Juventus blijft winnen en is voorlopig leider in Serie A

door
Juventus blijft winnen en is voorlopig leider in Serie A

Het is Juventus dit seizoen menens om in de Serie A weer voor de titel mee te strijden. De Oude Dame verloor de voorbije weken dan wel Pogba en Fagioli met langdurige schorsingen, maar zet intussen toch een indrukwekkende zegereeks neer. Zaterdag won het al voor de vijfde keer op rij. Deze keer werd Cagliari het slachtoffer.

De Sarden staan net boven de degradatiestreep, maar maakten het een behoudend Juventus wel lastig. De thuisploeg slaagde er amper in om kansen te creëren. De defensie die stond wel stevig en maakte in de tweede helft uiteindelijk ook aan de overkant het verschil.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Verdedigers maken het verschil

Op het uur wist Bremer met een rake kopbal immers de ban te breken en tien minuten later besliste Rugani de match helemaal met een frommelgoal. Al maakte Cagliari het even later toch nog spannend met de aansluitingstreffer van Dossena. Het was meteen de eerste tegengoal voor Juventus in meer dan 600 minuten voetbal.

Juventus, waar onze jonge landgenoot Joseph Nonge Boende de hele wedstrijd op de bank bleef zitten, hield de voorsprong wel vast tot het einde en doet zo een uitstekende zaak. Het wipt immers voorlopig over Internazionale naar de leiding in de Serie A.

Juventus aan de leiding

Ze hebben nu één punt voorsprong op de Nerazzurri, die wel nog een wedstrijd te goed hebben. Zij nemen het zondagavond nog in eigen huis op tegen Frosinone.

Juventus lijkt zich stilaan te ontpoppen tot een echte titelkandidaat, ondanks de extrasportieve problemen. Dat is toch opmerkelijk, zeker na enkele magere jaren voor de Italiaanse grootmacht.

Kan Juventus dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

1
1
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

13
13
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

34
34
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

93
93
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

149
149
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

103
103
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

70
70
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

127
127
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

72
72
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

145
145
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

72
72
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

110
110
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

99
99
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

153
153
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

246
246
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

642
642
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

269
269
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

117
117
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

102
102
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

93
93
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

256
256
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

134
134
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

189
189

Meer sportnieuws