'Verrassende wending in situatie Origi'

door
'Verrassende wending in situatie Origi'

De voorbije jaren raakte de carrière van Divock Origi serieus in het slop. In 2019 was hij nog de held in de Champions League-triomf van Liverpool met bepalende goals in de halve finale en finale, maar die hoge toppen scheerde hij daarna nooit meer. Een passage bij AC Milan vorig seizoen werd een complete flop en ook bij Nottingham Forest vlot tot dusver niet.

De 28-jarige moest in de zomer na amper één jaar alweer ophoepelen uit Milaan en Forest bood hem onderdak middels een uitleenbeurt met aankoopoptie. Maar tot dusver kwam Origi er amper aan de bak. Hij moest vrede nemen met een handvol korte invalbeurten en één basisplaats.

Origi plots titularis bij Nottingham Forest

Er was de voorbije weken zelfs sprake van dat Forest zou kunnen beslissen om al in januari een einde te maken aan zijn huurcontract om zo een andere aanvaller aan te kunnen trekken. Maar eerder deze week werd trainer Steve Cooper ontslagen en vervangen door Nuno Espirito Santo en die trainerswissel zou de situatie van Origi weleens helemaal kunnen keren.

Zaterdag verscheen hij immers plots aan de aftrap in de wedstrijd tegen Bournemouth. Niet als spits, maar wel als rechtsbuiten in een 4-2-3-1. Lang duurde de wedstrijd van Origi wel niet, want hij werd na 26 minuten alweer naar de kant gehaald. Na de rode kaart voor Boly werd Origi geslachtofferd voor een extra verdediger.

Dankzij trainerswissel weer vertrokken?

Nochtans was onze landgenoot tot dan zeker niet slecht bezig. Hij krijgt zelfs lof van The Athletic, dat zag dat Origi Bournemouth-linksachter Ouattara regelmatig in de problemen bracht. Hij schotelde Elanga ook een uitstekende kans voor.

Wie weet is Origi nu dus toch weer vertrokken bij Forest en kan hij zich alsnog doorzetten. We zullen snel zien of die basisplaats een vervolg zal krijgen, want dinsdag moet Forest alweer aan de bak. Op Boxing Day moeten ze op bezoek bij Newcastle United.

Zal Origi nu weer vertrokken zijn bij Nottingham Forest?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

102
102
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

46
46
'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

266
266
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

302
302
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

349
349
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

153
153
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

644
644
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

456
456
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

1010
1010
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

138
138
Losada terug aan de slag bij Belgische club?

De eerste trainers beginnen al te sneuvelen in België. Mircea Rednic werd al ontslagen, ...

176
176
Onverwachte gevolgen: DAZN zorgt voor catastrofe

Wie de Belgische wedstrijden op televisie wil volgen, wacht op de beslissing van DAZN, dat nog ...

1905
1905
Stijn Stijnen ontploft na schorsing: "Ruggengraatloos!"

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Stijn Stijnen vier weken schorsing opgelegd. De ...

159
159
'STVV grijpt alsnog naast enorme megatransfer'

Bij STVV vulden ze de kassa al enorm deze zomer. De Kanaries leken op weg om een financieel ...

251
251
'Fredberg levert Anderlecht nog mooi cadeau op'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute op straat gezet. De Deen leverde nochtans geen onaardig ...

505
505
Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers wonnen afgelopen weekend met 3-2 van ...

263
263
Superster genaaid: Anderlecht speelt vuil spel

Mihajlo Cvetkovic, hét Servisch toptalent dat Manchester City kon kiezen, belandde bij ...

1366
1366
Waar op tv kan je naar Liechtenstein-België kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

544
544
Dit opvallend viertal moet Rode Duivels redden

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Liechtenstein. Enkele dagen later volgt Kazachstan. Dat mag ...

170
170
Albert slaat alarm: dit is het grote Anderlecht-probleem

RSC Anderlecht is slecht begonnen aan het seizoen. Sommigen halen aan dat het tegen Union SG best ...

279
279
"De grootste miskoop in de geschiedenis van Club Brugge"

Club Brugge haalde Carlos Forbs in huis. Daar waren veel twijfels over, ook de geluiden die wij ...

1658
1658
‘Paniek bij Anderlecht: drie transferdossiers lopen fout’

Olivier Renard heeft nog heel veel werk de komende dagen. Voorlopig is de zomermercato allerminst ...

623
623
'Basisploeg Duivels: zorgt Garcia voor deze verrassingen?'

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Liechtenstein. Dat moet een zeer vlotte zege opleveren, ...

211
211
Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

734
734
'Transferbommetje Mitrovic: jaarsalaris van 10 miljoen'

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

255
255

Meer sportnieuws