Riemer duidelijk: "Wij willen hem niet verkopen in januari"

197 stemmen
Riemer duidelijk:

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het Lotto Park in de Croky Cup op tegen Standard. Daar zullen wellicht een aantal jongens kansen krijgen in de basis. Brian Riemer sprak op zijn persbabbel over een van de nieuwkomers in de basis. 

Maxime Dupé start in doel. Dat verklaarde Riemer al na de match tegen KVC Westerlo. De Fransman is de nummer twee en er zijn geruchten dat hij wil vertrekken in januari. Riemer sprak over hem.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

Beste doelman speelt

"Ik heb al gezegd dat Dupé in de goal zal staan morgen. Hij verdient het vanwege zijn prestaties op training. Hij is heel professioneel. Of hij mijn gedacht kan doen veranderen om hem ook in de competitie op te stellen? Dat is voor elke positie in het elftal zo. Ik wil zolang mogelijk bij Anderlecht blijven en prestaties leveren. We stellen de best mogelijke ploeg op. Ik zal mijn job niet op het spel zetten (lacht). De beste speelt, zoals ik het zie", aldus de trainer.

Kasper Schmeichel kreeg de afgelopen weken al veel kritiek. De Deen pakt de ballen die hij moet pakken en heeft nog geen enkel doelpunt geïncasseerd waarbij hij zwaar in de fout ging. Hij haalt telkens een degelijk niveau, zonder echt grote indruk te maken. Dupé had in het begin van het seizoen veel meer werk, toen Anderlecht als team een pak minder ver stond.

Anderlecht wil niet af van Dupé

De Fransman krijgt dus nog eens een kans tegen Standard. Hij zal geen foutje mogen maken, maar Riemer zet hem niet onder druk. "Hij is een ervaren keeper. Kijk, wij hebben drie goede doelmannen en ik ben ook tevreden met Colin Coosemans. Hij zal dan ook de tweede keeper zijn en Kasper zit niet in de kern. Ik wil Colin ook belonen voor zijn werk. Max is klaar en ik ben heel comfortabel om hem te laten spelen. We hebben concurrentie nodig en we hebben goede doublures nodig. Op elke positie."

Een vertrek van Dupé is niet aan de orde. "In elke kern zullen er spelers zijn die willen vertrekken. Zo werkt het voetbal nu eenmaal. Tot ze plots spelen, dan willen ze niet meer weg. Dat gaat op en af. Maxime is een belangrijke speler voor ons. We willen hem niet verkopen en hem houden. Maar we zullen zien in januari, maar intern is daar geen discussie over momenteel."

Gaat Dupé in januari toch aansturen op een vertrek?

Meest recent

Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

7
7
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

8
8
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

97
97
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

320
320
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

156
156
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

72
72
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

65
65
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

75
75
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

218
218
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

226
226
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

287
287
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

273
273
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

217
217
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

177
177
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

75
75
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

646
646
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

134
134
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

411
411
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

494
494
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1115
1115
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

157
157
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

891
891
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

243
243
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

224
224

Meer sportnieuws