'Jackpot voor Antwerp: Napoli jaagt op smaakmaker'

door
'Jackpot voor Antwerp: Napoli jaagt op smaakmaker'

Antwerp FC zag afgelopen zomer een aantal van zijn kampioenenmakers naar het buitenland vertrekken. En ook in de huidige kern lopen verschillende spelers rond die in aanmerking komen voor een grote transfer. Met name Arthur Vermeeren wordt stilaan grof wild in Europa.

Na het behalen van de nationale dubbel wist de Great Old een complete leegloop te voorkomen, toch kozen enkele belangrijke krachten voor een vertrek. Een verlenging van de samenwerking met Calvin Stengs werd bijvoorbeeld in extremis gekaapt door Feyenoord. Willian Pacho en Gaston Avila werden dan weer voor de nodige miljoenen verpatst aan respectievelijk Eintracht Frankfurt en Ajax.

Voorts slaagden Marc Overmars en co erin om de andere sterkhouders aan boord te houden. Ook Vermeeren bleef uiteindelijk op post. Na zijn indrukwekkende seizoen van de doorbraak kon het Antwerpse goudhaantje in de zomermercato nochtans rekenen op behoorlijk wat interesse. Maar die belangstelling vertaalde zich niet in een concreet en toereikend bod.

LEES OOK: Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Naam gemaakt in Europa

Sindsdien heeft Vermeeren echter nog meer stappen gezet. Hoewel hij nog altijd maar 18 jaar oud is, heeft de middenvelder inmiddels zijn eerste optredens in de Champions League achter de rug. En ondertussen debuteerde hij ook bij de nationale ploeg. Bovendien maakt de jongeling steeds meer naam in het buitenland. Zo versierde hij deze week nog een fraaie ereplaats op de Golden Boy-verkiezing.

Het lijkt dan ook slechts een kwestie van tijd alvorens Vermeeren de stap naar een topcompetitie zet. Coach Mark van Bommel hoopt die transfer zo lang mogelijk uit te stellen. Maar ondertussen neemt de interesse zienderogen toe. Zo werd de middenvelder al uitvoerig aan FC Barcelona gelinkt. Volgens Sacha Tavolieri liggen echter nog meer fraaie clubs op de loer.

Italiaanse kampioen op de loer

Naast Manchester United en Borussia Dortmund laat de Waalse transferexpert nu immers ook de naam van SCC Napoli vallen. De Italiaanse kampioen zou de naam van Vermeeren hoog hebben staan op zijn shortlist met mogelijke versterkingen voor het middenveld. De vraag is echter of Napoli aan de financiële voorwaarden kan voldoen. De exacte vraagprijs hangt volgens Tavolieri af van het opbod dat tussen de geïnteresseerde clubs zal ontstaan. Maar sowieso zal Antwerp de jackpot verlangen.

Vermeeren heeft het potentieel voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

61
61
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

9
9
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

38
38
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

52
52
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

18
18
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

42
42
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

131
131
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

119
119
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

103
103
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

179
179
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

45
45
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

94
94
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

44
44
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

201
201
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

152
152
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

182
182
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

64
64
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

86
86
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

625
625
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

433
433
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

624
624
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

438
438
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

325
325
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

124
124

Meer sportnieuws