AA Gent krijgt welkome opsteker voor volgende wedstrijd

door
AA Gent krijgt welkome opsteker voor volgende wedstrijd

Voor AA Gent is 2024 tot dusver nog geen succes. De Buffalo's liepen in hun eerste wedstrijd na de winterstop tegen een thuisnederlaag aan tegen Club Brugge, waardoor ze meteen ook een kruis mogen maken over de Croky Cup. Bovendien wordt hun al smalle kern alleen maar verder uitgedund.

LEES OOK: Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

AA Gent krijgt opsteker voor vrijdag

Tegen Club moest Gent het al stellen zonder Watanabe, Nurio, Hong en Tissoudali, die allemaal met hun nationale ploeg op de Africa en Asia Cup vertoeven. Daarnaast ontbrak ook Torunarigha en viel nog vroeg in de wedstrijd Davy Roef geblesseerd uit. Volgens Het Nieuwsblad dreigt de doelman een viertal weken aan de kant te staan met een scheur in de hamstrings.

Tenslotte verloor Gent ook nog Malick Fofana aan Olympique Lyon en staan de Fransen nu ook nog op het punt om Gift Orban weg te kapen. Hein Vanhaezebrouck houdt dus amper nog opties over, maar voor de wedstrijd van vrijdag tegen KV Mechelen krijgt hij eindelijk nog eens goed nieuws.

Yokota kan debuteren

Hij zal dan immers wel kunnen rekenen op winteraanwinst Daisuke Yokota. De Japanse aanvaller streek maandag neer in Gent, dat hem voor 2 miljoen euro wegplukte bij het Poolse Gornik Zabrze, maar moest een dag later tegen Club nog toekijken vanuit de tribune.

Voor vrijdag is Yokota wel speelgerechtigd en dus kan hij snel zijn debuut maken. Dat zal welkom zijn, want door het nakende vertrek van Orban houdt Vanhaezebrouck in de aanval enkel nog Cuypers, Depoitre en de jonkies Fernandez-Pardo en De Vlieger over.

Zal hij snel een meerwaarde zijn voor AA Gent?

Meest recent

Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

22
22
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

69
69
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

62
62
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

27
27
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

155
155
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

42
42
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

64
64
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

170
170
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

312
312
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

83
83
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

73
73
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

130
130
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

224
224
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

961
961
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

174
174
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

289
289
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

159
159
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

180
180
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

497
497
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

235
235
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

306
306
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

684
684
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

153
153
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

997
997

Meer sportnieuws