Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

door
Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

Arthur Vermeeren heeft een geweldig kalenderjaar achter de rug waarin hij uitgroeide tot een absolute smaakmaker bij Antwerp FC. Daarnaast versierde hij zijn eerste caps bij de Rode Duivels. En ook bij het internationale publiek wint hij steeds meer aan bekendheid.

Het Antwerpse jeugdproduct brak vorig seizoen helemaal door bij de Great Old. Nadat hij zich in de voorbereiding al mocht bewijzen en enkele invalbeurten had gemaakt, dropte coach Mark van Bommel hem vlak voor de WK-break in de basis tegen Club Brugge. En Vermeeren tekende meteen voor een knappe prestatie.

Eenmaal het seizoen weer hervat werd, timmerde de middenvelder met succes verder aan zijn grote doorbraak. Zijn kwaliteiten, zowel in balbezit als in de recuperatie, zijn dan ook bijzonder groot. En gezien zijn prille leeftijd heeft Vermeeren nog een gigantisch potentieel om door te groeien.

LEES OOK: 'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Dubbel, CL én Rode Duivels

Uiteindelijk hielp hij Antwerp aan de titel en de beker. Dit seizoen bevestigde hij dan weer op Champions League-niveau, wat hem inmiddels dus zijn eerste speelminuten bij de Rode Duivels opleverden. En ook een EK-selectie lijkt niet langer een utopie.

Begin februari besloot de Great Old logischerwijs dan ook om hem een verlengd contract tot medio 2026 voor te schotelen. Al bestaat er weinig twijfel over dat Vermeeren op termijn een mooie stap naar het buitenland zal zetten. Want ook daar zijn de prestaties van de jonge Belg niet onopgemerkt gebleven.

Golden Boy

Zo schopte de middenvelder het tot de shortlist voor de Golden Boy-award, de prijs voor beste voetballer onder de 21 jaar. De trofee geen weinig verrassend naar Real Madrid-sensatie Jude Bellingham. Maar Vermeeren werd door de stemgerechtigden wel verkozen op een fraaie 18de plaats van de 100 genomineerden. Op de ranglijst die werd samengesteld op basis van zijn statistieken haalde hij zelfs de 14de plaats. Opnieuw dus een flinke boost voor zijn marktwaarde.

Vermeeren is het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

0
0
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

35
35
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

111
111
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

64
64
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

255
255
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

87
87
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

126
126
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

182
182
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

277
277
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

198
198
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

494
494
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

359
359
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

220
220
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

51
51
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

299
299
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

170
170
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

824
824
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

734
734
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

693
693
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

127
127
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

623
623
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

69
69
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

535
535
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

378
378

Meer sportnieuws