Juve gaat onderuit bij Napoli, jonge Belg is de schlemiel

120 stemmen
Juve gaat onderuit bij Napoli, jonge Belg is de schlemiel

Internazionale kan maandagavond zijn voorsprong als leider in de Serie A nog wat uitbreiden. De Nerazzurri zagen zondagavond immers hun eerste achtervolger een pijnlijke nederlaag leiden. Juventus ging in de slotfase nog onderuit op het veld van titelverdediger Napoli, met een pijnlijke hoofdrol voor een jonge Belg.

In een evenwichtige eerste helft kopte Vlahovic de eerste kans van de partij net naast en die misser zou Juventus zuur opbreken. Vlak voor rust viel de goal immers wel aan de overkant. Kvaratskhelia nam een voorzet knap in één tijd op de slof en wist zo Napoli op voorsprong te zetten.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Dramatische invalbeurt voor Nonge

Juventus moest dus aan de bak en ging na rust op zoek naar de gelijkmaker. Voor die zoektocht deed Massimiliano Allegri ook een beroep op Joseph Nonge Boende. Onze 18-jarige landgenoot mocht een kwartier voor tijd Miretti komen vervangen en zag enkele minuten later de gelijkmaker vallen.

Chiesa kreeg de bal op de rand van de zestien en verschalkte Meret met een lage knal. Maar het zou uiteindelijk toch weer fout lopen voor Juve, met een pijnlijke hoofdrol voor Nonge, nog maar toe aan zijn tweede invalbeurt in de Serie A.

Juventus doet slechte zaak in titelstrijd

Twee minuten voor tijd ging hij in de zestien op de enkel van Osimhen staan en na een tussenkomst van de VAR ging de bal op de stip. Osimhen zette zich achter de bal, zag zijn elfmeter gestopt worden, maar Raspadori was als eerste bij de rebound om alsnog voor de 2-1 te zorgen.

Een harde leerschool dus voor Nonge en een bijzonder slechte zaak voor Juventus. Als Inter maandagavond wint, dan staat het al vijftien punten los aan kop. Napoli wipt dankzij de zege naar de zevende plaats en snuffelt stilaan weer aan de Europese tickets.

Zal Nonge nog snel een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

4
4
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

14
14
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

122
122
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

57
57
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

38
38
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

124
124
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

130
130
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

29
29
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

62
62
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

303
303
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

165
165
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

231
231
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

147
147
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

440
440
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

339
339
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

136
136
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

143
143
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

103
103
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

175
175

Meer sportnieuws