'Jackpot voor Antwerp: Napoli jaagt op smaakmaker'

door
'Jackpot voor Antwerp: Napoli jaagt op smaakmaker'

Antwerp FC zag afgelopen zomer een aantal van zijn kampioenenmakers naar het buitenland vertrekken. En ook in de huidige kern lopen verschillende spelers rond die in aanmerking komen voor een grote transfer. Met name Arthur Vermeeren wordt stilaan grof wild in Europa.

Na het behalen van de nationale dubbel wist de Great Old een complete leegloop te voorkomen, toch kozen enkele belangrijke krachten voor een vertrek. Een verlenging van de samenwerking met Calvin Stengs werd bijvoorbeeld in extremis gekaapt door Feyenoord. Willian Pacho en Gaston Avila werden dan weer voor de nodige miljoenen verpatst aan respectievelijk Eintracht Frankfurt en Ajax.

Voorts slaagden Marc Overmars en co erin om de andere sterkhouders aan boord te houden. Ook Vermeeren bleef uiteindelijk op post. Na zijn indrukwekkende seizoen van de doorbraak kon het Antwerpse goudhaantje in de zomermercato nochtans rekenen op behoorlijk wat interesse. Maar die belangstelling vertaalde zich niet in een concreet en toereikend bod.

LEES OOK: Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Naam gemaakt in Europa

Sindsdien heeft Vermeeren echter nog meer stappen gezet. Hoewel hij nog altijd maar 18 jaar oud is, heeft de middenvelder inmiddels zijn eerste optredens in de Champions League achter de rug. En ondertussen debuteerde hij ook bij de nationale ploeg. Bovendien maakt de jongeling steeds meer naam in het buitenland. Zo versierde hij deze week nog een fraaie ereplaats op de Golden Boy-verkiezing.

Het lijkt dan ook slechts een kwestie van tijd alvorens Vermeeren de stap naar een topcompetitie zet. Coach Mark van Bommel hoopt die transfer zo lang mogelijk uit te stellen. Maar ondertussen neemt de interesse zienderogen toe. Zo werd de middenvelder al uitvoerig aan FC Barcelona gelinkt. Volgens Sacha Tavolieri liggen echter nog meer fraaie clubs op de loer.

Italiaanse kampioen op de loer

Naast Manchester United en Borussia Dortmund laat de Waalse transferexpert nu immers ook de naam van SCC Napoli vallen. De Italiaanse kampioen zou de naam van Vermeeren hoog hebben staan op zijn shortlist met mogelijke versterkingen voor het middenveld. De vraag is echter of Napoli aan de financiële voorwaarden kan voldoen. De exacte vraagprijs hangt volgens Tavolieri af van het opbod dat tussen de geïnteresseerde clubs zal ontstaan. Maar sowieso zal Antwerp de jackpot verlangen.

Vermeeren heeft het potentieel voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

39
39
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

30
30
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

94
94
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

96
96
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

64
64
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

44
44
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

176
176
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

172
172
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

33
33
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

358
358
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

223
223
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

469
469
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

36
36
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

425
425
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

453
453
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

141
141
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

354
354
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

249
249
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

320
320
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

500
500
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

522
522
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

666
666

Meer sportnieuws