Deila schijnt licht op blessures Nusa & Skov Olsen

686 stemmen
Deila schijnt licht op blessures Nusa & Skov Olsen

Club Brugge had Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen niet nodig om Bodø/Glimt te kloppen, maar dat Ronny Deila zijn twee smaakmakers op de flanken liefst snel recupereert hoeft geen betoog. Vanuit zijn thuisland kwam de Noorse coach met een update over het geblesseerde duo op de proppen.

Nusa ligt al een tijdje in de lappenmand met last aan de rug, terwijl Skov Olsen de verplaatsing naar Noorwegen aan zich voorbij moest laten gaan omwille van knieklachten die hem blijkbaar al een tijdje parten spelen. Toch werden zowel de Noor als de Deen zopas nog opgeroepen voor hun nationale elftal.

LEES OOK: Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Passen voor interlands

Als het van Deila afhangt zullen zij daar echter niet in actie komen. "Ik heb liever dat ze allebei niet spelen", klonk het namelijk. Hoewel hij zondag tegen Standard alweer op hem lijkt te rekenen acht de trainer het alvast aannemelijk dat Skov Olsen nadien zal moeten passen voor zijn interlandverplichtingen.

En ook Nusa blijft bij voorkeur gewoon in Westkapelle. Nochtans liet diens bondscoach Stale Solbakken recent nog uitschijnen dat er niets ernstigs aan de hand zou zijn met het 18-jarig goudhaantje, die indien hij nogvlug  een beetje ritme kan opdoen voor de interlandbreak volgens hem gewoon inzetbaar is.

Nusa naar Noorwegen?

"Ik heb contact gehad met Solbakken. Het gaat op dit moment inderdaad niet om een blessure op lange termijn, maar we zijn het wel eens dat we Antonio moeten beschermen zodat de situatie niet verergert en hij lange tijd out is", lijkt Deila evenwel niet van plan om het advies van zijn landgenoot te volgen.

"De kans is daarom momenteel klein dat hij zal deelnemen aan de interlands", besluit hij dan ook, om de deur vervolgens toch op een kier te zetten. "Antonio en Andreas worden de komende dagen verder geëvalueerd", hoopt Deila bij zijn terugkeer naar Sclessin alsnog een beroep op hen te kunnen doen.

Denkt u dat Nusa en Skov Olsen zondag zullen spelen?

Meest recent

Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

17
17
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

185
185
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

220
220
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

43
43
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

301
301
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

358
358
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

215
215
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

39
39
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

172
172
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

401
401
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

253
253
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

600
600
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

175
175
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

223
223
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

494
494
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

374
374
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

640
640
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

582
582
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

218
218
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

673
673
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

175
175
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

238
238
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

247
247
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

138
138
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

255
255

Meer sportnieuws