Club vermijdt 'crisis': "Moet je binnenskamers aanpakken"

door
Club vermijdt 'crisis':

Club Brugge heeft donderdagavond een bijzonder deugddoende overwinning geboekt. In de Conference League haalde Blauw-Zwart het immers met het kleinste verschil van Bodo/Glimt: 0-1. Daarmee kwam meteen een einde aan het reeksje van 1-1-gelijke spelen.

De Bruggelingen waren behoorlijk goed aan het nieuwe seizoen begonnen, maar sinds de interland-break heeft de meervoudige landskampioen het behoorlijk lastig. Na de moeilijke thuisoverwinning tegen Charleroi kon Club geen enkele wedstrijd meer winnen.

Zondag eindigde de partij tegen STVV al voor de vierde keer op rij op 1-1, daarvan speelde Blauw-Zwart er drie op eigen veld. Bovendien lukte het de Bruggelingen niet meer om de nul te houden. De laatste clean-sheet dateerde al van begin augustus.

Geen crisis

De nood aan een goede prestatie in Noorwegen was dus behoorlijk groot. Bij een nieuwe tegenvaller loerde de crisis immers om de hoek. Maar Club deed wat het moest. Het wist de zege dit keer wél over de streep te trekken en kon nog eens de nul houden.

Voorlopig lijk de rust dus weergekeerd. "Het is niet zo dat het ‘crisis’ was. Maar je weet als je met Club vier keer gelijk speelt, dat dit gecreëerd wordt", reageerde Hans Vanaken bij Het Laatste Nieuws. "Als Gent of Antwerp vier keer niet wint of scoort, is dat ook zo. Als spelers en trainer moet je weten hoe het werkt. En moet je dat binnenskamers aanpakken."

Werk voor de boeg

In Noorwegen kwam Club bij momenten wel goed weg. Zo moest Simon Mignolet uitpakken met meerdere reddingen. Coach Ronny Deila beseft dan ook dat er nog werk aan de winkel is. "Als je denkt dat we nu zomaar door de competitie zullen wandelen en kampioen worden… . De lat ligt heel hoog. Je kan kijken naar wat Club in het verleden allemaal gepresteerd heeft, maar je moet ook naar vorig seizoen kijken. Dat mag je niet vergeten. We willen voor drie bekers strijden, maar er is nog veel werk."

POLL: Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Belgische top vreest: 'Toptransfer voor gewilde Van Helden'

Sint-Truiden gaf de afgelopen jaren heel wat beloftevolle spelers een kans in het eerste elftal. ...

29
29
‘Kompany heeft monstertransfer van 100 miljoen euro beet’

Vincent Kompany werd dit seizoen landskampioen met Bayern München. Der Rekordmeister neemt zo ...

31
31
Pocognoli meldt gigantische Union-boost voor Anderlecht

Union SG neemt het in de Brusselse derby op tegen RSC Anderlecht. De formatie van Sebastien ...

31
31
'De Bruyne nadert nieuwe club: tweejarig contract op tafel'

Kevin De Bruyne is momenteel bezig aan zijn afscheidstournee bij Manchester City. Ondertussen draait ...

228
228
JPL-transfer krijgt vorm: Heymans spreekt heldere taal

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

116
116
Hayen rekent op ... Anderlecht: "Denk je dat ze Union als kampioen willen?"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

104
104
De Mil blijft indruk maken: "Daarvoor werk je heel het jaar"

Dit weekend kan de beslissing vallen in de Europe Play-Offs. Sporting Charleroi heeft de eindzege ...

38
38
Anderlecht definitief topclub-af? "Wordt stilaan beangstigend"

RSC Anderlecht slaagde er afgelopen weekend dan toch niet in om beslag te leggen op de Croky Cup. En ...

309
309
'Eerste transferbom in Premier League: EK-winnaar voor 60 miljoen'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

60
60
Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

KV Kortrijk sluit zaterdagnamiddag zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen STVV. Vervolgens kan ...

177
177
'Toptransfer Rafael Leao: Milan legt enorm prijskaartje vast'

Arsenal FC heeft een meer dan behoorlijk seizoen achter de rug, maar zal uiteindelijk toch weer met ...

127
127
'Club bibbert: tweede grootmacht klopt aan voor Jashari'

Club Brugge houdt tijdens de zomermercato rekening met het vertrek van verschillende sterkhouders. ...

434
434
Zomers vertrek bij Genk? Tolu gooit kaarten op tafel

Behoudens een sensationele ommekeer, zal KRC Genk dan toch geen landskampioen worden. Desondanks kan ...

177
177
'Kompany klopt op tafel: Bayern gaat transferstrijd aan'

Bayern München verzekerde zich afgelopen weekend van de Duitse landstitel. Zaterdag zal het de ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, toptransfer Bertaccini'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

290
290
Ulderink al weg bij Antwerp? ‘Dat beslist over toekomst’

Andries Ulderink werd aangesteld als de opvolger van de ontslagen Jonas De Roeck. De Nederlander was ...

238
238
Wouter Vandenhaute slaat snoeihard terug: “Klopt niet!”

Wouter Vandenhaute krijgt vaak de wind van voren bij RSC Anderlecht. De club kwam nu weer met een ...

165
165
'Pijnlijke exit Witsel: spectaculaire terugkeer stap dichter'

Axel Witsel miste vorig seizoen amper een minuut bij Atlético Madrid, maar dit seizoen duwde ...

197
197
'Dochter in grote paniek' Ex-Lierse speler doet horrorverhaal

Sportief gaat het de laatste tijd de slechte kant uit met Willem II. Vorige week werd onze ...

47
47
Hasi maakt Club Brugge-fans compleet met de grond gelijk

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale met 2-1 van Club Brugge, maar na afloop ging het vooral over ...

662
662

Meer sportnieuws