Mathias Delorge speelt open kaart over STVV-vertrek

door
Mathias Delorge speelt open kaart over STVV-vertrek

Bij STVV lopen spelers zoals Aboubakary Koita, Mathias Delorge, Matte Smets en Jarne Steuckers in de kijker. De Kanaries zagen vooral de interesse in Delorge concrete vormen aannemen. Gaat hij deze maand Stayen al verlaten?

Delorge geniet interesse van Eintracht Frankfurt, dat het meest concreet is. Borussia Mönchengladbach en een Belgische topclub dachten ook al aan hem. Delorge haalde bij TVL al eens aan dat een vertrek in januari niet meteen zijn doel is.

LEES OOK: Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

Vertrek niet aan de orde

"En voor mij is daar niets aan veranderd. Het is mooi dat zo’n ploegen aan je denken, dat is altijd een leuk compliment. Maar ik wil dit seizoen nog een heleboel wedstrijden op dit niveau spelen en daarna zullen we wel zien. Maar in het voetbal mag je natuurlijk nooit nooit zeggen”, vertelde hij aan Het Belang van Limburg.

STVV sprak onlangs ook nog duidelijk taal tegenover VoetbalNieuws. Hij had het over een mogelijk vertrek van onder meer Delorge.

Verkopen en huren?

“Frankfurt toont heel concrete belangstelling voor Delorge. Gaat een transfer in januari plaatsvinden? Dat weten we nu nog niet. Dat is een zaak voor meneer Tateishi en voor de entourage van de speler”, zei hij toen. 

"Of een verkoop in januari en een uitleenbeurt tot het einde van het seizoen een optie is? Dat zijn allemaal mogelijkheden. Die jongens moeten kunnen spelen. Als bepaalde spelers een transfer naar Frankfurt, Engeland, Italie of Spanje kunnen realiseren en daar vooral op de bank zitten… Is dat dan de juiste stap? Het is aan de spelers om die keuze te maken. In die zin staan we zeker open zoals Genk met Maarten Vandevoordt heeft gedaan. Verkopen en dan nog huren. Maar dat hangt van dossier per dossier af”, klonk het nog.

Gaat hij een toptransfer versieren in 2024?

Meest recent

Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

70
70
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

13
13
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

29
29
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

45
45
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

42
42
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

48
48
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

405
405
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

43
43
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

60
60
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

226
226
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

133
133
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

49
49
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

166
166
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

175
175
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

202
202
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1283
1283
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

90
90
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

276
276
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

338
338
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

239
239
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

368
368
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

83
83
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

203
203

Meer sportnieuws