Kompany baalt: Liverpool straft gemiste kansen af

door
Kompany baalt: Liverpool straft gemiste kansen af

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Burnley moest op bezoek gaan bij Liverpool. Ondanks een goede prestatie gingen de jongens van Vincent Kompany weer de boot in.

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Sterke eerste helft van Burnley

Burnley zorgde via Amdouni voor het eerste schot op doel op het veld van Liverpool. De bezoekers waren de betere ploeg en kregen via weer Amdouni een kans. Liverpool begon te laks aan de partij. Burnley hield makkelijk stand, maar na 30 minuten ging Trafford domweg onder de bal door bij een hoekschop en Jota kopte de eerste kans tegen de touwen: 1-0. 

De thuisploeg controleerde nadien rustig de wedstrijd. Trafford wist de 2-0 nog te vermijden. Op slag van rust werd het 1-1. O'Shea kopte knap de gelijkmaker tegen de touwen. Inzake doelgevaar was dat simpelweg een logische ruststand.

Fofana mist de kansen

Liverpool begon gretiger aan de tweede periode en Burnley moest achteruit. Ze slikten al snel de 2-1 via Diaz. Dat was pover verdedigd, alweer. Na 63 minuten kreeg Burnley dé kans op 2-2. Fofana ging alleen op doel af, maar de doelman redde. Odobert kreeg in de rebound dan ook een geweldige kans, maar hij trapte onbesuisd naast. Daar hadden de Clarets altijd moeten scoren.

Even later kreeg Fofana wéér een topkans. Hij mocht weer alleen op goal afgaan, maar hij schoof de bal naast. Wat een gemiste kansen... Kompany vloekte stevig. Liverpool reageerde met een goede kans via Jota, Trafford pakte puik. Ook Van Dijk noopte de keeper tot een save. In de 78ste minuut was het dan prijs, Nunez kopte de 3-1 tegen de netten.

Andere wedstrijden:

  • Fulham - Bournemouth 3-1 (Reid, 2x Muniz, Senesi)
  • Luton - Sheffield 1-3 (Archer, McAtee, Morris, Souza - Lokonga en Kaminsi startten)
  • Tottenham - Brighton 2-1 (Gross, Sarrn, Johnsson)
  • Wolves - Brentford 0-2 (Norgaard, Toney)

Verdiende Burnley meer?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

72
72
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

92
92
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

107
107
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

216
216
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

322
322
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

186
186
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

502
502
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

176
176
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

468
468
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

288
288
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1226
1226
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

412
412
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

390
390
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

373
373
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

287
287
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

497
497
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

203
203
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

352
352
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

395
395
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3082
3082
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

772
772
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

471
471
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

348
348

Meer sportnieuws