Lewandowski verlaat Poolse trainingskamp met blessure
Robert Lewandowski, de aanvalsleider van Borussia Dortmund, is dinsdagavond niet inzetbaar als Polen het in het
WK-kwalificatieduel opneemt tegen San Marino. Op de training van zijn land liep de spits een knieblessure op en is direct teruggekeerd naar Dortmund, aldus de Duitse club op haar eigen website.
Het is wel de verwachting dat Lewandowski aankomende zaterdag weer gewoon inzetbaar is als zijn ploeg het opneemt tegen het Hamburger SV van Rafael van der Vaart. De kans dat de Nederlander zelf meedoet aan dit duel is ook niet erg groot. Enkele dagen geleden werd een enkelblessure bij de aanvallende middenvelder geconstateerd en er is nog niet bekend hoe ernstig deze is.
Afgelopen vrijdag scoorde Lewandowski nog voor Polen in het duel met Montenegro (1-1). Ondanks dat de tegenstander dinsdag slechts het nietige San Marino is, zal er toch enige druk op de Polen liggen. Er moet namelijk gewonnen worden om nog enig uitzicht te houden op het WK in Brazilië. Op dit moment staan de Polen vierde, achter Engeland, Montenegro en Oekraïne.