'Exit bij Standard lonkt: 4 clubs melden zich'

485 stemmen
'Exit bij Standard lonkt: 4 clubs melden zich'

Er wordt één van dezer dagen witte rook verwacht over de nieuwe trainer van Standard. De verwachting is dat Ivan Leko snel aangekondigd zal worden als nieuwe trainer. De Kroaat zal meteen knopen moeten doorhakken over welke spelers hij in januari wil houden en wie mag vertrekken.

Er is immers de nodige interesse voor enkele spelers die de voorbije maanden op een zijspoor beland leken te zijn in Luik. Zo werd al gemeld dat Romaine Mundle op huurbasis zou kunnen terugkeren naar Engeland, nadat de jonge winger zich de voorbije maanden niet kon doorzetten. Ook Isaac Hayden lijkt op weg naar de uitgang.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Veel Engelse interesse voor Hayden

De middenvelder kwam de laatste weken amper nog aan de bak en daarom zou Newcastle United eraan denken om zijn uitleenbeurt alweer af te breken. De Magpies zouden Hayden daarna willen verkopen of verhuren aan een andere Engelse clubs. Er zijn alvast de nodige gegadigden.

The Telegraph weet dat al minstens vier ploegen uit de Engelse Championship zich gemeld hebben voor Hayden. Preston North End, Blackburn Rovers, Sheffield Wednesday en Plymouth zouden hem graag willen binnenhalen.

Gehavend middenveld bij Standard

Daarvoor zullen ze wel Hayden zelf moeten overtuigen en dat zal niet makkelijk worden. Hij verklaarde in interviews al dat hij uitgekeken was op de Championship en dat hij mede daarom voor Standard koos, nadat in een eerder stadium een overgang naar Luton Town afgesprongen was.

Hayden kwam dit seizoen tot dusver elf keer in actie voor Standard, maar in zijn laatste weken gaf Hoefkens op het middenveld doorgaans de voorkeur aan Alzate, O'Neill, Price en Kawabe. Die eerste wordt mogelijk wel teruggeroepen door Brighton, terwijl O'Neill de komende maand met Australië op de Asia Cup zal vertoeven. Mogelijk zal Leko Hayden dus toch nog kunnen gebruiken.

Moet Standard proberen om Hayden toch te houden?

Meest recent

'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

12
12
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

56
56
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

153
153
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

139
139
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

267
267
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

131
131
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

78
78
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

191
191
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

63
63
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

137
137
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

60
60
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

137
137
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

235
235
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

571
571
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

241
241
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

921
921
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

68
68
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

533
533
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1211
1211
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

113
113
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

281
281
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

212
212
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

376
376
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

98
98

Meer sportnieuws