Juventus blijft winnen en is voorlopig leider in Serie A

door
Juventus blijft winnen en is voorlopig leider in Serie A

Het is Juventus dit seizoen menens om in de Serie A weer voor de titel mee te strijden. De Oude Dame verloor de voorbije weken dan wel Pogba en Fagioli met langdurige schorsingen, maar zet intussen toch een indrukwekkende zegereeks neer. Zaterdag won het al voor de vijfde keer op rij. Deze keer werd Cagliari het slachtoffer.

De Sarden staan net boven de degradatiestreep, maar maakten het een behoudend Juventus wel lastig. De thuisploeg slaagde er amper in om kansen te creëren. De defensie die stond wel stevig en maakte in de tweede helft uiteindelijk ook aan de overkant het verschil.

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Verdedigers maken het verschil

Op het uur wist Bremer met een rake kopbal immers de ban te breken en tien minuten later besliste Rugani de match helemaal met een frommelgoal. Al maakte Cagliari het even later toch nog spannend met de aansluitingstreffer van Dossena. Het was meteen de eerste tegengoal voor Juventus in meer dan 600 minuten voetbal.

Juventus, waar onze jonge landgenoot Joseph Nonge Boende de hele wedstrijd op de bank bleef zitten, hield de voorsprong wel vast tot het einde en doet zo een uitstekende zaak. Het wipt immers voorlopig over Internazionale naar de leiding in de Serie A.

Juventus aan de leiding

Ze hebben nu één punt voorsprong op de Nerazzurri, die wel nog een wedstrijd te goed hebben. Zij nemen het zondagavond nog in eigen huis op tegen Frosinone.

Juventus lijkt zich stilaan te ontpoppen tot een echte titelkandidaat, ondanks de extrasportieve problemen. Dat is toch opmerkelijk, zeker na enkele magere jaren voor de Italiaanse grootmacht.

Kan Juventus dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

0
0
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

12
12
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

28
28
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

138
138
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

37
37
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

61
61
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

80
80
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

214
214
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

213
213
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

90
90
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

113
113
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

98
98
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

370
370
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

424
424
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

125
125
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

389
389
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

481
481
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

292
292
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

108
108
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

84
84
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

158
158
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

258
258
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

335
335
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

378
378

Meer sportnieuws