'Jackpot voor Antwerp: Napoli jaagt op smaakmaker'

door
'Jackpot voor Antwerp: Napoli jaagt op smaakmaker'

Antwerp FC zag afgelopen zomer een aantal van zijn kampioenenmakers naar het buitenland vertrekken. En ook in de huidige kern lopen verschillende spelers rond die in aanmerking komen voor een grote transfer. Met name Arthur Vermeeren wordt stilaan grof wild in Europa.

Na het behalen van de nationale dubbel wist de Great Old een complete leegloop te voorkomen, toch kozen enkele belangrijke krachten voor een vertrek. Een verlenging van de samenwerking met Calvin Stengs werd bijvoorbeeld in extremis gekaapt door Feyenoord. Willian Pacho en Gaston Avila werden dan weer voor de nodige miljoenen verpatst aan respectievelijk Eintracht Frankfurt en Ajax.

Voorts slaagden Marc Overmars en co erin om de andere sterkhouders aan boord te houden. Ook Vermeeren bleef uiteindelijk op post. Na zijn indrukwekkende seizoen van de doorbraak kon het Antwerpse goudhaantje in de zomermercato nochtans rekenen op behoorlijk wat interesse. Maar die belangstelling vertaalde zich niet in een concreet en toereikend bod.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

Naam gemaakt in Europa

Sindsdien heeft Vermeeren echter nog meer stappen gezet. Hoewel hij nog altijd maar 18 jaar oud is, heeft de middenvelder inmiddels zijn eerste optredens in de Champions League achter de rug. En ondertussen debuteerde hij ook bij de nationale ploeg. Bovendien maakt de jongeling steeds meer naam in het buitenland. Zo versierde hij deze week nog een fraaie ereplaats op de Golden Boy-verkiezing.

Het lijkt dan ook slechts een kwestie van tijd alvorens Vermeeren de stap naar een topcompetitie zet. Coach Mark van Bommel hoopt die transfer zo lang mogelijk uit te stellen. Maar ondertussen neemt de interesse zienderogen toe. Zo werd de middenvelder al uitvoerig aan FC Barcelona gelinkt. Volgens Sacha Tavolieri liggen echter nog meer fraaie clubs op de loer.

Italiaanse kampioen op de loer

Naast Manchester United en Borussia Dortmund laat de Waalse transferexpert nu immers ook de naam van SCC Napoli vallen. De Italiaanse kampioen zou de naam van Vermeeren hoog hebben staan op zijn shortlist met mogelijke versterkingen voor het middenveld. De vraag is echter of Napoli aan de financiële voorwaarden kan voldoen. De exacte vraagprijs hangt volgens Tavolieri af van het opbod dat tussen de geïnteresseerde clubs zal ontstaan. Maar sowieso zal Antwerp de jackpot verlangen.

Vermeeren heeft het potentieel voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

16
16
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

33
33
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

73
73
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

96
96
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

105
105
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

78
78
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

75
75
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

366
366
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

52
52
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

191
191
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

219
219
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

298
298
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

157
157
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

206
206
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

444
444
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

109
109
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

353
353
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws