Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

663 stemmen
Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

Arthur Vermeeren heeft een geweldig kalenderjaar achter de rug waarin hij uitgroeide tot een absolute smaakmaker bij Antwerp FC. Daarnaast versierde hij zijn eerste caps bij de Rode Duivels. En ook bij het internationale publiek wint hij steeds meer aan bekendheid.

Het Antwerpse jeugdproduct brak vorig seizoen helemaal door bij de Great Old. Nadat hij zich in de voorbereiding al mocht bewijzen en enkele invalbeurten had gemaakt, dropte coach Mark van Bommel hem vlak voor de WK-break in de basis tegen Club Brugge. En Vermeeren tekende meteen voor een knappe prestatie.

Eenmaal het seizoen weer hervat werd, timmerde de middenvelder met succes verder aan zijn grote doorbraak. Zijn kwaliteiten, zowel in balbezit als in de recuperatie, zijn dan ook bijzonder groot. En gezien zijn prille leeftijd heeft Vermeeren nog een gigantisch potentieel om door te groeien.

LEES OOK: 'Nieuwe transfer in aantocht voor Vermeeren'

Dubbel, CL én Rode Duivels

Uiteindelijk hielp hij Antwerp aan de titel en de beker. Dit seizoen bevestigde hij dan weer op Champions League-niveau, wat hem inmiddels dus zijn eerste speelminuten bij de Rode Duivels opleverden. En ook een EK-selectie lijkt niet langer een utopie.

Begin februari besloot de Great Old logischerwijs dan ook om hem een verlengd contract tot medio 2026 voor te schotelen. Al bestaat er weinig twijfel over dat Vermeeren op termijn een mooie stap naar het buitenland zal zetten. Want ook daar zijn de prestaties van de jonge Belg niet onopgemerkt gebleven.

Golden Boy

Zo schopte de middenvelder het tot de shortlist voor de Golden Boy-award, de prijs voor beste voetballer onder de 21 jaar. De trofee geen weinig verrassend naar Real Madrid-sensatie Jude Bellingham. Maar Vermeeren werd door de stemgerechtigden wel verkozen op een fraaie 18de plaats van de 100 genomineerden. Op de ranglijst die werd samengesteld op basis van zijn statistieken haalde hij zelfs de 14de plaats. Opnieuw dus een flinke boost voor zijn marktwaarde.

Vermeeren is het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

Club Brugge haalt vierde aanwinst: één groot slachtoffer

Club Brugge haalde tot dusver een drietal aanwinsten voor de A-kern in huis. Daar lijkt eerstdaags ...

48
48
'PSG wil De Ketelaere: Enrique slaat de deur keihard dicht'

Charles De Ketelaere wordt nadrukkelijk aan PSG gelinkt, maar achter die interesse schuilt een ...

75
75
'Antwerp compleet los: nieuwe trainer, víér versterkingen'

Antwerp FC kende een moeizaam tussenseizoen tot dusver. Door de bestuurlijke perikelen liepen alle ...

111
111
'Sibierski lang niet klaar: drie extra aanwinsten Anderlecht'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

225
225
Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

283
283
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

83
83
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

25
25
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

166
166
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

529
529
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

171
171
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

27
27
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

137
137
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

323
323
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

245
245
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

600
600
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

42
42
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

949
949
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

93
93
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

50
50
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

271
271
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

725
725
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

981
981
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

626
626
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

1225
1225
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

532
532

Meer sportnieuws