Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

663
Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

Arthur Vermeeren heeft een geweldig kalenderjaar achter de rug waarin hij uitgroeide tot een absolute smaakmaker bij Antwerp FC. Daarnaast versierde hij zijn eerste caps bij de Rode Duivels. En ook bij het internationale publiek wint hij steeds meer aan bekendheid.

Het Antwerpse jeugdproduct brak vorig seizoen helemaal door bij de Great Old. Nadat hij zich in de voorbereiding al mocht bewijzen en enkele invalbeurten had gemaakt, dropte coach Mark van Bommel hem vlak voor de WK-break in de basis tegen Club Brugge. En Vermeeren tekende meteen voor een knappe prestatie.

Eenmaal het seizoen weer hervat werd, timmerde de middenvelder met succes verder aan zijn grote doorbraak. Zijn kwaliteiten, zowel in balbezit als in de recuperatie, zijn dan ook bijzonder groot. En gezien zijn prille leeftijd heeft Vermeeren nog een gigantisch potentieel om door te groeien.

LEES OOK: Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Dubbel, CL én Rode Duivels

Uiteindelijk hielp hij Antwerp aan de titel en de beker. Dit seizoen bevestigde hij dan weer op Champions League-niveau, wat hem inmiddels dus zijn eerste speelminuten bij de Rode Duivels opleverden. En ook een EK-selectie lijkt niet langer een utopie.

Begin februari besloot de Great Old logischerwijs dan ook om hem een verlengd contract tot medio 2026 voor te schotelen. Al bestaat er weinig twijfel over dat Vermeeren op termijn een mooie stap naar het buitenland zal zetten. Want ook daar zijn de prestaties van de jonge Belg niet onopgemerkt gebleven.

Golden Boy

Zo schopte de middenvelder het tot de shortlist voor de Golden Boy-award, de prijs voor beste voetballer onder de 21 jaar. De trofee geen weinig verrassend naar Real Madrid-sensatie Jude Bellingham. Maar Vermeeren werd door de stemgerechtigden wel verkozen op een fraaie 18de plaats van de 100 genomineerden. Op de ranglijst die werd samengesteld op basis van zijn statistieken haalde hij zelfs de 14de plaats. Opnieuw dus een flinke boost voor zijn marktwaarde.

Vermeeren is het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

'Anderlecht pakt plots uit met daverende verrassing'

Anderlecht heeft zijn spelers op een opvallende manier verrast na een bewogen periode op het veld. ...

35
35
Blessuredomper Gent, lichte opsteker voor Union

Club Brugge heeft dinsdagavond al voor een geweldige start gezorgd van de Europese week. Donderdag ...

21
21
Allegri doet boekje open over felle discussie met De Bruyne

Club Brugge boekte dinsdagavond dan wel een stuntzege op het veld van Inter, maar de meeste andere ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Straffe terugkeer bij Anderlecht, Club moet schrappen'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

70
70
Na stunt met Tresoldi: Club Brugge wordt stinkend rijk

Miljoenen euro's zomaar links laten liggen ... het is niet veel Belgische ploegen gegeven. Club ...

265
265
Naast Tresoldi verbazen deze twee Club-uitblinkers de wereld

Club Brugge won met 3-4 op het veld van Internazionale en zorgde zo voor een stunt van formaat in de ...

218
218
Hans Vanaken deelt na Brugse stuntzege emotioneel statement

Hans Vanaken heeft na de sensationele Champions League-zege van Club Brugge een opvallend emotioneel ...

279
279
Club Brugge hoort verdict na elleboogstoot Mechele

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door met 3-4 te winnen op het veld van Internazionale, de ...

574
574
De Meyer onder vuur? Bazdar geeft stevig signaal

STVV opent donderdag zijn campagne in de Conference League met een duel tegen Iberia. Een haalbare ...

56
56
Luis Enrique heeft héél duidelijke visie over Man City-schandaal

Manchester City en PSG nemen het vanavond op tegen elkaar. Beide ploegen werden groot dankzij de ...

108
108
Siquet looft ploegmaat: "Club slechts een opstapje voor hem"

Wat een avond voor Club Brugge. Deze zege bij Inter zal nog heel nazinderen en zal heel de club een ...

273
273
'Straf gerucht: Anderlecht aast op terugkeer oude bekende'

Gaat RSC Anderlecht zich in januari roeren op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. Volgens ...

753
753
Club Brugge pakt uit met indrukwekkend lijstje

Club Brugge won met 3-4 van Inter. Een prestatie waar nog héél lang zal worden over ...

358
358
Sommer blijkt geheim wapen achter stuntzege: "Ik ken hem"

Club Brugge won na een héérlijke pot voetbal met 3-4 bij Inter. Het mocht daarbij Yann ...

216
216
Man United blijft knoeien: ophef na 'respectloze' uithaal

Manchester United blijft maar aanmodderen. Dinsdagavond verloor de Engelse grootmacht ook in de ...

48
48
Alderweireld helemaal verknocht: nieuwe supertransfer Club

De stunt van Club Brugge in Milaan wordt ook door de Belgische analisten langs alle kanten bejubeld. ...

611
611
"Wervelend" - tweede Club-uitblinker krijgt dikke 9 op 10

Club Brugge heeft andermaal voor een grote stunt gezorgd in de Champions League. Blauw-Zwart ging ...

277
277
Kompany niet te spreken: Olise compleet over de schreef

Niet enkel Club Brugge heeft dinsdag voor een grote stunt gezorgd in de Champions League. Debutant ...

305
305
Leko klopt zich op de borst: "Al vanaf dag één zeg ik ..."

Ivan Leko toonde zich in aanloop naar de onderlinge confrontatie lyrische over het befaamde ...

322
322
'De Jong richting Premier League: miljoenensom onthuld'

In de Champions League gaat FC Barcelona dinsdagavond op bezoek bij Galatasaray. Dat zal vooralsnog ...

200
200
Monsterstunt Club Brugge: Europese pers gaat helemaal los

In de Champions League heeft Club Brugge dinsdagavond de monden doen openvallen. De Belgische ...

1023
1023
Rode Duivel volledig afgemaakt in Italië na Club-stunt

Club Brugge won in San Siro, Brugge viert feest en Tresoldi is een held. Maar wie de Italiaanse ...

1348
1348
Club Brugge schrijft geschiedenis: straffe conclusie Vanaken

Onder de ogen van voetbalminnend Europa heeft Club Brugge dinsdagavond voor een stunt van formaat ...

459
459
Tresoldi wrijft zijn ogen uit na hattrick: "Sprakeloos"

Voor de wedstrijd verklaarde Nicolo Tresoldi nog dat het een jongensdroom was om in San Siro te ...

195
195
Kranten delen 10 uit bij Club: "40 miljoen niet meer genoeg"

Club Brugge heeft dinsdagavond één van de strafste resultaten uit zijn geschiedenis ...

897
897

Meer sportnieuws