Hayden reageert duidelijk op mogelijk vertrek bij Standard

door
Hayden reageert duidelijk op mogelijk vertrek bij Standard

Standard beleefde woensdag een zeer pijnlijke avond in Mechelen, want na een vroege rode kaart voor Bokadi ging het pijnlijk onderuit met 3-0. Daardoor komt de positie van Carl Hoefkens onder druk te staan, al kon de trainer Achter de Kazerne zeker niet rekenen op zijn allersterkste elftal.

Zo moest Hoefkens het zien te redden zonder zijn vaste tandem op het middenveld, want Steven Alzate en Isaac Hayden waren allebei afwezig. Die laatste is al enkele weken uit beeld verdwenen en dat leidde tot een opmerkelijk gerucht.

LEES OOK: Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Hayden reageert op vertrekgeruchten

Sacha Tavolieri verkondigde namelijk dat Hayden in januari alweer Standard zou kunnen verlaten. De Engelsman zou niet kunnen aarden in Luik en nog steeds op hotel vertoeven, waardoor alle partijen zouden overwegen om zijn uitleenbeurt vroegtijdig stop te zetten en hem terug naar Newcastle te laten keren.

Hayden reageert zelf echter klaar en duidelijk op de geruchten. Op X citeert hij het gerucht met een helder commentaar. "Vraag het gewoon aan mij of aan de club in plaats van nonsens en speculatie te verspreiden. Zo moeilijk is het niet", klinkt het snerend.

Hayden lijkt niet van plan om te vertrekken

Het lijkt er dus niet op dat Hayden van plan is om al in januari te vertrekken bij Standard. De 28-jarige kwam pas begin september aan, in het absolute slot van de zomermercato. Hij begon sterk, maar de laatste weken speelde hij plots niet meer.

Hayden kwam tot dusver tien keer in actie voor Standard, maar zijn laatste basisplaats dateert intussen al van 11 november. Daarna viel hij wel nog in tegen Genk en in de beker op Anderlecht, maar daarna haalde hij de wedstrijdselectie niet meer.

Zal Hayden nog belangrijk zijn voor Standard dit seizoen?

Meest recent

Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

0
0
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

35
35
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

187
187
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

61
61
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

32
32
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

69
69
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

183
183
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

60
60
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

267
267
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

770
770
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

253
253
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

51
51
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

252
252
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

227
227
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

86
86
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

148
148
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

396
396
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

240
240
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

78
78
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

51
51

Meer sportnieuws