Tedesco heeft nieuwste Duivel al op het oog: "Ik denk aan hem"

door
Tedesco heeft nieuwste Duivel al op het oog:

De Rode Duivels willen zich vrijdag kwalificeren voor de eindronde van het komende EK. Daarvoor moeten ze wel zien te winnen op het veld van Oostenrijk. Daags voor de wedstrijd sprak bondscoach Domenico Tedesco traditiegetrouw de pers toe.

De Duitser met Italiaanse roots legde tot dusver een meer dan behoorlijk parcours af als Belgische selectieheer. Sinds hij het stokje overnam van Roberto Martinez, verloren de Duivels nog geen match. Enkel thuis tegen Oostenrijk werd gelijkgespeeld, voorts werd alles gewonnen.

Tedesco mag dus meer dan tevreden zijn over de resultaten. Maar in het geleverde spel blijft er ruimte voor verbetering. Met name in de recente uitmatch op Azerbeidzjan (0-1) maakte zijn ploeg geen goede indruk. Vrijdag moeten dan ook de puntjes op de i gezet worden.

LEES OOK: Benteke en Cuypers verdienen pak meer dan supersterren

Cuypers in beeld

De bondscoach kan daarvoor alvast beroep doen op verschillende spelers in topvorm. Zeker in het aanvallende compartiment. Spitsen Loïs Openda en Romelu Lukaku bijvoorbeeld, zijn sterk aan het seizoen begonnen bij hun nieuwe clubs RB Leipzig en AS Roma.

Desondanks houdt Tedesco de deur open voor andere spitsen. Zo liet hij donderdag de naam van AA Gent-topschutter Hugo Cuypers vallen. "Openda is misschien meer een spits voor in de diepte, Batshuayi is een type voor rond Lukaku. Maar ik denk ook aan Hugo Cuypers. We hebben veel keuze en profielen beschikbaar", klonk het bij Sporza.

Aanvallende weelde

Cuypers, momenteel herstellende van een blessure, mag in de nabije toekomst dus hopen op het versieren van een eerste selectie. Al zal dat niet gemakkelijk worden gezien de aanvallende weelde. "Onze 4 wingers zijn in vorm, de spitsen doen het ook goed. Dat is een goed teken. Als het makkelijk zou zijn voor mij om keuzes te maken, dan zou dat geen goed signaal zijn", aldus Tedesco.

Cuypers verdient stilaan een kans bij de Rode Duivels ...

Meest recent

'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

49
49
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

82
82
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

17
17
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

52
52
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

32
32
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

35
35
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

43
43
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

29
29
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

90
90
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

131
131
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

65
65
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

97
97
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

48
48
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

189
189
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

248
248
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

204
204
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

267
267
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

167
167
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

107
107
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

442
442
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

57
57
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

366
366
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

88
88
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

324
324
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

233
233

Meer sportnieuws