Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

663
Vermeeren ziet marktwaarde boomen op prestigieuze verkiezing

Arthur Vermeeren heeft een geweldig kalenderjaar achter de rug waarin hij uitgroeide tot een absolute smaakmaker bij Antwerp FC. Daarnaast versierde hij zijn eerste caps bij de Rode Duivels. En ook bij het internationale publiek wint hij steeds meer aan bekendheid.

Het Antwerpse jeugdproduct brak vorig seizoen helemaal door bij de Great Old. Nadat hij zich in de voorbereiding al mocht bewijzen en enkele invalbeurten had gemaakt, dropte coach Mark van Bommel hem vlak voor de WK-break in de basis tegen Club Brugge. En Vermeeren tekende meteen voor een knappe prestatie.

Eenmaal het seizoen weer hervat werd, timmerde de middenvelder met succes verder aan zijn grote doorbraak. Zijn kwaliteiten, zowel in balbezit als in de recuperatie, zijn dan ook bijzonder groot. En gezien zijn prille leeftijd heeft Vermeeren nog een gigantisch potentieel om door te groeien.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Dubbel, CL én Rode Duivels

Uiteindelijk hielp hij Antwerp aan de titel en de beker. Dit seizoen bevestigde hij dan weer op Champions League-niveau, wat hem inmiddels dus zijn eerste speelminuten bij de Rode Duivels opleverden. En ook een EK-selectie lijkt niet langer een utopie.

Begin februari besloot de Great Old logischerwijs dan ook om hem een verlengd contract tot medio 2026 voor te schotelen. Al bestaat er weinig twijfel over dat Vermeeren op termijn een mooie stap naar het buitenland zal zetten. Want ook daar zijn de prestaties van de jonge Belg niet onopgemerkt gebleven.

Golden Boy

Zo schopte de middenvelder het tot de shortlist voor de Golden Boy-award, de prijs voor beste voetballer onder de 21 jaar. De trofee geen weinig verrassend naar Real Madrid-sensatie Jude Bellingham. Maar Vermeeren werd door de stemgerechtigden wel verkozen op een fraaie 18de plaats van de 100 genomineerden. Op de ranglijst die werd samengesteld op basis van zijn statistieken haalde hij zelfs de 14de plaats. Opnieuw dus een flinke boost voor zijn marktwaarde.

Vermeeren is het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

0
0
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

24
24
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

14
14
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

20
20
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

6
6
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

86
86
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

78
78
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

147
147
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

14
14
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

165
165
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

379
379
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

329
329
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

318
318
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

45
45
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

319
319
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

85
85
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

40
40
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

160
160
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

142
142
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

57
57
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

64
64
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

65
65
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

380
380

Meer sportnieuws