurri zagen zondagavond immers hun eerste achtervolger een pijnlijke nederlaag leiden. Juventus ging in de slotfase nog onderuit op het veld van titelverdediger Napoli, met een pijnlijke hoofdrol voor een jonge Belg.

In een evenwichtige eerste helft kopte Vlahovic de eerste kans van de partij net naast en die misser zou Juventus zuur opbreken. Vlak voor rust viel de goal immers wel aan de overkant. Kvaratskhelia nam een voorzet knap in één tijd op de slof en wist zo Napoli op voorsprong te zetten.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Dramatische invalbeurt voor Nonge

Juventus moest dus aan de bak en ging na rust op zoek naar de gelijkmaker. Voor die zoektocht deed Massimiliano Allegri ook een beroep op Joseph Nonge Boende. Onze 18-jarige landgenoot mocht een kwartier voor tijd Miretti komen vervangen en zag enkele minuten later de gelijkmaker vallen.

Chiesa kreeg de bal op de rand van de zestien en verschalkte Meret met een lage knal. Maar het zou uiteindelijk toch weer fout lopen voor Juve, met een pijnlijke hoofdrol voor Nonge, nog maar toe aan zijn tweede invalbeurt in de Serie A.

Juventus doet slechte zaak in titelstrijd

Twee minuten voor tijd ging hij in de zestien op de enkel van Osimhen staan en na een tussenkomst van de VAR ging de bal op de stip. Osimhen zette zich achter de bal, zag zijn elfmeter gestopt worden, maar Raspadori was als eerste bij de rebound om alsnog voor de 2-1 te zorgen.

Een harde leerschool dus voor Nonge en een bijzonder slechte zaak voor Juventus. Als Inter maandagavond wint, dan staat het al vijftien punten los aan kop. Napoli wipt dankzij de zege naar de zevende plaats en snuffelt stilaan weer aan de Europese tickets.

Zal Nonge nog snel een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

2
2
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

319
319
Smets verklaart: geen Wolfsburg, wél KRC Genk

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

34
34
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

117
117
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

125
125
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

66
66
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

94
94
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

39
39
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

49
49
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

336
336
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

62
62
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

32
32
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

233
233
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

148
148
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

128
128
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

385
385
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

534
534
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

41
41
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

340
340
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

117
117
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1155
1155
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

65
65
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

121
121
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

203
203
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

37
37

Meer sportnieuws