Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

door
Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

Kevin De Bruyne kon dit seizoen nog niet schitteren, want een blessure gooide opnieuw roet in het eten voor de aanvoerder van de Rode Duivels. De hamstring die in juni ook al zijn Champions League-finale vergalde, speelde opnieuw op in de openingsmatch van de Premier League en houdt hem nog steeds aan de kant.

De Bruyne ging in augustus ook onder het mes en werkt nog steeds aan zijn herstel. Zijn terugkeer zal ook nog niet voor meteen zijn. Onlangs verklaarde onze landgenoot al dat het prikken van een datum voor zijn rentree nog niet aan de orde is. Sowieso wordt hij pas ergens in 2024 terug op het veld verwacht.

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

De Bruyne naar Saudi-Arabië

Zijn recente blessureleed deed de voorbije weken ook vragen rijzen over de toekomst van De Bruyne bij Manchester City. Daar loopt zijn contract nog tot de zomer van 2025. Zijn fysieke problemen in combinatie met het feit dat hij in juni al 33 wordt, zouden de Engelse grootmacht doen twijfelen of een verlenging nog wel wenselijk is.

Dat zorgde ervoor dat er ook meteen geruchten opdoken over een mogelijke transfer naar Saudi-Arabië, mogelijk zelfs al volgende zomer. In zijn wekelijkse vragenuurtje bij The Athletic snijdt de doorgaans zeer betrouwbare transferexpert David Ornstein het thema ook aan.

Zeer onwaarschijnlijk volgens Ornstein

Een fan vroeg hoe waarschijnlijk Ornstein het acht dat De Bruyne in 2024 naar Saudi-Arabië zal trekken. "Zeer onwaarschijnlijk", was het kordate antwoord.

De Bruyne voelt zich nog steeds zeer goed in Manchester en lijkt dan ook niet aan vertrekken te denken, al kan je in de voetbalwereld nooit 'nooit' zeggen. In eerste instantie zal zijn focus ook gewoon liggen op zijn revalidatie en aan een transfer zal hij de komende maanden wellicht zeker niet denken.

Zien we De Bruyne ooit in Saudi-Arabië?

Meest recent

'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

30
30
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

131
131
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

85
85
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

361
361
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

255
255
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

149
149
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

20
20
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

384
384
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

279
279
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1112
1112
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

372
372
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

348
348
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

333
333
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

275
275
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

448
448
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

198
198
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

332
332
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

240
240
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

367
367
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3024
3024
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

723
723
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

455
455
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

339
339
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

226
226
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

496
496

Meer sportnieuws