'Napoli legt bod neer voor Rode Duivel, Juventus volgt'

door
'Napoli legt bod neer voor Rode Duivel, Juventus volgt'

Het lijkt erop dat tijdens deze wintermercato enkele Rode Duivels nog een transfer zouden kunnen gaan maken. Er gaan heel wat geruchten rond spelers als Amadou Onana en Arthur Theate en aan dat rijtje mag nu ook de naam van Orel Mangala toegevoegd worden. Plots lijkt een absolute toptransfer in het verschiet te liggen voor de middenvelder.

De Duitse tak van Sky Sports kwam donderdagavond immers plots met het nieuws dat een aantal grootmachten in de rij staan voor Mangala. Galatasaray zou al een bod uitgebracht hebben, maar ook de Italiaanse kleppers Juventus en Napoli zouden de 25-jarige graag willen binnenhalen.

LEES OOK: Na thuisdebuut: De Bruyne aangepakt door Italiaanse media

Napoli doet bod

Napoli heeft zich officieel gemeld bij Nottingham Forest en deed een bod om hem tot het einde van het seizoen te huren. Ze hopen ook een aankoopoptie in de deal op te nemen.

Juventus volgt de situatie ook op de voet en zou ook een huurvoorstel willen indienen voor de ex-speler van Anderlecht. Voor de jonge Belg Joseph Nonge zou de komst van Mangala geen goede zaak zijn.

Mangala in de problemen

Nieuwe coach Nuno Espirito Santo zou het minder in Mangala zien zitten. Onze landgenoot verscheen in diens debuutwedstrijd tegen Bournemouth nog wel in de basis, maar werd bij de rust al gewisseld en belandde daarna op de bank. Sindsdien verzamelde hij in drie wedstrijden amper drie speelminuten, een korte invalbeurt in de zege tegen Man Utd.

Met het EK in aantocht wil Mangala uiteraard speelminuten en dus zou er nog deze maand een oplossing gezocht worden voor zijn situatie. De kans lijkt dus reëel dat hij effectief zal verkiezen. Afwachten of dat naar de top van de Serie A zal zijn of er nog een andere piste uit de bus rolt.

Wat zou de beste optie zijn voor Mangala?

Meest recent

'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

91
91
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

84
84
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

119
119
Joos choqueert met Lukaku-vervanger bij Duivels

De Rode Duivels moeten in de komende dagen een nieuwe stap zetten richting kwalificatie voor het WK ...

200
200
Crisis dreigt: Lammens nu al kop van Jut bij United

Maandagavond sloot de transfermarkt in de Europese topcompetities, maar voor enkele landgenoten kwam ...

212
212
'Ajax verrast Bounida met geweldige opsteker'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren. Bij Ajax streek er op de valreep nog ...

78
78
'Anderlecht loopt dubbel blauwtje op transfermarkt'

Voor Belgische clubs is de transfermarkt nog enkele dagen open. Die tijd zullen ze bij Anderlecht ...

498
498
Pro League maakt speeldata inhaalmatchen bekend

De Belgische clubs kunnen even uitblazen, want volgend weekend wordt er niet gevoetbald in de ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Lukaku, KVM verliest lieveling'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

454
454
HVH schrikt van transferbom in JPL: “Viel van mijn stoel”

De zomermercato is bijna ten einde in België. Er kwamen al heel wat soaps en transferwendingen ...

687
687
Charleroi pakt op de valreep uit met groot talent

Terwijl de zomertransferperiode in de meeste Europese competities al is afgesloten gaat de mercato ...

67
67
Complete Anderlecht-farce: 'Club in de aanbieding gezet'

RSC Anderlecht staat in rep en roer. Het seizoen is nog maar net begonnen, maar de supporters zijn ...

241
241
'Verrassende wending in transferdossier Stroeykens'

Bij RSC Anderlecht moet er nog heel wat gebeuren de komende dagen. Olivier Renard en Tim Borguet ...

745
745
Topclub afgemaakt door Hein: "Wat voor beleid is dat?"

De Belgische spelers maakten geen absolute toptransfers. Ze behoorden zeker niet tot de duurste ...

396
396
'Renard slaat toe: miljoenendeal in januari ligt nu al vast'

RSC Anderlecht kent een zeer moeizame zomermercato. Er werd heel veel kwantiteit gehaald, maar ...

562
562
Lommel SK maakt volgende transfer wereldkundig

Bij Lommel SK hebben ze op drie dagen tijd drie uitgaande transfers afgerond. Na Filip Krastev ...

39
39
De Condé breekt stilte over transfer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht lijkt het voor Olivier Renard niet makkelijk te gaan worden. Twee mercato’s ...

1089
1089
Vervanger Patris? STVV geeft meteen duidelijkheid

STVV heeft weer zeer goede financiële zaken gedaan. Louis Patris werd op slechts enkele maanden ...

302
302
'Overmars per direct mercato op met Doumbia-miljoenen'

Slechts enkele dagen na het vertrek van Senne Lammens richting Manchester United, staat Antwerp FC ...

678
678
Pure waanzin: absurde zak geld voor Ten Hag na ontslag

Erik ten Hag had gehoopt zijn trainerscarrière dit seizoen nieuw leven in te blazen bij Bayer ...

322
322
Dodelijk drama: Ruben Van Gucht kan het niet aan

Ruben Van Gucht heeft al jarenlang een enorm groot hart voor de sport. De presentator/commentator is ...

226
226
De Cuyper heeft advies voor Garcia: "Dat kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

537
537
Van der Gijp snapt Belgen niet: "Dolberg-sentiment is bizar"

RSC Anderlecht is zijn sterspeler dan toch kwijt. De Brusselaars namen dinsdagavond officieel ...

627
627
Uppercut voor Lukaku: Napoli grijpt genadeloos in

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op hun ...

198
198
Machtsschok Anderlecht: Coucke verrast met topnaam

Nadat Wouter Vandenhaute heeft beslist om zijn mandaat als voorzitter ter beschikking te stellen, ...

1511
1511

Meer sportnieuws