Update Transfermarkt: Vermeeren evenaart record, grote klap voor Gent

door
Update Transfermarkt: Vermeeren evenaart record, grote klap voor Gent

De Jupiler Pro League gaat de laatste fase in van 2023. Hoogt tijd voor een update van de marktwaardes, moet de gerenommeerde voetbaldatawebsite Transfermarkt gedacht hebben.

En daarbij wordt een record geëvenaard. Zo is Antwerp-goudhaantje volgens Transfermarkt momenteel maar liefst 30 miljoen euro waard. Dat is evenveel als het huidige record, dat op naam staat van ex-Club Bruggespeler Charles De Ketelaere.

LEES OOK: Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Grootste talent in de JPL

"Vermeeren is het grootste talent in de Belgische competitie", legt Area Manager Bart Tamsyn uit. "Ondanks dat hij pas 18 jaar oud is, presteert hij constant op hoog niveau, trekt hij de interesse van tal van buitenlandse topclubs en heeft hij nu ook zijn eerste interlands gespeeld."

"Uiterlijk in de zomer zal de Jupiler Pro League waarschijnlijk een te kleine competitie voor hem zijn en zal hij de overstap naar het buitenland maken", voorspelt Tamsyn.

El Khannouss en Skov Olsen

De top drie wordt vervolledigd door Bilal El Khannous en Andreas Skov Olsen. De parel van KRC Genk heeft nu een marktwaarde van 22 miljoen euro, terwijl dat eerder nog 18 miljoen was. Skov Olsen wordt op 18 miljoen gewaardeerd en laat daarmee Antonio Nusa en Gift Orban achter zich.

Dat duo is minder waard dan voorheen. Nusa gaat van 20 naar 17 miljoen, terwijl Orban 5 miljoen verliest en naar 15 miljoen gaat. De grootste stijging in de update van Transfermarkt is weinig verrassend voor JPL-sensatie Mohamed Amoura, die van 4,5 miljoen naar 10 miljoen ging.

Zal Vermeeren meer opbrengen dan 30 miljoen?

Meest recent

Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

12
12
Toptransfer OHL: via Jupiler Pro League naar de Serie A?

Oud-Heverlee Leuven trok deze mercato een blik buitenlanders open. David Hubert kreeg er een pak ...

2
2
Degryse velt hard oordeel: transferblunder bij Club Brugge

Club Brugge investeerde heel fors deze zomer. De start is goed geweest dankzij de Champions ...

153
153
'PSV laat Anderlecht stikken: deal op de valreep afgeblazen'

Bij RSC Anderlecht was het een zeer moeilijke mercato. Het is duidelijk dat de basisploeg niet beter ...

161
161
Ongeziene Jupiler Pro League-jackpot: één club oppermachtig

Het was weer een heel drukke transferzomer in de Jupiler Pro League. Of de ploegen daar sportief ...

172
172
Wils likt zijn wonden: "Je wist dat dit kon gebeuren"

Royal Antwerp FC is zeker niet sportief versterkt uit de zomermercato gekomen. Financieel wel, maar ...

56
56
Aanwinsten Arsenal bezorgen Sels frustrerende namiddag

Arsenal investeerde deze zomer voor bijna 300 miljoen euro in nieuwe spelers. Het wordt tijd dat ze ...

23
23
Poëet verovert Club Brugge: magie in de JPL

Club Brugge speelt vanavond tegen La Louvière. Dat moet normaal een vlotte zege opleveren ...

226
226
Westerlo vindt oplossing: dure Bolat heeft nieuwe club

Sinan Bolat heeft een oplossing gevonden voor zijn uitzichtloze situatie. De ervaren doelman stond ...

34
34
Leko pakt uit met verrassende uitspraak over Antwerp

AA Gent neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. Een belangrijk duel om te zien waar beide ...

242
242
Veel werk voor Renard & co: vier héél dringende dossiers

Olivier Renard haalde in een van zijn vorige interviews uit naar Jesper Fredberg. Bepaalde ...

124
124
Toptransfer Zirkzee: droomduo met Rode Duivel?

Ondanks een tegenvallend eerste seizoen en de komst van heel wat aanvallende concurrentie, bleef ...

51
51
De Condé: "Beloofd dat hij nóóit nog in Genk-shirt speelt"

KRC Genk heeft een woelig einde van de mercato achter de rug wat betreft de spits-positie. Tolu ...

195
195
Anderlecht in lastig parket: drie opties voor Stroeykens

Het overwachte vertrek van Jan-Carlo Simic zorgde ervoor dat RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

336
336
'Barça bibbert: Frenkie kan plots exit nemen'

FC Barcelona wil dit seizoen een gooi doen naar de eindzege in de Champions League. Daarvoor rekenen ...

50
50
Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Club Brugge maakt zich op voor een pittige tweede luik van het seizoen. In aanloop daarvan ...

303
303
Vrancken vol emotie na persoonlijk drama: "Ze was er altijd"

Het zijn enorm woelige tijden voor Wouter Vrancken. De coach van STVV doet het geweldig met de ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

239
239
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

468
468
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

207
207
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

390
390
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

416
416
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

206
206
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

497
497
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

259
259

Meer sportnieuws