Servische bondscoach geeft Rode Duivels vrij spel

door
Servische bondscoach geeft Rode Duivels vrij spel

De Rode Duivels zijn al zeker van hun plaats op het EK van komende zomer en dat betekent dat bondscoach Domenico Tedesco in de komende interlands de kans krijgt om wat te experimenteren. Dat zal zeker woensdagavond het geval zijn, wanneer de Belgen in eigen huis oefenen tegen Servië.

Het is de bedoeling dat de Serviërs ook voor de nodige tegenstand zullen zorgen met het oog op volgende zomer. Maar op dat vlak zouden de Duivels weleens bedrogen uit kunnen komen. De tegenstander komt niet bepaald met veel goesting naar Brussel afgezakt.

Servië niet bezig met Rode Duivels

"Fysiek zijn we dan wel in Brussel, met onze gedachten zitten we al bij de wedstrijd tegen Bulgarije", tekende Het Nieuwsblad immers op bij Dragan Stojkovic, de Servische bondscoach. "De oefeninterland tegen een jong en sterk België komt dan ook op een delicaat moment."

Servië is in tegenstelling tot ons land immers nog niet zeker van zijn ticket voor het EK. Het ligt wel goed op koers in groep G, want her verzamelde al dertien punten uit zeven wedstrijden en prijkt daarmee op de tweede plaats. De eerste twee mogen rechtstreeks naar het EK.

EK-kwalificatie belangrijker

Ze hebben bovendien slechts één punt achterstand op leider Hongarije en al vijf punten meer dan nummer drie Montenegro. Als die laatsten donderdag niet winnen van Litouwen, dan zou de kwalificatie voor Servië al een feit zijn. In het andere geval moeten ze zondag de klus zien te klaren in eigen huis tegen Bulgarije.

De Serviërs zullen dan ook geen risico's nemen en met een fel vertimmerd elftal naar Brussel afzakken. Zo zal onder meer Sergej Milinkovic-Savic er door een blessure niet bij zijn. Daarnaast werden ook een viertal spelers nog teruggestuurd naar de beloften.

🔥 Wat iedereen nu leest

Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop

Zal het toch een goede test zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

71
71
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

29
29
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

19
19
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

39
39
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

375
375
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

20
20
'Mourinho verrast Real Madrid compleet met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

79
79
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

293
293
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

36
36
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

76
76
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

110
110
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

145
145
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

428
428
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

199
199
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

202
202
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

453
453
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

68
68
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

971
971
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

278
278
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

336
336
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

907
907
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

176
176
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

120
120
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

925
925

Meer sportnieuws