'De Bruyne stuurt informerende club voorlopig wandelen'

door
'De Bruyne stuurt informerende club voorlopig wandelen'

Kevin De Bruyne ligt nog tot medio 2025 onder contract bij Manchester City. De ervaren Rode Duivel wordt wel steeds vaker in verband gebracht met een transfer. De bekende journalist Rudy Galetti had een nieuwtje over KDB.

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Al Nassr informeert naar De Bruyne

Het gonst al maanden van de geruchten omtrent een mogelijk vertrek van De Bruyne naar Saoedi-Arabië. Volgen Galetti heeft Al Nassr, de club van Cristiano Ronaldo, geïnformeerd bij de entourage van De Bruyne. Hij heeft hen echter verteld dat hij pas eventueel na het seizoen wil praten. Voorlopig kregen ze dus een 'njet'.

De 32-jarige middenvelder heeft nog twee jaar onder contract en liet eerder al verstaan dat een transfer naar het 'financiële paradijs' zeker tot de mogelijkheden behoort. Voetballen is nu eenmaal de job van de spelers. Geld verdienen is daarbij zeer belangrijk. Wat ergens ook de logica zelve is.

De Bruyne op termijn wél naar Saoedi-Arabië?

"Ik snap volledig waarom spelers naar daar vertrekken. Ik denk dat het logisch is als mensen aanbiedingen krijgen waar je geen nee op kunt zeggen dat je dan gaat. Zeker naar het einde van je carrière toe kan je dat niet weigeren. Als je vijf of zes keer zoveel kan verdienen dan nu dan is dat een niet te weigeren aanbod", vertelde hij enke maanden geleden aan Play Sports.

De Bruyne speelt al acht jaar voor Manchester City. Hij was al actief in 358 matchen voor The Citizens, waarin hij 96 keer scoorde en 153 assists uitdeelde.

Gaat KDB ooit in Saoedi-Arabië voetballen?

Meest recent

Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

0
0
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

46
46
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

39
39
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

128
128
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

75
75
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

142
142
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

540
540
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

117
117
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

514
514
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

345
345
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

388
388
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

234
234
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

305
305
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

583
583
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

642
642
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

497
497
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

263
263
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

516
516
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

496
496
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

442
442
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

511
511
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

502
502
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

628
628
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

767
767
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

41
41

Meer sportnieuws