'Ajax denkt aan deze oplossing voor flopaankoop Avila'

door
'Ajax denkt aan deze oplossing voor flopaankoop Avila'

Bij Ajax zijn ze al drie jaar op de dool inzake transfers. De laatste drie seizoenen waren de dure aankopen niet bepaald een groot succes. De Amsterdammers kenden vooral afgelopen zomer een dramatische mercato. Onder meer Gaston Avila valt door de mand.

LEES OOK: Genk botst opnieuw: Great Old buigt niet in boeiende clash

Avila moet weg bij Ajax

Avila werd voor ruim 12 miljoen euro weggehaald bij Royal Antwerp FC. Dat was meteen een zeer opvallende overgang. De Argentijn speelde degelijk bij Antwerp, dat zelf 4,5 miljoen euro betaalde om hem naar België te halen, maar hij was zeker geen absolute smaakmaker.

Avila was een fysiek sterke verdediger die voetballend zeker geen uitstekende kwaliteiten had. Nochtans is dat heel belangrijk voor een verdediger bij Ajax. De speler werd als linksachter uitgetest, maar dat was geen succes. Avila viel compleet door de mand in Amsterdam.

3 competities in beeld

De Nederlandse topclub wil hem in januari graag van de hand doen. Aangezien Avila al voor Antwerp en Ajax speelde, kan hij echter niet meer in Europa aan de slag dit seizoen. Hij moet dus hopen op een transfer naar een ander continent.

Bij Ajax hopen ze dat er ploegen uit Zuid-Amerika, Saoedi-Arabië of Verenigde Staten zich gaan melden voor de verdediger. Avila maakt deel uit van het Olympisch elftal van Argentinië, waardoor hij dus toch nog een bepaalde marktwaarde heeft. Dat meldt Voetbal International.

Bij Ajax zal de verdediger in 2024 sowieso amper of niet aan de bak komen. Hij tikte voorlopig af op amper 489 speelminuten in 8 duels.

🔥 Wat iedereen nu leest

Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Gaat Ajax een oplossing vinden voor Avila?

Meest recent

Kippenvel! Son krijgt legendarisch afscheid bij Spurs

Tottenham Hotspur heeft zondagnamiddag afscheid genomen van een waar clubboegbeeld. Zo werkte ...

15
15
Wils zet Fink meteen op zijn plaats na scherpe uithaal

KRC Genk heeft ook op de tweede speeldag van de Jupiler Pro League niet kunnen winnen en bleef ...

68
68
Coucke zeldzaam openhartig: "Of ik bij Anderlecht blijf?"

Marc Coucke blijft één van de meest zichtbare figuren in het Belgische ...

319
319
Genk botst opnieuw: Great Old buigt niet in boeiende clash

Na een boeiende wedstrijd hebben Racing Genk en Antwerp elkaar in evenwicht gehouden. The Great Old ...

88
88
Opstellingen Cercle-Anderlecht: Hasi grijpt keihard in

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag op pijnlijke wijze in de voorrondes van de Europa League, maar ...

150
150
Antwerp bestolen in Genk? Lawrence Visser verdeelt analisten

In de Jupiler Pro League stond zondagmiddag een interessant duel op het programma. Zo kreeg KRC Genk ...

319
319
Transferfout Anderlecht? Meteen twijfels bij Bertaccini-deal

RSC Anderlecht blijft zich maar versterken. Zaterdag werd met de 19-jarige Yasin Özcan een ...

609
609
'Club Brugge lacht tanden bloot: bod van 45 miljoen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de Europese verplaatsing naar Salzburg. Ondertussen ...

983
983
Grote verrassing Bayern: "Enkel bij uitzonderlijk bod"

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

113
113
'Kieft en Gijp bezwijken allebei voor dezelfde vrouw'

Voormalig topspits Wim Kieft staat erom bekend dat hij zijn mening niet snel onder stoelen of banken ...

85
85
'Napoli blijft gaan: grote naam naast De Bruyne en Lukaku'

SSC Napoli gaat dit seizoen als Italiaans kampioen de Champions League in en daarvoor is de club ...

269
269
Cruciale wissel bij Genk, Wils houdt vast aan jonge defensie

KRC Genk wordt niet gespaard bij de start van het seizoen. Een week na de verplaatsing op Club ...

39
39
Hayen bij van zich af: "Je mag één ding niet vergeten"

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

578
578
TRANSFERUURTJE: 'Bosuil in vuur en vlam, nieuwe jackpot Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

336
336
Karetsas slaat snoeihard terug na afwijzing Rode Duivels

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten op de Belgische velden. Dit ...

584
584
Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

KAA Gent won op de valreep van promovendus La Louvière in de Jupiler Pro League. De ...

430
430
Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

RSC Anderlecht neemt het in de Jupiler Pro League op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit hoopt de ...

593
593
‘Club Brugge vreest leegloop: onverwachte exit in de maak'

Bij Club Brugge verwacht men nog verschillende vertrekkers. Ardon Jashari, Joel Ordonez en Raphael ...

951
951
Exit Stroeykens? Transferdossier ontploft plots

Mario Stroeykens kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar de middenvelder is nog steeds ...

669
669
Antwerp-aanwinst heeft knaltransfer al in vizier

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen, maar het haalt ook verschillende spelers binnen. Thibo ...

236
236
Nieuwe transferhoofdpijn voor STVV na Bertaccini-exit

Het gonste de afgelopen weken plots van de geruchten omtrent transfers bij een aantal spelers van ...

87
87
KRC Genk zint op revanche: Fink waarschuwt

KRC Genk speelt in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers hopen deze keer wel ...

188
188
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'

De soap rondom Ardon Jashari blijft maar aanslepen. Club Brugge is niet van plan om AC Milan zijn ...

1555
1555
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Cyriel Dessers scoorde vorig jaar 30 keer voor Rangers FC, maar toch zou hij de club eventueel mogen ...

1347
1347
Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

346
346

Meer sportnieuws