'De Bruyne stuurt informerende club voorlopig wandelen'

door
'De Bruyne stuurt informerende club voorlopig wandelen'

Kevin De Bruyne ligt nog tot medio 2025 onder contract bij Manchester City. De ervaren Rode Duivel wordt wel steeds vaker in verband gebracht met een transfer. De bekende journalist Rudy Galetti had een nieuwtje over KDB.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

Al Nassr informeert naar De Bruyne

Het gonst al maanden van de geruchten omtrent een mogelijk vertrek van De Bruyne naar Saoedi-Arabië. Volgen Galetti heeft Al Nassr, de club van Cristiano Ronaldo, geïnformeerd bij de entourage van De Bruyne. Hij heeft hen echter verteld dat hij pas eventueel na het seizoen wil praten. Voorlopig kregen ze dus een 'njet'.

De 32-jarige middenvelder heeft nog twee jaar onder contract en liet eerder al verstaan dat een transfer naar het 'financiële paradijs' zeker tot de mogelijkheden behoort. Voetballen is nu eenmaal de job van de spelers. Geld verdienen is daarbij zeer belangrijk. Wat ergens ook de logica zelve is.

De Bruyne op termijn wél naar Saoedi-Arabië?

"Ik snap volledig waarom spelers naar daar vertrekken. Ik denk dat het logisch is als mensen aanbiedingen krijgen waar je geen nee op kunt zeggen dat je dan gaat. Zeker naar het einde van je carrière toe kan je dat niet weigeren. Als je vijf of zes keer zoveel kan verdienen dan nu dan is dat een niet te weigeren aanbod", vertelde hij enke maanden geleden aan Play Sports.

De Bruyne speelt al acht jaar voor Manchester City. Hij was al actief in 358 matchen voor The Citizens, waarin hij 96 keer scoorde en 153 assists uitdeelde.

Gaat KDB ooit in Saoedi-Arabië voetballen?

Meest recent

'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

57
57
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

103
103
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

26
26
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

151
151
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

38
38
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

56
56
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

191
191
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

116
116
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

165
165
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

492
492
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

92
92
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

433
433
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

137
137
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

197
197
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

145
145
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

19
19
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

134
134
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

366
366
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

141
141
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

603
603
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

202
202
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

254
254
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

251
251
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

142
142
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

383
383

Meer sportnieuws