Yaya Touré reageert na plots vertrek bij Standard

351 stemmen
Yaya Touré reageert na plots vertrek bij Standard

In Luik zullen vele mensen vrijdag toch van hun stoel gevallen zijn. Net nu Standard weer in een positieve flow zit, zien ze immers uit het niets Yaya Touré vertrekken. De T2 was pas in de zomer neergestreken samen met Carl Hoefkens, maar kiest nu alweer voor een nieuwe uitdaging.

Standard kondigde vrijdagmiddag immers aan dat Touré aan de slag gaat als assistent bij de nationale ploeg van Saudi-Arabië. Dat is geen toeval, want de Saudi's stelden enkele maanden geleden Roberto Mancini aan als bondscoach. De Italiaan had Touré van 2010 tot 2013 onder zijn hoede bij Manchester City.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Touré reageert na vertrek bij Standard

Het plotse vertrek van Touré is natuurlijk een flinke tegenvaller voor Standard, want dat moet nu midden in het seizoen op zoek naar een nieuwe rechterhand voor Hoefkens.

Zelf komt Touré op X nu ook met een reactie. "Ook al was het kort, ik zal altijd mooie herinneringen bewaren aan mijn periode bij Standard", schrijft hij. "Ik heb nu een speciale band met deze schitterende club. De fans zijn geweldig. Hun passie voor de club is ongelooflijk. Ze hebben me verwelkomd in hun club en daar ben ik hen dankbaar voor."

Touré heeft lof voor Standard

Touré heeft dus niets dan mooie woorden voor Standard, maar dat bleek niet voldoende om hem ook op Sclessin te houden en aan de lokroep van zijn oude coach en de Saudische oliedollars te weerstaan. De trainerscarrière van Touré kenmerkt zich op die manier voorlopig vooral door overal snel te vertrekken.

Het langste bleef hij tot dusver bij Tottenham, waar hij zowat een seizoen aan de slag was. Net als bij Standard waren ook zijn avonturen bij Olimpik Donetsk en Akhmat Grozny van korte duur met passages van respectievelijk drie en zes maanden.

Zal Standard snel een vervanger vinden?

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

2
2
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

135
135
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

28
28
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

43
43
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

34
34
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

34
34
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

156
156
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

67
67
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

48
48
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

146
146
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

138
138
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

55
55
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

346
346
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

179
179
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

247
247
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

155
155
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

151
151
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

454
454
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

348
348
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137

Meer sportnieuws