Engelse pers gaat helemaal los op Bakayoko en Vertessen

door
Engelse pers gaat helemaal los op Bakayoko en Vertessen

PSV mag ook na Nieuwjaar nog aan de bak in de Champions League, nadat het zich dinsdagavond helemaal wist te verzekeren van de tweede plaats in groep B. Dat deed het door knap Arsenal met 1-1 in bedwang te houden. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor twee Belgen.

Bij PSV mochten Johan Bakayoko en Yorbe Vertessen aan de wedstrijd beginnen als flankaanvallers en zij leverden een zeer knappe prestatie af. Vertessen wist zijn match ook te bekronen door vroeg in de tweede helft met een knappe plaatsbal PSV langszij te brengen.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Engelse pers wild van Bakayoko en Vertessen

In de Engelse pers waren ze zwaar onder de indruk van het Belgische duo. "Bakayoko was een voortdurende dreiging voor wie er duidelijk grootse dingen in het verschiet liggen, en Vertessen stichtte de hele avond gevaar vanaf de linkerflank", schreef The Guardian bijvoorbeeld.

Ook i ziet voor de twee jonge aanvallers een mooie toekomst weggelegd. "Bakayoko in het bijzonder was heel indrukwekkend, een dribbelende, demonische durfal. Als je op vanavond af moet gaan, zou je hem en Vertessen binnenkort zomaar bij een Premier League-ploeg kunnen zien", oordeelden zij.

Angstaanjagende Bakayoko

Andere media waren dan weer vooral onder de indruk van Bakayoko. "Hij was een constante gesel voor de Arsenal-verdediging en hij zaaide chaos op de rechterflank", zagen ze bij de Daily Mirror.

Maar de grootste lof kwam wellicht van The Sun. "Bakayoko heerste op zijn rechterflank, vanwaar hij telkens naar binnen sneed. Het is angstaanjagend dat hij nog maar 20 jaar oud is", vonden zij namelijk.

Wie speelde de beste wedstrijd?

Meest recent

Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

10
10
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

33
33
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

47
47
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

31
31
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

26
26
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

61
61
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

122
122
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

128
128
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

40
40
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

256
256
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

94
94
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

105
105
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

160
160
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

75
75
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

385
385
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

171
171
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

476
476
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

121
121
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

107
107
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

309
309
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

407
407
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

420
420
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

256
256

Meer sportnieuws