Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

door
Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

Arthur Vermeeren heeft een geweldig kalenderjaar achter de rug waarin hij uitgroeide tot een absolute smaakmaker bij Antwerp FC. Daarnaast versierde hij zijn eerste caps bij de Rode Duivels. En ook bij het internationale publiek wint hij steeds meer aan bekendheid.

Het Antwerpse jeugdproduct brak vorig seizoen helemaal door bij de Great Old. Nadat hij zich in de voorbereiding al mocht bewijzen en enkele invalbeurten had gemaakt, dropte coach Mark van Bommel hem vlak voor de WK-break in de basis tegen Club Brugge. En Vermeeren tekende meteen voor een knappe prestatie.

Eenmaal het seizoen weer hervat werd, timmerde de middenvelder met succes verder aan zijn grote doorbraak. Zijn kwaliteiten, zowel in balbezit als in de recuperatie, zijn dan ook bijzonder groot. En gezien zijn prille leeftijd heeft Vermeeren nog een gigantisch potentieel om door te groeien.

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

Dubbel, CL én Rode Duivels

Uiteindelijk hielp hij Antwerp aan de titel en de beker. Dit seizoen bevestigde hij dan weer op Champions League-niveau, wat hem inmiddels dus zijn eerste speelminuten bij de Rode Duivels opleverden. En ook een EK-selectie lijkt niet langer een utopie.

Begin februari besloot de Great Old logischerwijs dan ook om hem een verlengd contract tot medio 2026 voor te schotelen. Al bestaat er weinig twijfel over dat Vermeeren op termijn een mooie stap naar het buitenland zal zetten. Want ook daar zijn de prestaties van de jonge Belg niet onopgemerkt gebleven.

Golden Boy

Zo schopte de middenvelder het tot de shortlist voor de Golden Boy-award, de prijs voor beste voetballer onder de 21 jaar. De trofee geen weinig verrassend naar Real Madrid-sensatie Jude Bellingham. Maar Vermeeren werd door de stemgerechtigden wel verkozen op een fraaie 18de plaats van de 100 genomineerden. Op de ranglijst die werd samengesteld op basis van zijn statistieken haalde hij zelfs de 14de plaats. Opnieuw dus een flinke boost voor zijn marktwaarde.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"
83

Vermeeren is het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

11
11
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

42
42
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

59
59
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

34
34
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

34
34
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

127
127
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

388
388
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

102
102
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

83
83
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

370
370
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

146
146
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

216
216
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

69
69
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

351
351
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

82
82
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

245
245
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

307
307
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

140
140
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

338
338
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

204
204
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

681
681
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

135
135

Meer sportnieuws