Juve gaat onderuit bij Napoli, jonge Belg is de schlemiel

door
Juve gaat onderuit bij Napoli, jonge Belg is de schlemiel

Internazionale kan maandagavond zijn voorsprong als leider in de Serie A nog wat uitbreiden. De Nerazzurri zagen zondagavond immers hun eerste achtervolger een pijnlijke nederlaag leiden. Juventus ging in de slotfase nog onderuit op het veld van titelverdediger Napoli, met een pijnlijke hoofdrol voor een jonge Belg.

In een evenwichtige eerste helft kopte Vlahovic de eerste kans van de partij net naast en die misser zou Juventus zuur opbreken. Vlak voor rust viel de goal immers wel aan de overkant. Kvaratskhelia nam een voorzet knap in één tijd op de slof en wist zo Napoli op voorsprong te zetten.

LEES OOK: Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Dramatische invalbeurt voor Nonge

Juventus moest dus aan de bak en ging na rust op zoek naar de gelijkmaker. Voor die zoektocht deed Massimiliano Allegri ook een beroep op Joseph Nonge Boende. Onze 18-jarige landgenoot mocht een kwartier voor tijd Miretti komen vervangen en zag enkele minuten later de gelijkmaker vallen.

Chiesa kreeg de bal op de rand van de zestien en verschalkte Meret met een lage knal. Maar het zou uiteindelijk toch weer fout lopen voor Juve, met een pijnlijke hoofdrol voor Nonge, nog maar toe aan zijn tweede invalbeurt in de Serie A.

Juventus doet slechte zaak in titelstrijd

Twee minuten voor tijd ging hij in de zestien op de enkel van Osimhen staan en na een tussenkomst van de VAR ging de bal op de stip. Osimhen zette zich achter de bal, zag zijn elfmeter gestopt worden, maar Raspadori was als eerste bij de rebound om alsnog voor de 2-1 te zorgen.

Een harde leerschool dus voor Nonge en een bijzonder slechte zaak voor Juventus. Als Inter maandagavond wint, dan staat het al vijftien punten los aan kop. Napoli wipt dankzij de zege naar de zevende plaats en snuffelt stilaan weer aan de Europese tickets.

Zal Nonge nog snel een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

3
3
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

14
14
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

7
7
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

33
33
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

116
116
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

154
154
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

87
87
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

41
41
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

84
84
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

74
74
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

374
374
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

124
124
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

221
221
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

50
50
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

65
65
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

357
357
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

92
92
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

360
360
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

238
238
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

219
219
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

270
270
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

79
79
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

552
552
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

794
794

Meer sportnieuws