Riemer ziedend: "Daar word ik pisnijdig van"

321
Riemer ziedend:

RSC Anderlecht hield het afgelopen weekend de drie punten thuis tegen Sint-Truiden. Na een vroege achterstand stoomde RSCA door naar een 4-1-zege, een statement net voor de topper tegen Club Brugge.

STVV kwam nochtans snel op voorsprong via Steuckers. De 0-1 was meteen ook de ruststand, maar Paars-Wit zette na de koffie al snel orde op zaken. Hazard lukte de gelijkmaker, waarna Stroeykens de 2-1 scoorde. Dolberg en Vazquez dikten aan tot 4-1. Al bij al een vlotte zege voor Anderlecht, al was coach Brian Riemer niet helemaal tevreden.

LEES OOK: Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

Riemer is pisnijdig

Zo vond de Deen dat enkele pionnen voor de rust te weinig initiatief toonden. "Kijk, dat spelers fouten maken zoals wij deden bij die vroege tegengoal, kan ik probleemloos accepteren. Waar ik wel pissig van word, zijn spelers die zich verstoppen en de bal niet meer durven vragen", tekende Het Laatste Nieuws op.

"Zo zag ik er een paar voor rust en dat duld ik niet. Eén doelpuntje kan soms de dynamiek van een hele wedstrijd veranderen. Na rust voetbalden we wel met het zelfvertrouwen dat je van een speler bij Anderlecht mag verwachten", aldus Riemer.

Anderlecht is de winnaar van het weekend

Hoe dan ook was het een uitstekend weekend voor Anderlecht, dat profiteerde van het puntenverlies van enkele directe concurrenten. Royal Antwerp FC ging met 0-1 de boot in tegen KV Mechelen en Club Brugge raakte niet verder dan 1-1 tegen stadsgenoot Cercle Brugge.

De recordkampioen is bovendien al 15 duels ongeslagen in de JPL en wil die status graag behouden in Jan Breydel. Aan vertrouwen lijkt het Riemer en co momenteel alvast niet te ontbreken.

Blijft Anderlecht ongeslagen op het veld van Club Brugge?

Meest recent

Vitinha: "Zij zijn de twee beste spelers ter wereld"

Paris Saint-Germain staat deze week voor een van de meest beladen affiches in de Champions League. ...

0
0
Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

7
7
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

26
26
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

14
14
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

107
107
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

27
27
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

51
51
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

20
20
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

207
207
Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Club Brugge zit in een zeer drukke periode met in bijna elke week een midweekwedstrijd in de ...

93
93
"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

15
15
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

67
67
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

143
143
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

282
282
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

32
32
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

190
190
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

109
109
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

331
331
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

190
190
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

36
36
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

146
146
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

321
321
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

51
51
Kritiek op Bruno neemt toe: "Is zijn verantwoordelijkheid"

RSC Anderlecht ligt uit de Croky Cup en dat tegen een tweedeklasser. Het is de eerste grote ...

245
245

Meer sportnieuws