Van Bommel reageert op veelbesproken Overmars-spandoek

door
Van Bommel reageert op veelbesproken Overmars-spandoek

Titelverdediger Antwerp FC is sterk aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Great Old hield zondagmiddag de drie punten thuis tegen Sporting Charleroi en haalde het met 4-1. Achteraf werd sportieve baas Marc Overmars een hart onder de riem gestoken met een opvallend spandoek.

Antwerp stelde Overmars in het voorjaar van 2022 aan als 'directeur voetbalzaken'. Hij stelde vervolgens Mark van Bommel aan als hoofdtrainer en stelde een sterke selectie samen. Het werk van de Nederlander leverde ook het nodige succes op. RAFC won immers de landstitel, beker én supercup, waarna het zich ook plaatste voor de Champions League.

Die successen werden afgelopen donderdag nog eens beloond met een ware triomftocht op het gala van de Gouden Schoen. Maar Overmars was toen de grote afwezige in de Antwerpse delegatie. En dat heeft alles te maken met de wereldwijde schorsing die hem momenteel boven het hoofd hangt.

LEES OOK: Overmars in lastig parket: "Onderschat ook hún invloed niet"

Steun van fans en spelers

Overmars werd destijds bij Ajax aan de kant geschoven wegens grensoverschrijdend gedrag. Daarvoor kreeg hij in het najaar een schorsing opgelegd in Nederland. De FIFA wil die schorsing echter wereldwijd laten gelden. En in afwachting van de beroepsprocedure wordt de sportieve baas momenteel op 'non-actief' gehouden.

Binnen de club blijft men hem echter erkentelijk voor zijn werk. Zondag werd in de tribunes immers een spandoek ontrold met waarop te lezen stond: 'Overmars, voor altijd achter je'. Na de match namen de spelers dat spandoek over en werd het nog eens getoond aan de tribunes.

Van Bommel onder indruk

Dat gebaar leidde op de sociale media tot de nodige kritische reacties. Maar Van Bommel vond het net een mooie steunbetuiging. "Dat tekent deze club. In goed en slechte tijden steunen we elkaar", klonk het bij Sporza. "Dat was bij Antwerp blijkbaar in tweede klasse al zo. Het is een rauwe club, maar ze staan wel als één man achter de club en achter iedereen die bij de club werkt. Dat is wel mooi, dat komt niet zo vaak voor."

Trending:

Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

Een wereldwijde schorsing is overdreven voor Overmars ...

Meest recent

'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

95
95
Saelemaekers schept klaarheid over toekomst met boodschap

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

14
14
Hasi kondigt volgende transferstappen van Anderlecht aan

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

405
405
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

80
80
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

79
79
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

223
223
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

83
83
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

610
610
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

490
490
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

293
293
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

186
186
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

668
668
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

46
46
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

335
335
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

333
333
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

422
422
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1150
1150
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

70
70
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

1917
1917
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

131
131
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

205
205
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

1004
1004
'Prioriteit van Renard' - opvolger Leoni staat klaar

RSC Anderlecht werkt zaterdagnamiddag zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af. Het Griekse ...

592
592
Transferstunt in Premier League: Walker tekent voor 2 jaar

Nu de uitschakeling op het WK voor clubs een feit is, genieten de spelers van Manchester City van ...

79
79
'Jashari-saga nadert kookpunt: scherpe deadline gesteld'

Club Brugge reist zaterdag af naar Groot-Brittanië voor het tweede luik van de ...

849
849

Meer sportnieuws