Juventus blijft winnen en is voorlopig leider in Serie A

door
Juventus blijft winnen en is voorlopig leider in Serie A

Het is Juventus dit seizoen menens om in de Serie A weer voor de titel mee te strijden. De Oude Dame verloor de voorbije weken dan wel Pogba en Fagioli met langdurige schorsingen, maar zet intussen toch een indrukwekkende zegereeks neer. Zaterdag won het al voor de vijfde keer op rij. Deze keer werd Cagliari het slachtoffer.

De Sarden staan net boven de degradatiestreep, maar maakten het een behoudend Juventus wel lastig. De thuisploeg slaagde er amper in om kansen te creëren. De defensie die stond wel stevig en maakte in de tweede helft uiteindelijk ook aan de overkant het verschil.

Verdedigers maken het verschil

Op het uur wist Bremer met een rake kopbal immers de ban te breken en tien minuten later besliste Rugani de match helemaal met een frommelgoal. Al maakte Cagliari het even later toch nog spannend met de aansluitingstreffer van Dossena. Het was meteen de eerste tegengoal voor Juventus in meer dan 600 minuten voetbal.

Juventus, waar onze jonge landgenoot Joseph Nonge Boende de hele wedstrijd op de bank bleef zitten, hield de voorsprong wel vast tot het einde en doet zo een uitstekende zaak. Het wipt immers voorlopig over Internazionale naar de leiding in de Serie A.

Juventus aan de leiding

Ze hebben nu één punt voorsprong op de Nerazzurri, die wel nog een wedstrijd te goed hebben. Zij nemen het zondagavond nog in eigen huis op tegen Frosinone.

Juventus lijkt zich stilaan te ontpoppen tot een echte titelkandidaat, ondanks de extrasportieve problemen. Dat is toch opmerkelijk, zeker na enkele magere jaren voor de Italiaanse grootmacht.

Kan Juventus dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Lardot deelt vingertik uit: Essevee bestolen tegen STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

19
19
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

222
222
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

274
274
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

204
204
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

83
83
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

175
175
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

833
833
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

188
188
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

48
48
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

40
40
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

324
324
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

281
281
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

164
164
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

391
391
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

350
350
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

230
230
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

68
68
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

386
386
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

131
131
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

75
75
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

252
252
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

432
432
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

426
426
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

350
350

Meer sportnieuws