Deila schenkt klare wijn over afwezigheid Nusa

door
Deila schenkt klare wijn over afwezigheid Nusa

Het zijn nog spannende dagen voor Club Brugge, dat nog steeds hoopt om een nieuwe recordtransfer af te ronden. De voorbije dagen had het er immers alle schijn van dat Antonio Nusa het Belgische transferrecord zou gaan verbreken, maar die overgang liep plots vertraging op.

Brentford had een akkoord bereikt met Club over een transfersom die inclusief bonussen zou kunnen oplopen tot 37 miljoen euro, waarmee Nusa beter zou doen dan de 36 miljoen die AC Milan in 2022 voor Charles De Ketelaere betaalde. De jonge Noor werd ook al medisch gekeurd, maar daarna begonnen de Engelsen plots te twijfelen.

LEES OOK: 'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Nusa niet in de selectie tegen KV Kortrijk

Ze zouden tijdens die keuring immers een stukje zwevend kraakbeen in de knie ontdekt hebben en daarom zouden ze nog afwachten om de transfer af te ronden. Eerst willen ze immers meer informatie over de toestand van Nusa verzamelen. Bij Club kunnen ze enkel afwachten.

De speculaties werden dinsdagavond verder gevoed doordat Nusa plots ontbrak in de selectie voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk. Voor de aftrap schonk Ronny Deila echter klare wijn over die beslissing. Hij bevestigde dat de transfersaga aan de basis lag van de niet-selectie.

Deila gunt Nusa mentale rust

"Het is echt veel geweest voor hem de laatste dagen, dus we hebben hem vandaag thuisgelaten", liet Deila immers weten. "Maar hij is fit, dus het is de bedoeling dat hij er zondag terug bij is."

Nusa krijgt dus even rust na enkele intense dagen, vooral dan in het hoofd. Of zijn transfer nu doorgaat of niet, sowieso is het wel de bedoeling dat hij het seizoen nog bij Club zal uitdoen. Zondag wacht Club een topper op de Bosuil en dan zal Deila weer op Nusa rekenen.

Zal Nusa er tegen Antwerp weer staan?

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

32
32
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

39
39
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

32
32
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

133
133
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

76
76
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

110
110
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

191
191
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

213
213
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

116
116
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

202
202
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

352
352
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

584
584
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

288
288
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

479
479
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

398
398
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

415
415
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

244
244
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

365
365
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

227
227

Meer sportnieuws