Hét raadsel van de Serie A: Italiaanse top ontdekt nu pas 'het genie'

door
Hét raadsel van de Serie A: Italiaanse top ontdekt nu pas 'het genie'

De Serie A is al verschillende jaren een competitie waar er een stuk aanvallender wordt gespeeld dan het cliché luidt. Het ‘catenaccio’ zoals het ooit bestond, is al een tijdje niet meer. Zo is onder meer Sassuolo een leuke ploeg om volgen. Daar hebben ze misschien wel de beste Italiaan in de rangen die niet voor een topclub speelt.

Domenico Berardi is een speler met een begenadigde techniek. Hij kan dribbelen, een defensie openbreken met een heerlijke passe én scoren. Op zijn 29ste is het stilaan onbegrijpelijk dat hij niet voor een Italiaanse topclub speelt.

Sterk begonnen

Berardi is uitstekend begonnen aan het seizoen. Hij scoorde al 4 keer en deelde ook 1 assist uit in 4 wedstrijden. Sassuolo haalde Berardi in 2015 voor 10 miljoen euro weg bij Juventus. Twee jaar eerder had de Oude Dame hem daar nog voor 4,5 miljoen euro weggekocht. In Turijn kwam hij niet aan spelen toe. Daar zullen ze spijt over hebben, maar later meer over Juventus en Berardi.

Sinds Berardi terugkeerde naar Sassuolo groeide hij uit tot een sensatie op de Italiaanse velden. Hij speelde tot op heden 356 wedstrijden voor de club. Daarin trof hij 137 keer raak en deelde hij 92 assists uit in 27.598 minuten. De man met de geniale linkervoet toverde om de 120,51 minuten een beslissende actie uit zijn voeten. Zijn balans in de Serie A: 117 doelpunten en 81 assists in 301 matchen.

Toptransfer op til?

Hallo Italiaanse topclubs? De kans bestaat dat de grootmachten eindelijk in actie gaan komen. Zo zou Juventus, dat vooraan duidelijk wat genie kan gebruiken, terug interesse tonen. “Berardi is een heel goede speler”, zei Juventus-directeur Giuntoli. De Oude Dame moet volgens hem eerst bekijken of het financieel wel mogelijk is. Juventus moet immers besparen. Volgens Fabrizio Romano vraagt Sassuolo 35 miljoen euro voor de 25-voudige international. Wie hapt eindelijk?

CR

Onbegrijpelijk dat hij nog bij Sassuolo speelt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

34
34
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

15
15
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

41
41
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

103
103
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

74
74
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

25
25
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

76
76
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

134
134
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

100
100
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

139
139
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

211
211
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

206
206
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

729
729
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

161
161
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

89
89
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

139
139
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

181
181
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

326
326
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

447
447
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

333
333
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

230
230
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

588
588

Meer sportnieuws