Juventus blijft winnen en is voorlopig leider in Serie A

door
Juventus blijft winnen en is voorlopig leider in Serie A

Het is Juventus dit seizoen menens om in de Serie A weer voor de titel mee te strijden. De Oude Dame verloor de voorbije weken dan wel Pogba en Fagioli met langdurige schorsingen, maar zet intussen toch een indrukwekkende zegereeks neer. Zaterdag won het al voor de vijfde keer op rij. Deze keer werd Cagliari het slachtoffer.

De Sarden staan net boven de degradatiestreep, maar maakten het een behoudend Juventus wel lastig. De thuisploeg slaagde er amper in om kansen te creëren. De defensie die stond wel stevig en maakte in de tweede helft uiteindelijk ook aan de overkant het verschil.

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Verdedigers maken het verschil

Op het uur wist Bremer met een rake kopbal immers de ban te breken en tien minuten later besliste Rugani de match helemaal met een frommelgoal. Al maakte Cagliari het even later toch nog spannend met de aansluitingstreffer van Dossena. Het was meteen de eerste tegengoal voor Juventus in meer dan 600 minuten voetbal.

Juventus, waar onze jonge landgenoot Joseph Nonge Boende de hele wedstrijd op de bank bleef zitten, hield de voorsprong wel vast tot het einde en doet zo een uitstekende zaak. Het wipt immers voorlopig over Internazionale naar de leiding in de Serie A.

Juventus aan de leiding

Ze hebben nu één punt voorsprong op de Nerazzurri, die wel nog een wedstrijd te goed hebben. Zij nemen het zondagavond nog in eigen huis op tegen Frosinone.

Juventus lijkt zich stilaan te ontpoppen tot een echte titelkandidaat, ondanks de extrasportieve problemen. Dat is toch opmerkelijk, zeker na enkele magere jaren voor de Italiaanse grootmacht.

Kan Juventus dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

28
28
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

126
126
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

30
30
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

41
41
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

75
75
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

137
137
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

48
48
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

165
165
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

323
323
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

269
269
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

148
148
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

84
84
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

655
655
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

110
110
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

116
116
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

286
286
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

152
152
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

141
141
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

478
478
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

134
134
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

303
303
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

506
506
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

411
411
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

245
245

Meer sportnieuws