Pochettino onder druk na nieuwe blamage voor Chelsea

door
Pochettino onder druk na nieuwe blamage voor Chelsea

Chelsea is al jaren een club geworden waar transfers afronden belangrijker is (voor bepaalde mensen) dan prestaties op het veld. De Engelse club blijft in de competitie ver onder de maat presteren. Vandaag kregen ze weer een domper te slikken, want ze verloren met 0-2 van Brentford.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Chelsea weer pover

Chelsea nam het om 13u30 in eigen huis op tegen Brentford. Dat is een verraderlijke tegenstander die het de topclubs vaak moeilijk maakt. Aangezien Chelsea een ploeg is die bijzonder moeilijk het spel zelf kan maken, leek ook dit weer een zware tegenstander te worden.

Ook tegen Brentford zagen de fans geen swingend Chelsea. Kansen afdwingen blijft bijzonder moeilijk en als de Blues dan op achterstand komen, is het al helemaal een moeilijke opgave. Dat gebeurde met Brentford, dat na 58 minuten op voorsprong kwam via Pinnock. Chelsea moest zo weer achtervolgen.

Pochettino onder druk

De thuisploeg, uiteraard nog steeds zonder Lavia, probeerde wel. Het had na 75 minuten 70% balbezit, maar deze ploeg is geen team. Niet onlogisch als je elke mercato een duiventil bent. De thuisploeg zocht naar de gelijkmaker, maar die kwam er niet. Het werd in de 96ste minuut zelfs nog 0-2 dankzij Mbeumo.

Chelsea staat zo op een 11de plaats in de Premier League. Ze boekten een zeer povere 12 op 30. Moet ook coach Pochettino vrezen voor een ontslag?

Gaat Pochettino het tij nog keren?

Meest recent

'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

67
67
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

145
145
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

217
217
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

50
50
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

484
484
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

436
436
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

313
313
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

274
274
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

96
96
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

314
314
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

56
56
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

552
552
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

309
309
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

381
381
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

258
258
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

418
418
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

215
215
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

228
228
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1600
1600
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

696
696
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

707
707
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

937
937
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

69
69
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

308
308

Meer sportnieuws