Verrassend gezicht maakt opwachting op training Duivels

door
Verrassend gezicht maakt opwachting op training Duivels

De Rode Duivels verzamelden maandag voor de tweede keer dit seizoen in Tubeke. Daar zal bondscoach Domenico Tedesco zijn ploeg klaarstomen voor de eerstvolgende EK-kwalificatiewedstrijden. Dinsdag maakte bovendien een opvallende naam zijn opwachting op training. 

Tijdens de eerste interland-periode van dit seizoen, pakten de Duivels het maximum van de punten in hun EK-kwalficatiepoule. Zo werd een nipte 0-1-overwinning geboekt na een zwakke match op Azerbeidzjan. Vervolgens werd één en ander rechtgezet met een 5-0-demonstratie tegen Estland.

Door deze 6 op 6 staan de Belgen met Oostenrijk mee aan de leiding in hun groep. En dus kunnen ze zich in de komende matchen al verzekeren van hun EK-deelname. Vrijdag wacht immers een verplaatsing naar Oostenrijk, enkele dagen later komt Zweden op bezoek.

LEES OOK: 'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Mangala en Deman op post

En dus wordt het uitkijken naar hoe Tedesco zijn basispionnen zal schikken in deze duels. De bondscoach kan alvast rekenen op een aantal spelers die in bloedvorm steken bij hun respectievelijke clubs. Maar er zijn ook enkele twijfelgevallen. 

Zo stond een vraagteken achter de namen van Orel Mangala en Olivier Deman. Het duo kon dinsdag echter mee trainen met de rest van de groep en lijkt dus toch tijdig fit te geraken. Leandro Trossard moest maandag echter al forfait geven.

Oyen mag zich tonen

Als vervanger voor Trossard werd Arthur Vermeeren inmiddels opgeroepen. Maar dinsdag werd ook een extra aanvaller aan de groep toegevoegd. Zo maakte belofte-international Luca Oyen zijn opwachting op de training van de A-kern. De aanvaller van KRC Genk hoeft echter niet te hopen op een definitieve selectie, normaal gezien wordt hij snel weer naar de beloften overgeheveld.

De Duivels zijn favoriet voor de match op Oostenrijk ...

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

54
54
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

80
80
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

96
96
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

210
210
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

314
314
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

174
174
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

495
495
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

173
173
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

29
29
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

462
462
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

285
285
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1216
1216
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

407
407
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

388
388
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

371
371
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

284
284
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

491
491
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

201
201
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

349
349
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

392
392
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3076
3076
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

765
765
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

470
470
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws