Deila komt met verklaring voor afwezigheid Skov Olsen

door
Deila komt met verklaring voor afwezigheid Skov Olsen

Club Brugge is woensdag neergestreken in Noorwegen, waar hun tweede opdracht in de poules van de Conference League wacht. Twee weken geleden liet Blauw-Zwart op pijnlijke manier de zege liggen tegen Besiktas en dus hebben ze donderdagavond iets goed te maken tegen Bodö/Glimt.

Maar dat zal moeten gebeuren met een gehavende voorlinie. Club moet het nog steeds stellen zonder Antonio Nusa, die sinds zijn sensationele interlanddebuut amper nog aan de bak kwam. De 18-jarige Noor is nog steeds op de sukkel met de rug en is er in zijn thuisland nog niet bij. Daarnaast moet Club het ook redden zonder Andreas Skov Olsen.

LEES OOK: Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

Skov Olsen al een tijd op de sukkel

Dat is een zware aderlating, want de Deense flankaanvaller is misschien wel de grootste aanvallende troef in het arsenaal van Ronny Deila. In vijftien wedstrijden zit hij al aan negen goals en drie assists. Hij speelde de voorbije weken gewoon alles, maar stapte plots niet mee op het vliegtuig naar Noorwegen.

"Hij kampt al enkele weken met last aan de knie. En hij speelde met injecties, terwijl hij nauwelijks trainde", onthult Deila echter bij Het Laatste Nieuws. "Andreas voelt zich ook moe, terwijl er belangrijke wedstrijden aankomen. We hebben de beslissing genomen dat hij deze wedstrijd overslaat opdat hij zondag kan spelen. Er is bovendien een kans dat hij zal thuisblijven van de nationale ploeg. Het zou in ieder geval stom zijn om hem hier te laten spelen morgen."

Nieuwe kans voor Skoras

Skov Olsen lijkt dus vooral uit voorzorg niet te spelen, zodat hij straks niet langere tijd aan de kant moet blijven. Hij werd het voorbije jaar niet gespaard van blessures, want de 23-jarige zag de tweede helft van vorig seizoen al grotendeels in rook opgaan. Hij sukkelde maandenlang met de heup en kreeg daarna nog eens een blindedarmontsteking.

De afwezigheid van Skov Olsen betekent wellicht dat Michal Skoras nog eens zijn kans zal krijgen. Club tastte in de zomer diep in de buidel om de Poolse international binnen te halen, maar die kon zich nog niet doorzetten. Hij startte nog maar twee keer in de basis, in de Europese voorrondes op Aarhus en KA Akureyri.

Goed dat Skov Olsen nu gespaard wordt?

Meest recent

Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

5
5
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

72
72
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

14
14
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

21
21
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

21
21
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

230
230
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

38
38
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

70
70
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

187
187
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

134
134
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

252
252
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

287
287
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

222
222
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

106
106
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

149
149
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

102
102
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

136
136
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

116
116
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

169
169
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

51
51
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

194
194
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

276
276
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

582
582

Meer sportnieuws