Ommekeer nabij? Vermeeren laat van zich spreken op training Atlético

2052 stemmen
Ommekeer nabij? Vermeeren laat van zich spreken op training Atlético

Arthur Vermeeren werd eind januari voor de nodige miljoenen door Antwerp FC verkocht aan Atlético Madrid. Voorlopig beleefde de jonge middenvelder echter nog niet veel plezier aan zijn toptransfer. Maar stilaan lijkt hij zijn draai bij Los Colchoneros dan toch te vinden.

Vermeeren brak in het voorbije seizoen helemaal door bij Antwerp. Na de WK-break versierde de jongeling een vaste basisplaats in de ploeg van coach Mark van Bommel en had hij als sterkhouder een aanzienlijk aandeel in het behalen van de landstitel, Belgische beker én Supercup.

Die goede prestaties werden in het huidige seizoen bevestigd. Vermeeren versierde immers zijn eerste selecties bij de Rode Duivels. Ondertussen toonde hij zich ook in de Champions League. Tegen FC Barcelona kroonde hij zich zelfs tot de jongste Belgische doelpuntenmaker ooit in het Kampioenenbal.

Dat allemaal terwijl de middenvelder nog maar pas 19 jaar geworden is. Een overgang naar een Europese topcompetitie stond dan ook in de sterren geschreven. Aanvankelijk werd die transfer pas komende zomer verwacht. Maar de financiële realiteit dwong Antwerp om al tijdens de wintermercato zaken te doen.

LEES OOK: 'Nieuwe transfer in aantocht voor Vermeeren'

Aan bank gekluisterd

Uiteindelijk werd een akkoord gevonden met Atlético Madrid over een som die kan oplopen tot ruim 20 miljoen euro. Vermeeren zelf tekende dan weer een langdurig contract in de Spaanse hoofdstad. Maar zijn eerste weken bij zijn nieuwe werkgever waren tot dusver geen succes.

De middenvelder werd al vijf maal opgenomen in de wedstrijdselectie. Eén keer mocht hij starten maar werd hij aan de rust vervangen, voorts bleef hij telkens aan de bank gekluisterd. Ook zondag tegen Sevilla FC kreeg Vermeeren géén speelminuten. Toch hoeft hij niet te wanhopen.

Sterk op training

Coach Diego Simeone staat erom bekend dat hij jonge talenten slechts geleidelijk aan brengt en ze zich eerst laat bewijzen op training. Daar lijkt Vermeeren ook mee bezig. Maandag stond een oefenpartijtje op het programma tussen de invallers en spelers die zondag niet actie kwamen tegen de beloften. En bij Mundo Deportivo zag men de Belg een goede beurt maken.

Tijdens de tien minuten die toegankelijk waren voor de pers, pakte Vermeeren uit met enkele knappe balrecuperaties en zette hij verschillende goede aanvallen op. Ook in de duels stond hij meer dan zijn mannetje. "Er moet rekening mee gehouden worden dat de intensiteit niet zo hoog lag en dat het tegen jeugdspelers was. Maar feit is dat de Belg een zeer goede indruk wist achter te laten", concludeert het Spaanse sportmedium.

Vermeeren gaat het helemaal maken bij Atlético ...

Meest recent

'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

245
245
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

281
281
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

79
79
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

517
517
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

347
347
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

84
84
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

34
34
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

524
524
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

675
675
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

176
176
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

721
721
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

70
70
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

87
87
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

174
174
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

89
89
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

110
110
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

278
278
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

494
494
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

100
100
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

418
418
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

421
421
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

345
345
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

112
112
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

254
254
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

204
204

Meer sportnieuws